STOP SZERZENIU PSEUDONAUKOWEJ IDEOLOGII GENDER NA UNIWERSYTETACH!

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Ogłoszenie

Róbmy coś ,żeby czynnie zaprotestować
Nie po portalach się dekować
====================================
STOP SZERZENIU PSEUDONAUKOWEJ
IDEOLOGII GENDER NA UNIWERSYTETACH!

WYŚLIJ PROTEST DO:
Dr Anna Engelking
Dyrektor Instytutu Slawistyki PAN
sekretariat@ispan.waw.pl

Prof. dr hab. Michał Kleiber
Prezes Polskiej Akademii Nauk
akademia@pan.pl
kancelaria@pan.pl

Prof. dr hab. Barbara Kudrycka
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
sekretariat.minister@nauka.gov.pl

Jestem dogłębnie wstrząśnięty i oburzony artykułem dr Elżbiety Janickiej z Instytutu Slawistyki PAN pt. "Kamienie na szaniec, czyli mit domaga się analizy", w którym ośmieliła się bezczelnie zasugerować, że dwóch bohaterskich harcerzy (obaj oddali życie za Ojczyznę) z okresu niemieckiej okupacji Tadeusza Zawadzkiego i Jana Bytnara, znanych powszechnie jako "Zośka" i "Rudy", miała łączyć dewiacja homoseksualna.

Moje zaniepokojenie potęguje fakt, że osoba propagująca tak haniebną opinię jest pracownikiem państwowej (utrzymywanej z moich podatków) jednostki badawczej, która powinna stać na straży rzetelności naukowej, a nie być wykorzystywana do szerzenia niebezpiecznych ideologii, jaką jest propaganda homoseksualna. Moje zaniepokojenie potęguje fakt, że osoba propagująca tak haniebną opinię jest pracownikiem państwowej (utrzymywanej z moich podatków) jednostki badawczej, która powinna stać na straży rzetelności naukowej, a nie być wykorzystywana do szerzenia niebezpiecznych ideologii, jaką jest propaganda homoseksualna.

Niestety, możemy zaobserwować owoce przyzwolenia świata nauki na propagowanie w polskich uniwersytetach pokrętnej ideologii gender. Jest to groźna doktryna, która wypacza spojrzenie na ludzką płciowość i prowadzi do destrukcji człowieczeństwa, co w moim przekonaniu jawi się jako swoisty filozoficzny holocaust.

Nie godzę się na takie bezczeszczenie naszych bohaterów oraz na zatruwanie umysłów młodych Polaków. Apeluję o podjęcie natychmiastowych działań w celu wyeliminowania z życia nauki i edukacji tak przewrotnych ideologii.

Z poważaniem
podpis

Ocena wpisu: 
Brak głosów