Wilkołak czyha za winklem

Obrazek użytkownika kryska
Humor i satyra

Aż strach sie bać!
Umiłowanego juz niewielu kocha, tylko fanatycy chcą jeszcze umierać za nieudacznika i oszusta, a za winklem czai się wilkołak szczerząc kły w złosliwym uśmiechu.

Pierwszy raz od lat Prawo i Sprawiedliwość wyprzedziło Platformę Obywatelską i to aż o 6 punktów procentowych - tak wynika z najnowszego sondażu TNS Polska dla TVP Info. Na PiS chce głosować 39 procent respondentów, na PO - 33 procent.

http://fakty.interia.pl/news/sondaz-tns-polska-pis-znaczaco-wyprzedza-po...

Kolejne sondaże dowodzą, że Prawo i Sprawiedliwość popiera więcej osób niż Platformę Obywatelską. Z badania przeprowadzonego dla RMF FM wynika, że PiS zdobywa 30 proc., a PO 27 proc.

Z kolei z sondażu dla Polsatu kolejno 42 i 38 proc.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,12654769,Nowe_sondaze__PiS_przegania_...

Jednak w najnowszym sondażu TNS Polska, to PiS, choć minimalnie, wyprzedziło PO.
Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, na PiS zagłosowałoby 28 proc. wyborców, drugie miejsce zajęłaby PO z 27 proc. poparciem.

Z sondażu wynika również, że Platforma po raz pierwszy od przejęcia władzy jest pozbawiona swojego największego atutu - popularnego lidera: "Dodatkowe pytania w sondażu pokazują, że Tusk jako broń PO się rozkalibrował. Bo tylko 26 proc. Polaków chce, by nadal był premierem. Aż 44 proc. wolałoby, by rządził ktoś inny. Tusk ma więcej przeciwników niż zwolenników nawet wśród wyborców z wyższym wykształceniem" - czytamy. "Gazeta" podkreśla też, że 47 proc. badanych chce nowej koalicji, a aż połowa - rządu eksperckiego. Tylko 25 proc. - w tym głównie zwolennicy PO - chce zachowania obecnego układu.

Tylko CBOS jeszcze na kleczkach.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/po-nadal-slabnie-pis-skutecznie...

dyrektor CBOS Mirosława Grabowska

http://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82awa_Grabowska

W skład Rady CBOS kadencji 2010-2011 weszli ponadto: dr hab. Jarosław Górniak z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, doradca Prezydenta RP Andrzej Klarkowski, prof. Andrzej Kojder z Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, prof. Krzysztof Koseła - kierownik Zakładu Metodologii Badań Socjologicznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Jacek Kurczewski z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Bogdan Mach z Instytutu Studiów Politycznych PAN, dr Grzegorz Makowski - kierownik Programu Społeczeństwa Obywatelskiego w Instytucie Spraw Publicznych, dr hab. Radosław Markowski z Instytutu Nauk Politycznych PAN, a także - zastępca dyrektora Departamentu Analiz Strategicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Zbigniew Rykowski i dyrektor generalny kierujący gabinetem Marszałka Sejmu Jaromir Sokołowski.

http://www.cbos.pl/PL/o_firmie/radacbos.phpDyrektorem CBOS jest od 2008 roku dr hab. Mirosława Grabowska

a za winklem kły wilkołaka.

Co to będzie, co to będzie?

Freddy Krueger's nadchodzi...

Ocena wpisu: 
Brak głosów