Joe Chal – Bloger Goczyński ponownie w więzieniu!.

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kraj

Kiedy w zeszłym roku wiele osób starało się aby wyciągnąć Bogdana Goczyńskiego z wiezienia on sam niezbyt chyba wiedział z kim ma do czynienia i że z sądami na całym świecie nie ma żartów.

Osobiście pojechałem wtedy do Radomia i Warszawy aby tam w Sdzie Okręgowym zorientować się - jak można było jemu pomóc. Rozmawiałem z sędziami prowadzącymi jego sprawę a nawet jako prezes Polsko-Australijskiej Fundacji złożyłem /jako osoba publiczna i społeczna/ poręczenie społeczne dla Bogdana Goczynskiego.
Kiedy już bloger Nowego Ekranu wyszedł na wolność ostrzegałem go kilkakrotnie, że jest na celowniku organów Sprawiedliwości i żeby czasami nie robił „głupstw”.
Ale Pan Bogdan nie posłuchał i dalej prowadził swoja działalność - „niepoważnego ataku zdesperowanego człowieka na Sądy i sędziów. Przy okazji zaniedbywał swoją rodzinę nie wywiązując się na czas z obowiązków alimentacyjnych wobec swojej córki.
Dziś Pan Goczyński prewencyjnie został aresztowanym i przebywa w wiezieniu.
Powód aresztowania?
Pan Goczyński nie odbiera urzędowych wezwań ani pism sądowych i dlatego sędzia zdecydował się na tak drastyczne posuniecie.
Jak wyjaśnia sędzia Sadu Okręgowego – „Przynajmniej będziemy pewni, że Pan Bogdan Goczyński stawi się na rozprawę” – z wiezienia oczywiście!
Niestety nie jestem w stanie jemu pomoc w ten sam sposób w jaki zrobiłem to wcześniej ale jeśli się zwróci on do naszej fundacji o pomoc to na pewno udzielimy jej jemu.
Joe Chal

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Joe Chal
Pan Goczynski miesza swoje sprawy rodzinne z Polityka na ktorej sie absolutnie nie zna i jest "Kozlem ofiarnym" wykorzystywanym przez Nowy Ekran.
Pozdrawiam
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#276393

Co to znaczy, że ktoś się "zna" na polityce?
To, że za jakieś opóźnienia alimentacyjne trafia do kicia jest bardzo śmierdzące, w Polsce są tysiące ludzi zalegających z takimi świadczeniami, latami i nikt ich nie więzi.
No i ostatnie: zaczął atakować sąd? Oj, paskuda! Jak tak można?! Pewnie powinien chwalić?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276420

Joe Chal
To nie o to chodzi. Wszyscy wiemy jak dzialaja sady ale aby je krytykowac a nawet "atakowac" trzeba innych metod i dzialan. Pan Bogdan gdyby to robil spontanicznie mialby za soba wielu popierajacych ale on jest sterowanym przez innych ludzi.
Pozdrawiam
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#276435

Moze tym razem sad zareagowal na krytyke i aby sie zrehabilitowac, dokonal swoich obowiazkow i uwiezil nieplacacego alimenty, tak jak to zawsze powinien robic, gdy ktos nie lozy na wlasne potomstwo?

W takim wypadku nalezaloby sobie zyczyc, aby wiecej takich tatuskow krytykowalo sady - moze przynajmniej podstawowe potrzeby ich dzieci bylyby zaspokojone. Nie wiem czym ten pan sie zajmuje, ze doczekal sie tak "wyjatkowej", aczkolwiek w pelni zasluzonej, kary, ale jakos nie placenie alimentow nijak mi nie pasuje do postawy czlowieka z kregoslupem moralnym.

STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276437

Joe Chal
Rozmawialem prywatnie z wieloma prokuratorami, sedziami, policjantami czy zwyklymi ludzmi i oni sie niczym nie roznia miedzy soba. Natomiast ta roznica jest ekstrymalna, kiedy zaczna swoje czynnosci sluzbowe czytajac te wszystkie dyrektywy a nawet ostre reprymendy od swoich zwierzchnikow a ci zwierzchnicy zapewne maja taki sam naciski z samej "Gory".
Widac, ze samo sie wyjasnia, gdzie to zlo lezy.

"Goczynski uderza w slad pozostawiony na piasku przez weza!" - Joe Chal

http://blogmedia24.pl/node/58960

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#276443

A skąd miał niby wziąć na alimenty = 7000 zł? I czemu miał płacić, skoro miał zakaz widzenia własnych dzieci (co już jest skurwysyńskim skandalem).
Dobrze, że zasrany sąd nie nakazał mu zbudować kaplicy sykstyńskiej, bo teraz to już miałby chyba 15 lat wyrok!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#277871