Perspektywa TV TRWAM

Obrazek użytkownika kowal_jan
Kraj

To że będziemy mieli dostęp do TV TRWAM na multipleksie jest oczywiste. Widząc działania krrit widać jak na dłoni że dobrze sobie zaplanowali, przejęcie wpływu nad społeczeństwem Polskim.

W spółce i z pomocą mediów mętnego nurtu (robiąc na tym niezły interes udostępniając kanały TVP „ciekawe ile płacą TVP” - to jest osobne pytanie jak całe społeczeństwo ma obowiązek płacić abonament za kanały do których nie mają dostępu, tylko trzeba korzystać z usług pośredników aby oglądać:

  • TVP HD,
  • TVP Sport,
  • TVP Seriale,
  • TVP Parlament.

W telewizji straszy się telewidzów że już niedługo zostanie wyłączone nadawanie analogowe, a następnie leci reklama że „telewizja na każdą kieszeń” dekoder za darmo, ale trzeba podpisać umowę na 29 miesięcy w ramach promocji.

Aktualnie w ofercie programowej nie ma TV TRWAM więc na pewno też nie będzie, w efekcie wszystkich którzy podpiszą umowę z polsatem, tvn lub canal plus nie będą posiadali za pomocą posiadanego sprzętu dostępu do TV TRWAM.

Aby temu przeciwdziałać trzeba rozpocząć powszechne docieranie do Polaków z informacją że kupując jednorazowo tuner telewizji naziemnej za cenę około 150 zł.

Można mieć dostęp do wszystkich kanałów telewizji naziemnej za darmo, bez potrzeby podpisywania umowy i wnoszenia dodatkowych opłat.

Nie jest przypadkiem że osoby które podpisując umowy z tymi operatorami po okresie promocji budzą się z rachunkami do zapłaty dużo większymi niż widzieli w reklamach (dzięki uczynnym handlowców którzy manipulują nieświadomym społeczeństwem).

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bardzo proszę o szerokie informowanie, jak mozna mieć dostep do TV Trwam po wylaczeniu nadawania analogowego. Jest to bardzo potrzebne !!!!!!!!!!! Ja teraz jeszcze mam TVTrwam,mam też dekoder- ale nie wiem czy dobry.

Bardzo proszę fachowców,aby dokladnie i szeroko nas informowali ! Bedziemy bardzo wdzięczni! Dziękuję już i czekam na fachową pomoc.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#300016

Szukanie sposobów jest ważne, ale to nie załatwia sprawy szerzej, to dobre dla zdeterminowanych, tych, co chcą oglądać.

Ważne jest to, żeby bez szukania sposobów każdy mógł przełączyć na Trwam jednym kliknięciem pilota. Moze nawet niechcący, przez pomyłkę - i zostać na dłużej.
Znam rodzinę - poza Warszawą - która ze względów oszczędnościowych nie ma kablówki ani dekodera i nie podejmie żadnych innych fatygujących czynności, skoro seriale ma i bez tego.
A chodzi o to, żeby Trwam obejrzeli oni bez fatygi, trafiając na nią nawet przypadkowo. Albo wtedy, kiedy do nich zadzwonię, żeby o tej a tej godzinie włączyli.
Rzad wie, o robi, ograniczając dostęp.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#300054

TRWAM na multipleksie to byłby wyłom.
Ktoś latając pilotem po kanałach przypadkiem mógłby natrafić na tę stację.
I np. takiego 11 listopada latając po wiadomościach mógłby taki widz doznać wstrząsu poznawczego.
I o to toczy się cała walka.

Remek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#300060

Za kilka dych można już kupić tuner i podłączyć do najzwyklejszego telewizora.
Nie trzeba zmieniać anteny.
Telewizor musi mieć gniazdo wejścia video (99% odbiorników chyba to ma)
Nic się potem nie płaci (prócz abonamentu jak teraz).
Nie dać się nabierać żadne umowy, zwłaszcza od ludzi którzy będą próbować łazić po domach.
Hasło do szukania "tuner dvbt".
Przykład:
http://www.electro.pl/produkt-Tuner_TV_BESTBUY_Easy_Home_Flip_HD_-644499,11.html
To są fajne urządzenia ponieważ wiele z modeli potrafi nagrywać programy na pen drive, jak kiedyś magnetowid.

Remek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#300019

telewizja cyfrowa na zwykłej antenie naziemnej posiadada 21 kanałów darmowych.Tv trwam jest również darmowa lecz trzeba ją przestawić na inne parametry do końca pażdziernika.To niewielkie koszty.Nie wolno się załamywać,robić swoje i oglądać(płacić jak jak dotąd a nawet więcej bo zgoda na nadawanie została podniesiona kilkakrotnie dzięki dworakowi,luftowi komuruskiemu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#300026