Poczta Polska ośmieszona w Polsacie. Polsat również się nie popisał. Działamy!

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Drodzy Państwo!

 

Dziś (05.11.2011) w Wydarzeniach na Polsacie został wyemitowany materiał o publikacji znaczków upamiętniających Ś.P. Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich przez afrykańskie zakłady pocztowe. Materiał ten został przedstawiony 6 dni od momentu nagłośnienia sprawy przez fronda.pl i 2 dni od nagłośnienia sprawy przeze mnie na niepoprawni.pl. (warto zajrzeć TUTAJ aby obejrzeć znaczki)

Niech mi ktoś powie, że telewizyjne media działają szybko i sprawnie.

 

Z Wydarzeń dowiedzieliśmy się, że Poczta Polska nie wydała znaczków upamiętniających Parę Prezydencką, gdyż nie wpłynął żaden wniosek (!) w tej sprawie. Nie chcę mi się wierzyć w to tłumaczenie Poczty. To co? Do krajów afrykańskich takie wnioski były potrzebne i popłynęły tam, po to aby powstały znaczki?! Guzik prawda!

Na koniec polsatowskiego serwisu „dowiedzieliśmy się”, że monety z Mennicy Polskiej z podobizną Ś.P. Pary Prezydenckiej nie cieszą się popytem wśród kolekcjonerów - przecież trzeba należeć to tego mainstreamu i łyżkę dziegciu dołożyć.

Pesymistyczni lenie niech dalej nie czytają. Dla nich ten wpis już się skończył.

Skoro Poczta Polska twierdzi, ze nie wpłynął żaden wniosek i że ona biedna nic bez takiego wniosku zrobić nie może ( tak wydedukowałem), to napiszmy te wnioski. Zwracam się do Blogerów, którzy posiadają serce i dobrą wolę o akcję w tej sprawie. Jeżeli zasłaniacie się brakiem czasu, lub tego czy tamtego to zadajcie sobie pytania: ile uczciwości, dobrej woli i pracy na rzecz Polski jest w Waszych publikacjach? Co możecie zrobić dla Kraju? Czy teraz w czasach (pozornego) pokoju inicjatywy tego typu nie są potrzebne?

 

Poniżej zamieszczam przykładowy wniosek do podpisu indywidualnego, bo taka akcja będzie miała większą siłę. Wniosek wysyłamy na adres Poczty Polskiej. Oczywiście najlepiej jakby każdy napisał swój wniosek, ale jeżeli Wam się nie chce to skopiujcie i wyślijcie chociaż ten.

 

Szanowni Państwo!

 

Z wielkim smutkiem obejrzałem/am wydanie Wydarzeń z dnia 05.11.2011, gdzie dowiedziałem/am się o tym, że zakłady pocztowe w wielu krajach afrykańskich wydały znaczki upamiętniające tragiczną śmierć polskiej Pary Prezydenckiej, która  dla upamiętnienia rocznicy zbrodni katyńskiej musiała zginąć pod Smoleńskiem 10.04.2010 r. a Poczta Polska nic w tej sprawie nie zrobiła. Wnioskuję o wydanie znaczków na cześć Ś. P.  Lecha i Marii Kaczyńskich. Będę pierwszą osobą, która te znaczki kupi.

 

Pozdrawiam!

Imię i nazwisko

 

Adresy (wysyłamy NA WSZYSTKIE):

skargi@centrala.poczta-polska.pl

uslugi.pocztowe@poczta-polska.pl

 

Rzecznik prasowy Poczty Polskiej- Zbigniew Baranowski:

rzecznik@poczta-polska.pl

 

Oczywiście można a nawet trzeba, jak pisałem wcześniej  pisać swoje wnioski, to nasza akcja będzie bardziej skuteczna.

 

Można pisać prościej:

Szanowni Państwo!

 

Proszę o wydanie specjalnej serii znaczków z podobizną Ś.P. Lecha i Marii Kaczyńskich.

 

Pozdrawiam!

 

Nasza akcja musi odnieść skutek, dlatego proszę o szerokie propagowanie problemu na swoich blogach, wśród znajomych i gdzie się da. Poczta Polska nawet nie ma w planach emisji znaczków!!!

Dowód tutaj (stan na 06.11.2011, godzina 00.05):

 http://www.poczta-polska.pl/znaczki/pl/emisja.php

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wysyłam.
Też to oglądałem w Polsacie i byłem skonfundowany sposobem przedstawienia sprawy. Autorom chodziło o to, żeby Poczta Polska przypadkiem nie wpadła na genialny pomysł, żeby wydać znaczek z pp. Kaczyńskimi.
Mam nadzieję, że skutek będzie odwrotny, a w każdym razie że PP nie będzie mogła się powoływać na kretyński argument, iż nie było wniosku w sprawie wydania takiego znaczka. Problemem jest to, że PP ma platformerskie szefostwo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Muldi

#197533

, ze mają takie szefostwo.

trzeba próbować do skutku!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197538

Na koniec polsatowskiego serwisu „dowiedzieliśmy się”, że monety z Mennicy Polskiej z podobizną Ś.P. Pary Prezydenckiej nie cieszą się popytem wśród kolekcjonerów - przecież trzeba należeć to tego mainstreamu i łyżkę dziegciu dołożyć.

Coś kulą w płot tu trafili. Cena emisyjna złotej monety 100 zł z wizerunkiem prezydenckiej pary, po zakończeniu aukcji NBP w marcu 2011 r. została ustalona na 1611 zł. Obecnie cena tej monety na rynku kolekcjonerskim dochodzi do 2500 zł. Tak szybkiego przebicia to kolekcjonerzy dawno nie widzieli.

O tym, że seria 4 monet "Smoleńsk - pamięci ofiar 10.04.2010 r." była bardzo udaną inwestycją NBP, świadczy już czwarta w tym roku emisja dwuzłotówki z tej serii, której nakłady znikają błyskawicznie.

Widocznie Poczcie Polskiej nie zależy na zyskach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197644

pozdrawiam!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197655

Popieram i wysyłam

Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata." [Antoine de Saint-Exupéry]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata." [Antoine de Saint-Exupéry]

#197645

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197654

Oczywiście 3 maile wysłałem!
Dziękuję za podanie do wiadomości tej sprawy.
Serdecznie pozdrawiam!
Tomasz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#197669

Pozdrawiam.

P.S. Mam nadzieję, ze promujesz akcje gdzie się da.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197719

ponad tydzień temu!
Inne były dużo ładniejsze niż ten na zdjęciu.

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#197697

Jakby Pan uważnie czytał ten artykuł to zobaczyłby Pan, że pisałem o frondzie. Jest też odnośnik do kliknięcia " TUTAJ" i tam jest więcej znaczków.

A w TUTAJU jest odnośnik do frondy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197718

SHVEYU77 CZEGO SIĘ SPODZIEWAC PO STACJI,KTÓRA ODDAŁA NA RZEZ SWOJEGO DZIENNIKARZA,TYLKO DLATEGO,ŻE NAOCZNY ŚWIADEK W SMOLEŃSKU (KRZYSZTOF KNYŻ-TVN)ZADZWONIŁ DO BATERA-POLSAT I POWIEDZIAŁ MU O KTÓREJ I DOKŁADNIE CO SIĘ STAŁO. ZNAJOMI PRZYSIEGALI,ŻE KRZYSZTOF BYŁ W SMOLEŃSKU(WERSJA OFICJALNA DLA SZAREJ MASY-ZGON W WARSZAWIE NA SEPSĘ).BATER OD TAMTEJ PORY ZNIKNĄŁ ZUPEŁNIE Z MEDIÓW I NIKT NIE WIE GDZIE JEST,A RODZINY DZIENNIKARZY NABRAŁY WODY W USTA.KTO ICH ZASTRASZYŁ?EDWARD WRÓBEL(EKSPERT LOTNICZY,BYŁY MINISTER) MÓWIŁ GŁOŚNO,ŻE RESZTKI WRAKU TU 154M TO NIE TEN SAMOLOT,KTÓRY NALEŻAŁ DO RP.SKUTEK?ZARŻNĄŁ GO SYN,KTÓRY OSZALAŁ Z DNIA NA DZIEŃ(CIEKAWOSTKA-MATKA I ŻONA W/W JEST DYPLOMOWANYM PSYCHIATRĄ I NIC NIE ZAUWAŻYŁA?)POLECAM TEŻ FILM"DUCHY GENERAŁÓW",NA KTÓRYM MOŻNA ZAUWAŻYC PEWNE OSOBY,KTÓRE W TYM CZASIE OFICJALNIE JUŻ NIE ŻYŁY.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204057