Kopacz wspomaga kolesi pieniędzmi podatników

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Od prawie dwóch lat żyjemy w państwie miłości a patronuje temu wszchogarniającemu wszystkich i wszystko uczuciu sam premier Donald Tusk.
Ale wiadomo, ze samą miłością żyć się nie da i daleko i długo się nie pociągnie.
Wie o tym dobrze partia premiera zwana słusznie partią liberałów "aferałów".
Zdaje sobie z tego sprawę również fachmenka od prywatyzacji szpitali minister Kopacz, która postanowiła wesprzeć kasą podatników swego partyjnego kumpla, senatora PO Zbigniewa Pawłowicza.

Najwyższa Izba Kontroli zarzuca resortowi, że bez potrzeby przekazał 10 milionów złotych klinice kierowanej przez senatora PO. Inspektorzy NIK sprawę tej gigantycznej dotacji określają krótko: niecelowość i niegospodarność.
Pieniądze z ministerstwa zdrowia poszły na zakup urządzenia PET, czyli nowoczesnej odmiany tomografu komputerowego. Sprzęt kupiło Centrum Onkologii w Bydgoszczy kierowane przez Zbigniewa Pawłowicza, senatora PO. Czy był potrzebny? Tu zaczynają się wątpliwości.

Najwyższa Izba Kontroli wytyka, że centrum ma już jeden taki aparat - podaje TVP INFO.
Zdaniem Jakuba Gołębia z ministerstwa, 10 milionów złotych trafiło do ośrodka w Bydgoszczy, bo startująca w konkursie inna placówka nie była przygotowana do zainstalowania urządzenia PET.

A może ta inna placówka nie jest kierowana przez posłów Platformy?
Cóż Polacy wybrali Partię Kolesi i koleś kolesiowi pomaga jak może.
Byle się nachapać i to jaknajszybciej, póki jeszce słupki szczytują.
A PO nas choćby POtop.

http://www.dziennik.pl/polityka/article406275/10_milionow_z_resortu_dla_...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Ordynacja wyborcza , fałszerstwa to podstawa wyborów w Polsce . Kto  ? chciałby aby pozbawić się pracy , pieniędzy , rodziny  . Głosowanie  na tych na listach to samobójstwo , bowiem to karierowcze ,świnie , lafiryndy i wszelkiej maści szumowiny 

Wszystko co szkodliwe społecznie  od 25 lat skutecznie jest realizowane  przez zawodowych wyżeraczy sejmowych , senackich itd..Nie ma miejsca dla Polaków w POlsce  stąd sie wzieła masowa emigracja . Polska to obecnie tylko terytorium , gigantycznego Obózu Zagłady .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1491882