Skandal w TVP - Bronisław Wildstein wyszedł ze studia

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dzisiejszy program Forum poswięcony był w dużej mierze Instytutowi Pamięci Narodowej.

Gosćmi zaproszonymi ze strony polityków był między innymi Stefan Niesiołowski a ze strony publicystów Bronisław Wildstein.
Niesiołowski w swój arogancki sposób nawoływał do likwidacji IPN a Wildstein oponowałi zdecydowanie bronił tej instytucji.
Emocje wzięły góre,czemu się nie dziwię,bo jak długo można słuchac inwektyw Niesiołowskiego nie tylko pod adresem IPN ale równiez pozwolić aby ten niezrównoważony psychicznie cham wylewał kubeł pomyj pod adresem przeciwnika w dyskusji.

- ""Nie będę odpowiadał na zarzuty PiS-owskiego dziennikarza i na jego wybuchy nienawiści. Pan się nie nadaje do dyskusji, po co zapraszać tego awanturnika?" - oburzył się na Widsteina poseł Platformy Obywatelskiej." -

" -Mógłbym mówić o obecnym tu klaunie politycznym, ale nie wydaje mi się to potrzebne. W tej sytuacji muszę wyjść" - rzucił Bronisław Wildstein, odpiął mikrofon i wyszedł ze studia." -

Ogladałam ten program i musze przyznać,że wypowiedzi Niesiołowskiego to szczyt chamstwa i prowokacja swojego oponenta.
Dlatego pytam jak długo takie potwory i chamy jak Niesiołowski czy Palikot będą zapraszani na medialn e salony?
Jaki cel mają prowadzący swoje programy zapraszając w/w jako opiniotwórców?

Ci osobnicy plugawią debate publiczną i wywołują jedynie skandale.
A może o to chodzi?

http://www.dziennik.pl/polityka/article354614/Awantura_w_TVP_Wildstein_o...

http://wiadomosci.onet.pl/1947075,11,item.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#17169

oszołom z Ciemnogrodu
Zawód dziennikarski tak nisko upadł, że takich chamów jak Palikot i Niesioł zapraszają celowo - by napluli na PiS. Rozumiem że TVN i Polsat maja taką "misję" od właścicieli, by niszczyć wszystkich, którzy ujawniają prawde o ich pzreszłości. W telewizji publicznej też z pewnością są obecnie silne naciski polityczner, żeby równać do innych stacji, a nikt tam się nie zreflektuje, że jednak mają ludziom za ich pieniądze dostarczać informacji a nie propagandy i to w najbardziej chamskim wydaniu tych dwóch panów. Brawo dla Wildsteina, że się zachował jak chłop z jajami. Gdyby więcej było takich może by się coś w mediach zmieniło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#17177

... to jeden z najlepszych polskich publicystów i najpoważniejszych. On rzeczywiście w swojej codziennej pracy docieka prawdy. I jest człowiekiem twardym - opluwanie znosi mężnie i z godnością. Jazgot krytyków nie ma wpływu na jego postawę. I bardzo dobrze.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17194