Podpalić Polskę

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Pompujcie Smoleńsk! Pompujcie, a my się resztą zajmiemy. Granice obłudy, hipokryzji, chamstwa, „gebelsizmu”, przekroczyły granicę, za którą są już tylko działania siłowe i prowokacja. Spece od takich akcji szukają Cyby w środowisku PIS-u, a jak go nie znajdą, to wstawią tam swojego pisowskiego Cybę. Do tego to zmierza, bo z góry III RP padło hasło: wszystkie ręce na pokład. Tusk nie chce oddać władzy tylko z jednego powodu. Wie, co go czeka. Nie będą to Hawaje. Nie może wprowadzić stanu wojennego, zresztą retoryka wojenna od kilku dni pobrzmiewa tylko po jednej, rządowej stronie. Wtórują oczywiście wszelkiej maści sobieniowscy. „Poleje się krew, ktoś zostanie pobity, a nawet zabity” – mówi w TOK FM prof. Radosław Markowski. To nie są ostrzeżenia troskliwych patriotów, tylko nawoływanie do agresji, do przemocy. Taka była dyrektywa, że trzeba to przeciąć w końcu przez jakiegoś ich Cybę. W tej orkiestrze grają razem Smolar i Kluzik - Rostkowska, Olszewski (PO) i Roman Giertych. Aż wierzyć się nie chce: Giertych obok Smolara.

Strach rośnie z dnia na dzień i nie chodzi tylko o Smoleńsk. Chodzi o to (czego próżno szukać w sondażach), że pogarszają się gwałtownie nastroje społeczne w kluczowych dla Platformy grupach społecznych. Przedsiębiorcy (fatalne wyniki przemysłu w marcu), absolwenci szkół wyższych, urzędnicy niższego szczebla, przedstawiciele wolnych zawodów dostrzegają w końcu, że polskie państwo poza podsłuchami u propagandą nie działa. A jeśli działa, to pokażcie choć jedną sferę działającą normalnie. Smoleńsk nie podpali Polski i PiS nie podpali Polski, choć widać już wyraźnie, że o to właśnie chodzi obozowi władzy. Dajcie nam Cybę! – zdają się wołać tak zwane elity, a my już sobie dalej poradzimy. Przez dwa lata marsze smoleńskie lekceważono, sądząc, że to się wypali, że przyjdzie EURO i nowe autostrady, i pokażemy ciemnogrodowi, gdzie jego miejsce. Ale strach jest coraz większy, bo nie ma czego pokazać, a to co zobaczymy na EURO poza stadionami, może być jedną, wielką kompromitacją Polski.

Prawo i Sprawiedliwość rzeczywiście używa mocniejszych słów, ale przecież te słowa są adekwatne do sytuacji. Walczymy o wolną Polskę, o wolne media. Co tu jest kłamstwem i gdzie tu jest wezwanie do wojny? Wolna Polska nie zhańbiłaby się oddaniem śledztwa Rosji, nie działałby na szkodę Prezydenta RP, a wolne media nie byłyby narzędziem rządowej propagandy. Jak daleko można się posunąć w dziennikarskim tumanizmie, pokazuje niejaki Machała, bo inaczej o gościu nie da się pisać. Otóż redaktor zdębiał, że Jarosław Gowin udzielił wywiadu dla prawicowego portalu, teraz, gdy nadchodzi wojna. Żart? Czołówka naTemat z popołudnia: „"Prawica wznieciła w Warszawie rozruchy uliczne". "Ugrupowania katolickie i narodowe rozpoczęły przeciwko niemu napastliwą kampanię". Nie, to nie jest opis wydarzeń z kwietnia 2012, choć mógłby być. To fragmenty Wikipedii i życiorysu Gabriela Narutowicza.” Tak się robi wodę z mózgu a`la naTemat. Żeby nie było tu żadnych złudzeń: kompromitacja PiS i Jarosława Kaczyńskiego albo prowokacja, która uzasadni ograniczone użycie siły przeciwko opozycji to jedyne, co zostało rządowi Tuska. Ani premier, ani prezydent, nie mają już żadnych aktywów. W czerwcu 1976 roku wycofywano z eksportu do NRD polskie mięso, by ratować nastroje społeczne. Dziś aspiracje Polaków są ogromne, a tu pusta kasa i beznadziejnie zarządzane państwo. Dlatego właśnie, wszyscy ci cyniczni gracze z III RP wpadli na pomysł, że Jak nie dajemy już rady, to po prostu podpalmy Polskę, najlepiej cudzymi rękami. Pracują nad tym, to pewne.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ciekawy i rzeczowy wpis.To prawda,strach rosnie z dnia na dzien,widzac coraz wieksze niezadowolenie ludzi.Aktualnie oni sa zdolni do wszystkiego,lacznie do zabijania.Teraz probuje sie nas pozbawic polskosci,by w koncowce zlikwidowac kraj.
Mozliwe,ze w koncu sie ludzie obudza,oby nie za pozno.
Ja sie nawet zastanawiam czy w ogole dojdzie do Euro 2012.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

someone

#246685

Dyszka ode mnie!
Pozwolę sobie tylko dopisać jeszcze jedną, niezbyt liczną, a bardzo wpływową grupę, którą PO udało się choć częściowo do siebie zrazić.
Kościół.
Sami co ważniejsi hierarchowie przynajmniej przestali otwarcie POpierać, baa, bywa, że delikatnie skrytykują, za to prasa katolicka poczyna już sobie bardzo zdecydowanie. Widzę jak coraz więcej zdecydowanie krytycznych artykułów pojawia się w Gościu Niedzielnym, który przecież długi czas starał się być "obiektywny". A i z ambon choć nie w kontekscie polityki ale padają gromy o potrzebie obrony przed laicyzacją, obrony rodziny, obrony religii w szkołach.

Bo i POprawne pomysły obliczone na zdobycie elektoratu lewicy były i są otwarcie wymierzone przeciw Kościołowi, przeciw wierze, przeciw RODZINIE - która jest inkubatorem wiary, i wreszcie działania te łączą się z ewidentną krzywdą materialną dla kapłanów i kościelnych instytucji.
Ciekaw jestem tylko czy bardziej wpłyneły na te zmiany nastrojów wśród kapłanów bodźce finansowe, czy coraz częstsza dyskryminacja i próby walki z religią jako taką...
A może wszystko razem?

Pozdrawiam

Pasiu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pasiu

#246692

Kościół to jednak ponad dwa tysiące lat i na szczęście nastąpiło w nim jakieś otrzeźwienie, choć wielu wysokich hierarchów nadal marzy o jakimś innym, nowym kościele a`1a III RP.

Dzięki i pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246730

Tak, boją się bardzo: http://niepoprawni.pl/blog/4949/smolar-w-salonie-botoxu Ale jak sądzę będą chcieli oddać władzę na swoich warunkach. A do tego NIE WOLNO DOPUŚCIĆ. WOlałbym poczekać trzy lata, grillować PO, nie dawać chwili wytchnienia sowieckiej administracji. Obalić rząd w jakiś inny sposób. Wybory to sprawa wtórna. Trzeba wymyślić skuteczne formy protestu, które zmuszą nieprzyjaciela do bezwarunkowej kapitulacji.

alchymista

===

Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246703

Fakt - Tusk przymierza się do odegrania roli Nerona. Zarówno on jak i jego organizacja oraz jego animatorzy, maja wiele do stracenia, a w swoich kłamstwach doszli do ściany. Ujawnienia prawdy się boją. Bo to jest zabójcza prawda. Tusk sądził, że Euro2012 mu pomoże. Jakże się pomylił.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#246712

  Dożyliśmy ciekawych czasów Donek z Brunkiem s.... ze strachu.Ciekawy jestem co oni jeszcze wymyślą ile krwi Polakom napsują.Co do stanu wojennego to ja go już przeżyłem a do następnego jestem gotowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marekagryppa

#246769