Money, money, money .....

Obrazek użytkownika kryska
Blog

Okrzyknięty przez medialną swołocz jastrzębiem, który słusznie porzucił gniazdo Kaczyńskiego, europoseł i przewodniczący PJN Paweł Kowal ma swój własny program kulinarny w ukraińskiej telewizji.
PJN został gospodarzem nowego programu ukraińskiej, niezależnej stacji TVi - "Smak Europy".
Nowe show stacji to program kulinarno-polityczny. Kowal będzie nie tylko gotował, ale również będzie prowadził debaty polityczne.

-„Chodzi tutaj o dobrą zabawę, ale też rozmowę na poważne tematy. Chodzi o przybliżenie Ukraińcom Europy i jej problemów” – mówi Kowal, który wziął udział w pierwszym nagraniu kilka dni temu.

Gdyby Kowal miał czerwony żakiecik na pewno już dawno wylądowałby w ramionach jedynego i słusznego Tusku, musisz z okrzykiem "podoba mi się wasze towarzystwo Tusku".
Nie miał niestety czerwonego kubraczka, nie ma tez "afr" w kolorze blond, to i Gesslerowej nie pobije.
Może chociaż nagroda pocieszenia Kowalowi przypadnie w udziale i jastrząb po zakończeniu kariery politycznej ( a patrząc na losy PJN jest to bardzo prawdopodobne) ma szansę na karierę w polskiej telewizji.

No i money, bo money jest najważniejsze.

..... Pieniądze, pieniądze, pieniądze
Musi być zabawnie
W świecie bogaczy
Pieniądze, pieniądze, pieniądze
Zawsze słonecznie
W świecie bogaczy
Aha-Ahaaa
Mogłabym zrobić wszystko
Gdybym miała troszkę pieniędzy
To jest świat bogaczy

To jest świat bogaczy .....

http://www.fakt.pl/Pawel-Kowal-ma-swoj-kulinarny-show-Europosel-ma-swoj-...
http://wpolityce.pl/wydarzenia/34364-to-nie-zart-pawel-kowal-poprowadzi-...

Kluzik-Rostkowska na konwencji PO: podoba mi się wasze towarzystwo.

"Jestem tu dziś z wami również dlatego, że wierzę, że podzielam wasze marzenia, że podzielam marzenia nas wszystkich o wolnej, bogatej i dobrze urządzone Polsce" - powiedziała Kluzik-Rostkowska.

W jej ocenie, wszyscy chcą móc stanąć przed swoimi dziećmi i powiedzieć "bądźcie kim chcecie, róbcie co chcecie, wybierzcie sobie zawód, jaki chcecie, bo w Polsce to jest możliwe. Wymarzcie sobie swoją przyszłość i dążcie do niej z determinacją, ale wasze marzenia na pewno się spełnią, bo Polska jest tak dobrze urządzona, że możecie marzyć i możecie po te marzenia sięgać. Tego życzę wam wszystkim" - podkreśliła.

Kluzik-Rostkowska zwróciła się również do kobiet. "Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy dekoracją, że jesteśmy uzupełnieniem jedynie, że kariera zawodowa to jest coś co bardzo przeszkadza w wychowaniu dzieci i w posiadaniu szczęśliwej rodziny. Nie dajmy sobie tego wmówić" - podkreśliła.

"Jestem dzisiaj z wami dlatego, że wierzyłam i wierzę, że Polacy chcą pokoju, nie wojny, że Polacy chcą miłości, nie nienawiści. Jednym słowem jestem dzisiaj z wami, ponieważ jest mi z wami po drodze" - podsumowała Kluzik-Rostkowska. (PAP)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#283849

Kiedyś jastrząb. Każdy orze(ł) jak może - w telewizji dość łatwy "piniądz", kto pogardzi. Szkoda mi tej ekipy, która odeszła tworząc PJN.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#283847

 

 

i jego nadworna pałacowo-żyrandolowa służba.

 

 

I tak:

Paweł

 - będzie gotował barszcz ukraiński;

Jakubiak

- będzie robiła i gotowała ruskie pierogi - chwaliła się, że bardzo lubi i często je robi w domu;

Najwyższy POncek

- będzie mógł robić bardzo długie makaron.

Tylko w tym PRONciu Jedności Narodu niepolskiego tkwi od wieków siła ruskiego komunizmu, tak jak sowiecka prawda w czerskim GWnie.

 

Latający ornitolog będzie fruwał miedzy nimi z produktami i przyprawami kuchennymi.
Nie uzgodnili jeszcze, kto pierwszy trafi na stół BULA jako gołąbęk w czerwonej myśliwskiej panierce.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#283877

czy ta nadzieja to jakaś kobieta sowiecka, znaczy się Nadieżda, a niechby i Krupska?

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#283926

Po tym jak dokonali skutecznego sabotażu wyboru Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta RP. Przypominam sobie ten fakt zawsze, kiedy przechodzę czy przejeżdżam autobusem obok hotelu na Krakowskim Przedmieściu, gdzie odbywały się wiece i spotkania wyborcze JK. Zastanawiałam się wówczas, podczas kampanii wyborczej, dlaczego to wszystko jest tak nędznie zorganizowane... Wtedy myślałam, że po prostu Kaczyńskiemu brakuje wsparcia finansowego, zwyczajnie, a może jeszcze znajomości z dobrymi fachowcami od wizerunku (PR-u). A tu się okazało - zaraz po wyborach - że owszem, to wszystko było starannie PRZYGOTOWANE, ale pod tym kątem, żeby JK tych wyborów nie wygrał. Wulgaryzmy wręcz się cisną na usta, kiedy pomyślę, że komitet wyborczy Jarosława Kaczyńskiego składał się w dużej części (jak nie w większości) z sabotażystów. Patrzę na ludzi z najbliższego otoczenia dzisiaj... I wiecie co... W dalszym ciągu mam podejrzenie, że jest tam sporo "trolli". Jarosław Kaczyński ma wiele talentów, ale tego jednego mu zabrakło: umiejętności doboru doradców i najbliższych współpracowników.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#284038

Też się zastanawiałem nad PR-em, nad pomysłem na kampanię itd.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#284130