Front Oberwatelski

Obrazek użytkownika Jurand
Ogłoszenie
Ano stało się. Założyłem swojom własnom jednoosobowom partyję politycznom. Nawę ją  FRONT, nieważne czego, ale front, chodzi mi po głowie drugi człon, OBERWATELSKI, bo liczę na obrywy. Jak wszyscy to wszyscy, i jo tysz.
 
Nie będę tego frontu  oberwatelskiego nigdzie  rejestrował, bo z założenia uważam, że partyj nie należy rejestrować. Nie będę również wciągał nikogo na członka, no bo jakoś brzydliwy jestem do tej samej płci, a gdyby moja szanowna małżonka dowiedziała się, że próbowałem z odmiennom płciom, oho  napewno nauczyłaby mnie latać na wysokości lamperii. Oczywiście po uprzednim wałkowaniu. Biorąc to wszystko pod uwagę zadecydowałem, że jednak zostanę sam. O wiele bezpieczniej. No i obrywy większe. Poza tym nie będę miał problemu z wyborcami, zagłosuję sam na siebie. Z układaniem list, wstawię tylko siebie. No i oczywiście będę preziem. Czyli same plusy. 
 
Program mojej patyji jest bardzo prosty. Objecuję wszystko wszystkim. Jednym gruszki na wierzbie, drugim słonia w karafce, a trzecim lotnisko pod łóżkiem, a całej reszcie po 5 ton miłości. A co,  niech majom.
 
Hasło wyborcze. Bardzo poetyckie. "Niech mnie pocałują w dupę".
 
A zatem zachęcam aby wszyscy, którym to się podoba głosowali na mnie. A co bogatszy niech wpłaca na mój fundusz wyborczy po dychu. Konto podam później. Spełnijcie swój oberwatelski obowiązek.
 
Pozdrawiam i do usłysznia.
Prezio
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Tylko uprzedzam - głosuję tylko korespondencyjnie. Tak się przyzwyczaiłem (to chyba z lenistwa). Mam jeszcze uwagi do tej nazwy: Front. Kojarzy mnie się to z wojną, a ja jestem jej przeciwny. Co innego wojna obronna. Ale może ja czegoś nie wiem i już wróg u bram? No i zdecydowanie nie podoba mi sie w nazwie "obywatelski". Czy to ma jakiś związek z pewną ucieczką jednego rudego obywatela do Brukseli?

A to hasło wyborcze? - To kto ma całować? - Ci wrogowie, obcy, lemingi, trolle? Bardzo bym był wdzięczny za doprecyzowanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1445977

Drogi Wyborco!

Może być korespondencyjnie, jak sobie życzysz. U mnie demokracyja całom gembom! 

Czemu front. A bo tak ładnie się pisze. Frontem do...... Aha i proszę mnie nie obrażać. Żadna tam obywatelska, wypraszam sobie, z łobuzami nie chcę mieć nic wspólnego. OBERWATELSKA!!! Od obryw! To jest to.

Drogi wyborco, już poeta, niejaki Tuwim, co to się w pewnym momencie swego życia po bolszewicku skur........ kazał się całować w dupę. A tak swoją drogą, hasło jest uniwersalne. Można zastosować w każdej sytuacji i każdy do każdego. A to, że rudy, kopaczka i inne barachło całują w dupę jak nie Angela the Great to Włodymir the Great, a tzw społeczeństwo, w swojej przeważającej  masie jest tym zachwycone, to uważam, że hasło jest jak najbardziej na czasie i należy je wykorzystać.

Pozdrawiam

Prezio

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1446002

Tej Partyji, jedynej i wymarzonej. Coraz ciekawiej to wygląda. Przyznam szczerze, że mi się coraz bardziej to podoba. Zaniepokoił mnie jednak ten "OBRYW"... No bo ta "Obywatelska", brzmi tak swojsko, jedynie słusznie, a nawet wielko-brukselsko; a ten obryw to mi się kojarzy z takim jednym wariatem co to mnie za ucho ciągnął, kiedy w podstawówce po lekcjach wskoczyłem do jakiegoś ogródka na jabłka... Czy Pan Prezes ma w programie wyborczym jabłka? W tym kryzysie putlerowsko-banderowskim są jak Yeti - wszyscy o nich mówią, a nikt ich nie widział. Żona mi wczoraj kupiła takie twarde, chyba holenderskie, bo smaku nie mają i zęby wykrzywiają się na sam ich widok...

A tak poza tym, czy Pan Prezes nie zauważył jeszcze mojego zaangażowania? Co Pan sądzi o moim projekcie programu wyborczego? Bo widzę, że Pan Prezes nie za bardzo ogarnia całą złożoność wyborczej rzeczywistości... A ja, przyznam szczerze mam doświadczenie w tym względzie - już od kilkudziesięciu lat biorę udział w wyborach. Różnych. Nawet ostatnio głosowałem za zmianą spóldzielni mieszkaniowej! 

Jednym słowem - mogę zaoferować swoją bezinteresowną pomoc, jeżeli Pan Prezes pozwoli. 

Pozdrawiam.

V-ce Prezes 

MS

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446009

I słusznie, że się drogi kolega upomina o swoje. A zatem biorąc pod uwagę zaangażowanie kolegi w rozwój i całokształt, jako prezio już oficjalnie mianuję kolegę do stopnia vice prezia. 

Jabłka w programie? No miód pitny to jeszcze rozumiem, to patriotyczne,ale te holenderskie jabłka to strasznie twarde i kwaśne. Lepiej tego świństwa nie brać do ust, można się zatruć eurojadem, eurojad pada na mózg. Bardzo niebezpieczny, a jeśli już coś z jabłek to nalepsze byłyby jakieś patykiem pisane, tysz patriotycznie. Wprawdzie można się nabawić wrzodów żołądka czy innej cholery, ale jak patriotycznie.

Pozdrawiam

Prezio

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1446015

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1446016

za okazane mi zaufanie. 

Teraz nam tylko pozostało zawołać do Ludzi Dobrej Woli: "Pomożecie?". Jestem więcej niż pewien, że odzew będzie jeden: "Pomożemy!". Ruszymy razem z posad bryłę świata! A kto nie z nami - ten przeciwko nam! Kiedy się razem występuje w słusznej sprawie, z programem budowy lepszego jutra, z poparciem mas i błogosławieństwem pieniądza - to musi się udać!

Żadnych kwaśnych jabłek z Holandii! Wszystkie jabłka dla Putina! A dla nas chwała! 

Panie Prezesie, co Pan myśli o Pańskiej mowie do tłumu? Zastanawiam się gdzie umieścić ten fragment o "całowaniu w dupę"? Ja rozumiem, że nie możemy się zrażać, jak nas oleją, albo nie poznają od razu wspaniałomyslności, geniuszu i wielkości ducha Pana Prezesa - jednak musimy być silni!. Zwarci i gotowi! Aby zmieniać kraj. Co tam kraj? - cały świat! Dziś niczym - jutro wszystkim my!

Musimy być czujni bo wróg nie śpi! Musimy zachować spokój i zdrowie. Musimy być w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Musimy być jednością cielesno-duchową. Musimy być przygotowani i wyposażeni.

Musimy być przebiegli jak wąż, ukryci jak kameleon, przyczajeni jak lew w szuwarach, potężni jak niedźwiedź, albo jak bizon, szybcy jak gepard, gotowi jak straż pożarna, wyszkoleni jak studenci przed egzaminem!

Podniesiona ręka reakcji musi być natychmiast odcięta! Wróg ludu - to nasz wróg!  

Jesteśmy z ludem! A lud jest z nami! Lud to my! My to lud! 

Panie Prezesie, czuję że zwycięstwo jest blisko. Musi Pan być silny i gotowy w każdej chwili dnia i nocy! Kiedy wezwie Ojczyzna - nie może Pan się zawahać!

V-ce Prezes i Główny Koordynator Kampanii Wyborczej, Szef Połaczonych Sztabów Partyjnych, Dyrektor PR i Główny Doradca -

Mind Service (aktualnie w służbie Narodu).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446021

Panie VICE PREZESIE, KKW, SPSP, DPR, GD,  ręce się same składają do oklasków. Taka mowa to skarb, albo i więcej. A więc naprzód, do zwycięstwa! Zastanawia się pan gdzie umieścić ten fragment o całowaniu w dupę? Poddaje myśl. A ci co nas nie poprą niech pocałują nas w dupę. 

 

Z partyjnym pozdrowieniem

prezio

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1446024

Pański geniusz mnie onieśmiela!

Na tak genialną myśl mógł wpaść jedynie sam Pan Prezes! Oczywiście, że "A ci co nas nie poprą niech pocałują nas w dupę"! To jest samo sedno! To jest to! Takie sformułowanie było oczekiwane i pożądane.

Jest tą siłą, spoiwem, inspiracją, jednością i współistnieniem przekładającym się na Najwyższe Dobro.

A więc teraz razem - do zwycięstwa! 

Na oklaski i toasty przyjdzie czas po wyborach; teraz czeka nas ciężka praca!

Ein Volk ein Reich ein Führer!

Heil Prezes Jurand! - Niech żyje! Niech żyje!
 

V-ce Prezes, Namiestnik i Powiernik, Główny Koordynator Kampanii Wyborczej, Szef Połączonych Sztabów Partyjnych, Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego, Specjalista ds. Kontroli, Dyrektor PR i Główny Doradca -

Mind Service (aktualnie w służbie Narodu i Ojczyzny).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446028

No to całe Niebuszewo jest nasze !!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

#1446081

Rycząc ze śmiechu szłam spać, rycząc ze śmiechu piłam poranną kawę !

Dziękuję za porcję dobrego humoru. I o dokładkę proszę.

Pozdrawiam.

 

 

PS. Jurand - o wszystko bym Cię posądziła ale nie o takie jajcarskie poczucie humoru. :D:D:D

Pozdrowienia jeścio raz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1446103