Śpieszmy się przepraszać Wałęsę

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

A już był spokój, Bolek zniknął z wizji i fonii po hucznych obchodach narodzin III RP - Ojczyzny salonu i michnikowszczyzny a tu nastał sezon ogórkowy i dzielne pismaki znowu sięgnęły do lamusa i wyciągnęły Bolka do telewizora.
Dla Wałęsy to gratka nie byle jaka, bo ten niedouczony megaloman potrzebuje mediów jak kania dżdżu a media potrzebują kogoś nawet w sezonie ogórkowym , który zawsze chętnie opluje kaczystów faszystów.
Jeden przecież z jadowitym ślinotokiem Stefek od much i motyli to za mało a Bolek zawsze zwarty i gotowy naurągać Kaczyńskim a tym samym zeszmacać się dalej.
Dla Bolka to nie tylko bułka z masłem ale chleb powszedni.
Poza tym musi powtarzać często te wyuczone obrzydlistwa i insektywy, bo na nic nowego nie możemy liczyć, bo Lechu skończył tylko 6 klas podstawówki i nic mądrego nie jest w stanie wymyślić.
No może jeszcze poopowiadać jak własnymi rencami mur berliński przewrócił, jak sam ZSRR obalił i nas i całą Europę od komuny uwolnił, wzmacniając jednocześnie lewą nogę.
Ot cały repertuatr naszej "ikony" .

Ostatnio oznajmił całej Polsce na wizji, że jest skłonny przyjąć zaproszenie na tegoroczne obchody 29. rocznicy zawarcia Porozumień Sierpniowych pod warunkiem, że go Kaczyńscy przeproszą.

- Pytany, czy wierzy w to, iż Jarosław i Lech Kaczyńscy przeproszą go, Wałęsa odparł: "Nie mają wyboru". - Muszą przeprosić, bo narozrabiali - podkreślił b. prezydent. - Nie zapominajmy, że Kaczyńscy puścili bąka i trzeba przewietrzyć tę atmosferę, przeprosić, wyczyścić albo poddać się rozprawie sądowej - mówił.
Dopytywany nie sprecyzował, za co ma być przeproszony.
No to za co maja przepraszać Bolka te kaczory jak sam medrek nie zna powodów do przeprosin ?

Jakby podał powody , to może i ja bym Lecha przeprosiła a tak według mnie przepraszać winien Bolek za sk....syna / o Prezydencie obecnym / za " durnia mamy za prezydenta", za okreslenia "oszołom" "chory psychicznie", "przynieś, podaj, pozamiataj" / to o roli Lecha Kaczyńskiej w Solidarności/ i wiele innych inwektyw, które ten obalacz komuny rzucił pod adresem urzedującego Prezydenta na wizji i fonii .
Bolek atakuje i obraża obecnego Prezydenta, bo ten słusznie zarzucił mu zdradę ideałów Solidarności, obstawienie się byłymi współpraownikami SB i postkomuną a to Bolka boli.
Prawda boli ale to jedyna metoda oczyszczenia życia politycznego i oczyszczenia sie samego Wałęsy.
Ale on Wielki Bolek tego nie przyjmuje, on żąda przeprosin chociaz nie wie za co.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/walesa-kaczynscy-narozrabiali-i-musza...

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/walesa-chce-przeprosin-ale-nie-wie-za-c...

Ale jest ktoś, kto chyba zna powód do przeprosin .
To Krzysztof Materna.
On wzywa na łamach Dziennika .

- "Gdybym ja na miejscu prezydenta myślał o prawdziwym pogodzeniu się, to pojechałbym na Woodstock i odwołał wszystko to, co mówiłem na Wałęsę. Byłoby to dobrą okazją, żeby dobrym ludziom, fajnej młodzieży zmobilizowanej do solidarności przyznać się do swoich błędów i powiedzieć "przepraszam"-.

http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/gwiazdy-mowia/article426750/Materna_...

No to się narobiło, tylko patrzeć jak kaczory będą się taplać w błocie z Owsiakiem i Bolkiem.

A ja póki co przepraszam, ze niegdyś głosowałam na Wałesę i poszłabym za nim w ogień.
I całe szczęście, ze ja po szkodzie jestem już mądrzejsza wbrew powiedzeniu - Polak przed i po szkodzie głupi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#27898