Ktoś przestawił wajchę!

Obrazek użytkownika Muni
Kraj

Nie miałem możliwości śledzić wydarzeń związanych z marszem w sobotę, więc dosyć nerwowo zacząłem "surfować" po programach informacyjnych tego dnia, około 23-ej. Spodziewałem się najgorszego. Wiadomo, już było parę "obiektywnych transmisji" jak z 11.11, czy z marszu ruskich w prywisljanskim kraju podczas Euro 2012.

Przelatuję więc pilotem po programach, zaczynam od TVP3, a tam... jakieś motocykle, potem Polszmata, a tam wykład o oczyszczaniu ścieków, więc mówię żonie: "Nie ma co, ale na WSI24 to już na pewno nie można oczekiwać informacji". A tu nagle, na tymże kanale zaczyna się komentarz. Najpierw o wielotysięcznej frekwencji, potem o treści haseł... cały czas oczekuję szydery i zdjęć spalonych wozów transmisyjnych TVNu. A tu nic!

Za chwilę lektor anonsuje fragmenty przemówienia Rydzyka, a ja żonie podpowiadam: "Teraz się zacznie Goebbelsówka!" No i nic. I była chyba minuta, bez najmniejszego, durnego komentarza!

Poczułem się jakoś nieswojo, zupełnie jakby w "Czterech Pancernych" Janek Kos poszedł na niemiecie kurwy, zamiast podwalać się Marusi. Sytuacja nienormalna. Ale... jeszcze się okaże o co chodzi, bo za chwilę będzie o przemówieniu samego "ucieleśnienia zła", czyli Jarosława Kaczyńskiego! Pewnie najlepsze zostawili na koniec?
No... nie zostawili.
I nawet nie było durnowatych zdjęć akcentujących mały wzrost Kaczyńskiego, żadnej dziwnej miny, żadnej rozwiązaniej sznurówki!

Nie było żadnego komentarza, żadnej zgrywy, tłumaczenia, zabarawiania... Było tak, jak powinno być, co w stacji WSI24 jest raczej stanem NIENORMALNYM!

A to oznacza tylko jedno, tak jak śpiew skowronka w marcu: NADCHODZI WIOSNA!

Ktoś przestawił wajchę i postawił na innego konia, który to koń nagle zacznie wygrywać tam, gdzie dawniej nie mógł nawet przejść truchtem.

Najbardziej intrygujące jest to, kim są te "ktosie", ale to może być wiedza zbyt bolesna, więc tym się nie zajmuję:)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pytanie:kogo namaścili [służby]na premiera?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

kazikh

#294526

Xenia
Jeżeli PiS i Solidarność nie zaczną robić to co POWINNI, czyli odsunąć ten antypolski rząd w niebyt, spodziewajmy się jeszcze gorszego nierządu. Czeka nas gorszy scenariusz od Grecji. I to już niedługo. Wajcha jest rzeczywiście przestawiona. V kolumna, która sieje dezinformacje by do końca rozwalić nasze państwo, czeka na rozkazy!
Prawdopodobnie powróci Stolzman aby dokończyć dzieła zniszczenia na Narodzie Polskim.
Proponuje dalej urządzać pikniki w Warszawie, a upadek będzie bardzo bolesny.
Właśnie przygotowują się następne miliony młodych do wyjazdu z kraju, bo już widzą ten czarny scenariusz.
Może dziadki, które zostaną, za 3 lata zagłosują na PiS?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Xenia

#294582

Zwłaszcza podoba mi się to, że "S" pokazuje charakter. Odpiłowali tego "Lenina" z bramy i nie wymiękają przed pogróżkami. Z kolei PiS potrafi zgromadzić tłumy wielkości takiej, że przyprawia to o drganie łydek tych ludków, których teoretycznie jest większość.
I muszą po prostu czuć, że jak się sami nie naprostują, to przyjdzie dzień prostowania z urzędu.
Chyba zaczynają to czuć, zwłaszcza ważniacy z TVP na Woronicza, bo niemiło jest kiedy to z roli omnipotencji nagle schodzi się do roli małego robaczka, zamkniętego w otoczonym przez wrogich i wkurzonych ludzi budynku.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#294726