UPC wyłączyło TV TRWAM !!! Kolejny zamach na demokrację.

Obrazek użytkownika enarStańczyk54
Kraj

Niepoprawni, UPC wyłączyło TV TRWAM . Dzwoniliśmy do nich, ale jakaś lemingowa panienka nie potrafiła podać przyczyny. Ot, wyłączyliśmy i już. Czy to juz totalitaryzm, czy PO-prostu faszyzm? Pytam, kto im dał rozkaz? fuhrerek ? czy bul szczynukowicz ? Cóż, wypowiemy umowy, niech dostaną po portfelach. Prosty rachunek: 10 000 klientów x 160 zł x 12 miesięcy = 19 200 000 zł rocznie. Tyle kosztuje ślepe PO-słuszeństwo UPC. A może więcej ? TV TRWAM i tak będziemy oglądać. Mamy sposoby, o jakich się lemingom nie śniło.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

W Warszawie jest.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372068

UPS odwaliło parę lat temu paskudny numer wobec telewidzów TV Trwam. Otóż TV Trwam dała sygnał dla UPS za darmo. Co zrobili platformerskie sługusy z UPS? A zamieścili ten kanał w najdroższym Pakiecie Max, zamiast w podstawowym Pakiecie Select. Były petycje, wymiana korespondencji pomiędzy tą stacją telewizyjną, protestującymi telewidzami a operatorem sieci kablowej UPS.
Jak się ten konflikt skończył? - Po wielu "bojach" UPS "odpuściła" i zamieściła sygnał z TV Trwam w Pakiecie Select. Jest to dowód na to, że ta sieć jednak domaga się masowej akcji rozwiązywania umów, a tym samym obniżenia przychodów o kilkanaście milionów złotych rocznie.

Nie wiem tylko, skąd Ci się wzięła opłata w kwocie 160 zł/m-c. O ile się orientuję, bo moi znajomi mają sygnał tv z UPS, to Pakiet Max MediaBox z nagrywarką cyfrową i HD - to koszt rzędu 100 złotych.

Poza tym, z informacji ze strony UPS, tutaj: 
http://media2.pl/media/34702-UPC-Oferta-programowa-telewizji-cyfrowej.html
nie wynika, że TV Trwam jest poza ofertą. Takie "podjazdowe" działanie?

Zatem proponuję abonentom tej sieci kablowej natychmiastowy i ostry protest, aby UPS-owskie sługusy Tuskoliniego i Komoruskiego nie "obrośli w piórka", bo czekając zbyt długo, abonenci mogą się nie doczekać ponownego włączenia TV Trwam do pakietu.

Pozdrawiam,
                   
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372079

U mnie wyrzucili ten kanał z ulubionych. Przy przeglądaniu listy wszystkich nie było go widac, ale jest nadal - recznie spróbuj wpisać kanał 852 i potem znów magicznie lista kanałów go zobaczyła... U mnie była to mała dywersja raczej niż zamach, ale dzieki na zwrócenie uwagi.

Jak komuś nie działa a UPC dostarcza internet ;) to tu informacja jak odtwarzac programem VLC:
http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=live

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372109

  To firma braci mniejszych z Londynu. Kochaja pieniadze.

.Boja sie tego jak ognia utraty finansow. Bojkotowac i jeszcze raz bojkotowac,.Sukces pewny. 

Polo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372900