Durny Bronek prezydentem IIIRP?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-"Lech Wałęsa zuch, starczy na tych dwóch'...
- "jaki prezydent taki zamach"-
-"trzeba być ślepym snajperem, żeby nie trafić z 30m".....

I wiele jeszcze takich idiotyzmów wypowiedzianych zostało przez Komorowskiego, jedynie słusznego przyszego prezydenta Polski wedle salonowszczyzny i michnikowszczyzny.
I o dziwo te wszystkie "mądrości" podstarzałego satyra Bronka spijane są z jego dzióbka przez medialnych cyngli bez słowa krytyki.
A co by się działo gdybyy takie ordynarne głupoty wygadywał śp.Prezydent Kaczyński lub obecny kandydat na preyzdenta JK?
Ośmieszania wtedy nie byłoby końca, począwszy od róznych gnid typu Olejnik, Lis, Żakowski, Paradowska a skończywszy na programiku nienawiści dla półgłówkó SK, którego ojciec prowadzący Miecugów boi się demona patriotyzmu.

Wczoraj Komorowski pobił rekord głupoty, chamstwa i braku taktu w stosunku do Rosjan goszcząc tam na salonach u Miedwiediewa.

Uradowany marszałek, spec od pałacowych żyrandoli komentując udział polskich żołnierzy w defiladzie na Placu Czerwonym z nieskrywanym uśmiechem i satysfakcją wspominał poprzednią obecność polskich wojsk w Moskwie, co miało miejsce 400 lat temu, kiedy to Polacy okupowali Kreml przez dwa lata.

Cudownie, co za błyskotliwość, jakież prostackie poczucie humoru!
I taki prostak bez umiaru i poczucia taktu ma być moim prezydentem?

Czekam aż Wajda razem z Olbrychskim wystosują notę przepraszającą Rosję i jej władzę za Komorowskiego i jego niewyparzony pysk.
A następny krok to ich wystąpienie z komitetu honorowego rusofoba Komorowskiego.
Won z takim prezydentem, żyrandoli niech pilnuje w swoim domu!

http://www.rmf24.pl/opinie/komentarze/agnieszka-burzynska/news-prezydenc...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Polacy byli w Moskwie 198 lat temu, razem z Napoleonem.
 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#58657

Drogi Łazarzu - panu namiestnikowi zapewne chodziło o dwuletnią okupację Kremla bezpośrednio po bitwie pod Kłuszynem 04.07.1610, w czasach słynnej rosyjskiej Wielkiej Smuty. Że zapomniał o 1812 - no coż nie każdy musi wiedzieć, że istniał taki Bonaparte. Ale za to musi pamiętąć o niedawno ustanowionym rosyjskim święcie narodowym (przecież nie o Żólkiewskim, to ot go nie podejrzewam...)
Wszystko to nie zmienia faktu, że nietakt dyplomatyczny jest nietaktem dyplomatycznym.

Ale rusofob! ;)

podpisuję się

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58770

tak samo jak i każdy naród! jeżeli jesteśmy w tak krytycznym momencie dziejowym że naszym przywódcą może się stać Don Kommoro to znaczy że nieźle narozrabialiśmy! ja mam jednak cichą nadzieje że wbrew sondażom różnych gadziwnówek w stylu WSI24 albo Gadzina Wybiórcza naród nie jest tak ogłupiały i potrafi zadbać o własne sprawy czyli, że 20 czerwca 2010 powie Betonowemu Druhowi Bronkowi poszoł won ! skomasowany atak ogłupiałych mediów psio-rządowych nie pomoże ani Donaldowi Donaldowiczowi ani Don Komorro! tylko czy Donek Donaldowicz tak łatwo przełknie sromotną przegraną?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58712