Paprykarz, czy zwyczajny koryciarz?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W jakim my kraju panie premierze żyjemy?

"Jak żyć panie premierze?"

To juz przeszłość.
Pan paprykarz zrozumiał kto rozdaje frukta i skąd spadają wypasione okruchy.

Stanisław Kowalczyk znany lepiej jako "Paprykarz", producent papryki i autor kultowego "Jak żyć, panie premierze?", poskarżył się na antenie Polsat News, że Prawo i Sprawiedliwość wykorzystało jego wizerunek, a później zostawiło samemu sobie.

"Jak byłem w Sali Kongresowej (na konwencji wyborczej PiS - przyp. red.), to koszulki z napisem 'Jak żyć?' szły jak woda. Nie oczekuję, żeby wpuszczali na czerwone dywany, ale jakiegoś szacunku! Dzwonię po wyborach, poczta głosowa, zero kontaktu. Powiedziałem dość, nie zasłużyłem na takie traktowanie. Na obłudę, na takie gierki perfidne, po prostu nie pozwolę" - stwierdził wyraźnie przejęty Paprykarz w rozmowie z dziennikarzem Polsat News.

Czytaj więcej na http://dzikikraj.interia.pl/news-paprykarz-od-jak-zyc-skarzy-sie-na-pis-...

- To są Himalaje obłudy - mówił w rozmowie ze stacją Polsat News Stanisław Kowalczyk. Słynny "pan Paprykarz" uważa, że opozycja wykorzystała jego wizerunek i wypowiedzi, a PiS, mówiąc o braku pomocy dla rolników, mija się z prawdą.

Ostre słowa Kowalczyka padły po sobotniej konwencji PiS, na której mówiono również na jego temat. - Po huraganie premier Tusk jak zwykle obiecał bardzo wiele. Niestety, tak jak zwykle, z tych obietnic niewiele wyszło - mówił Marek Suski. - To pytanie stało się znane w całym naszym kraju, a on stał się przedmiotem prześladowań - dodał Jarosław Kaczyński.

- Jaki szykanowany, co ja aresztowany byłem, czy co? CBŚ, CBA czy jeszcze inne służby tu przyjeżdżały? Nic takiego nie było - tłumaczy emocjonalnie w materiale wyemitowanym w programie Polsatu News. - 2,5 tys gotówki, żywej, i pomoc taka, jak mówię - albo do 70 proc., 67 dokładnie, albo do 90 proc., jak ktoś na vacie. To jest pomoc czy to nie jest pomoc? - dodaje.

W programie TAK czy NIE Stanisław Kowalczyk znany jako "Paprykarz" który chce się spotkać z Donaldem Tuskiem kontra Michał Szczerba z PO.

Wczoraj w programie „Dziś wieczorem” Stanisław Kowalczyk chwalił premiera Tuska za interwencję w sprawie odśnieżania po ataku zimy na Lubelszczyźnie.

- "Za to panu premierowi gratuluję, że zreflektował się, zadziałał. Najważniejsze, że rolnicy zostali odśnieżeni - mówił w TVP Info Kowalczyk.

- "Brawo panie premierze, tak właśnie trzeba robić. Będzie miał pan premier problem. Jeśli tak będzie robił, jak teraz, co mu mówiłem: do ludzi panie premierze. Będzie miał problem, dlatego, że następne wybory wygra. I trzeba będzie rządzić" - powiedział Kowalczyk.-

Przyznał, że ma kilka zastrzeżeń, ale chciałby przekazać je premierowi osobiście.

Jednocześnie powiedział, że jego współpraca z PiS nie ułożyła się tak, jak sobie to początkowo wyobrażał.

-"Zostałem ostro sprowadzony na ziemię" - powiedział i zaapelował do Jarosława Kaczyńskiego, aby „zweryfikował zachowanie swojego otoczenia, a może i swoje czasami. Na pewno na tym nie straci”.-

http://tvp.info/dzis-wieczorem/wideo/06022014-1957/13677629
http://wpolityce.pl/artykuly/73607-paprykarz-szaleje-brawo-panie-premier...

Najważniejsze, że w końcu zrozumiał kto rządzi i dzieli.
A, że to zwyczajny koryciarz to już inna sprawa.

Ocena wpisu: 
Brak głosów