Skorumpowani ....... i rządzą

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Media i tak zwanego głównego, ściekowego nurtu jak i media prawicowe, opisują kolejne afery wokół rządu Tuska, bo przecież nie można oddzielić tych afer od premiera. Skorumpowani urzędnicy GUS, MSZ, MSW i wielu innych, biorący wielomilionowe łapówki nie pochodzą z planety Kominowo, tylko z sitwy PO. Czy związani legitymacją partyjną, czy nie, wszyscy oni pracują dla Tuska, nie zapominając oczywiście o tym, żeby się zabezpieczyć finansowo na przyszłość. Te wszystkie sensacje są guzik warte, choć budzą emocje, bo krążą setki milionów złotych. Jak zepsuta jest Polska przez PO, to najlepszym przykładem są tu biesiady byłego ministra Nowaka w kumplami z CAM Media, w loży, za którą „ktoś” płacił w weekend nawet sto tysięcy złotych. Zadam tu proste pytanie: Czy w Polsce pracują jeszcze jacyś dziennikarze? Żeby nie deliberować, to wyobraźcie sobie, że wysoki urzędnik w Waszyngtonie baluje sobie (nie na swój koszt) z jakąś prywatną firmą. Po pierwsze, taki balujący urzędnik w USA nie jest w ogóle możliwy, bo tam nie ma takich idiotów, którzy podłożyliby się podczas pierwszych baletów w ekskluzywnym klubie fotoreporterom. Tam taki idiota zostałby od razu przez media skasowany. W Polsce, tylko dlatego, że prokuratura zaczęła swoje gry, facet schodzi ze stołka za zegarek. To jest śmiech, to jest granda, to jest dzicz. Żyjemy w korupcyjnej dziczy, wszyscy wszystkich kryją. Kochanka ważnej osobistości z firmy CAM Media odpowiada za decyzje przetargowe. Minister siedzi nocami w ekskluzywnym klubie, co samo w sobie nie przystoi urzędnikowi tak wysokiej rangi. Przepraszam, ale to jest burdel, nie państwo.

I dziś dowiadujemy się, że do dymisji podał się premier Łotwy razem z całym rządem w związku z tragedią, jaka wydarzyła się w Rydze (zginęły 54 osoby). To co powinien zrobić Tusk 10 kwietnia? Powinien sobie palnąć w głowę, sam, nie z woli seryjnego samobójcy, powinien ustąpić z całym rządem. A co robi? Puszcza jakieś „żółwiki” z Putinem, wysyła Arabskiego do Hiszpanii, kłamie o Smoleńsku on i cała jego ekipa od metra w głąb, co więcej, nie reaguje na kłamstwa Anodiny. I nic się nie dzieje. Największe stacje telewizyjne plują na ludzi szukających prawdy o Smoleńsku, w Polsce, która jest ponoć państwem demokratycznym. Afera informatyczna, a teraz także afera wojskowa, to dopiero początek całkowitego upadku PO i rządu Tuska. Będzie trzęsienie ziemi, ono jest nieodwracalne, ale dla nas, dla Polaków, i tych za i tych przeciw, ważne jest to, co pozostanie po tym czyszczeniu. Ono będzie, a nasili się, kiedy opozycja będzie miała dostęp do dokumentów. Najważniejsze jest, co stanie się z Polską po tej korupcyjnej dekadzie. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, niech się zastanowi, czy będąc uczciwym ministrem, uczciwym człowiekiem, siedziałby z nocnym klubie za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wyłożonych przez kolegów. Niech sobie Nowak weźmie te zegarki i niech słucha sobie ich tykania w słusznym miejscu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zegarek Nowaka to chyba taki symbol przemijania dla tej ekipy. Zaczął tykać coraz głośniej, czego jednak nie słyszy ani tusk, ani bronek ani nikt z tzw. "ministrów" tej mafii. Tykanie zagłusza im hałas liczarek do banknotów. I w przeciwieństwie do np Premiera Łotwy nie mają ci ludzie ani krzty godności, co więcej, oni jak hieny rozszarpują nieostygłe jeszcze po Smoleńsku truchło Polski. Aby nasycić się, nażreć, nachapać. I nie dziwi mnie w tym kontekście postawa wielu POlaków, bo w takim układzie każdy może urwać coś dla siebie, pod warunkiem, że będzie kąsać razem z nimi. Pod warunkiem podkulenia ogona i czekania cierpliwie na swoją kolej. Jakie to ohydne i małe!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#393000