Metoda invitro i przemilczane skutki wad genetycznych

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

W prasie i mediach minestreamowych o bolszewickiej mentalności, rozpoczęła się planowa, zmasowana i brutalna  nagonka na prof. Chazana, który odmówił współuczestnictwa w uśmierceniu "dziecka z probówki" z wadami genetycznymi po zabiegu invitro. Takich dzieci z wadami genetycznymi będzie więcej  przy tej kontrowersyjnej metodzie zapłodnienia. Jak wykazują badania statystyczne ok 30-40% .

Publicznie nic się nie mówi o negatywnych skutkach tej metody, chwaląc jednocześnie "dobroczynne skutki", dla par oczekujących pożądanego, zdrowego dziecka.

Lekarz, który posługuje się tą kontrowersyjną metodą produkowania zarodków, ich zamrażania, wszczepiania względnie wyrzucania na śmietnik w przypadku braku klientów na zabieg, jest głównym sprawcą nieszczęścia tej pacjentki.  

W tym przypadku odsyłanie przez klinikę „Novum”, która przeprowadziła nieudany zabieg invitro do Szpitala Świętej Rodziny prof.  Chazana, przeciwnika aborcji, jest piłatowym posunięciem sprawcy niezamierzonego nieszczęścia.  

Hipokryzję  p. Prezydent  Gronkiewicz-Waltz i chóru obłudnych oskarżycieli, doskonale obrazuje  przysłowie: ” kowal zawinił, a cygana powiesili” . Dlaczego nikt z nich nawet słowem nie wspomni, że była to  ciąża z invitro- z wadami genetycznymi, w którą próbowała wmanipulować prof. Chazana klinika "Novum” do  spółki z oskarżającą panią Prezydent Warszawy?  Pytanie  retoryczne i łatwa odpowiedź. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

klinika dokonująca zabiegu in vitro powinna później cały czas monitorować pacjentkę a nie podsyłać ją innym.  Miałaby przy okazji materiał do analizy skuteczności tej metody. Ale klinice z pewnością nie o to chodzi, za to powinno chodzić o to ministrowi zdrowia.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#1434753

Jest  oczywiste, że klinika Novum powinna do końca prowadzić pacjentkę, wobec której zastosowała zapłodnienie in vitro. Przy okazji,  dane o 30-40% wad genetycznych są faktem i to zbadanym w Wielkiej Brytani, gdzie ten zabieg został po raz pierwszy dokonany i jest wykonywany z dużo większą precyzją i skutecznością niż w Polsce.

Poza tym, skoro do zapłodnienia dochodzi w drodze sztucznego wyboru pod mikroskopem, przez niedoskonałą selekcję przez człowieka, spośród dostępnych w spermie ok. 20 milionów plemników uprzednio pozyskanych, a których przydatność nie jest selekcjonowana przed zapłodnieniem w drodze naturalnej- wg ich ruchliwości i żywotności. Już samo to świadczy o znaczne wyższym zagrożeniu wadami genetycznymi w metodzie in vitro, w odróżnieniu od naturalnego zapłodnienia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1434757