Cham Niesiołowski na wizji - film z programu Forum w dniu 3 marca 2009

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Tym ,którzy nie oglądali wczorajszego programu Formum w tvp info polecam obejrzenie fragmentu,po którym Bronisław Wildstein opuścił studio

Bronisław Wildstein został zaproszony do programu jako ekspert. Kiedy prowadzący Jarosław Kulczycki oddał mu głos, bronił niezależności IPN. Zabierający po nim głos poseł PO Stefan Niesiołowski stwierdził: – Nie będę odpowiadał na zarzuty PiS-owskiego dziennikarza i na jego wybuchy nienawiści.

Na nic się zdały protesty Wildsteina. Prowadzący nie oddał mu głosu i pozwolił kontynuować posłowi PO. – Pan mnie non stop obraża na łamach swojego PiS-owskiego pisma. Po co zapraszać tego awanturnika – mówił Niesiołowski.

Dopiero gdy publicysta „Rz” wstał, Kulczycki oddał mu głos.

Popieram Wildsteina.Z chamami się nie dyskutuje,chamom ręki się nie podaje,chama można i należy zignorować i zlekcewazyć.
I tak z chamem Niesiołowskim postąpi każdykto ma chociaż odrobinę honoru i godności osobistej.

.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

- jak mawiał Longin Podbipięta. Występy posła N. są tak żenujące, że ręce i nogi opadają. I nikt tego krzykacza i warchoła nie może poskromić.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17203

Chama niesiołowskiego należy olać komisyjnie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17228

Przed wyjściem powinien dac mu w tę niewyparzoną gębę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

tomeklud

#17230

Jak się zachowuje i co gada Niesiołowski jakbyśmy już trochę przywykli i niespodzianki nie ma. Jednak to co powiedział ten dziennikarzeł Kulczycki na odchodne Wildsteinowi to szczyt chamstwa i zbydlęcenia obyczaju w publicznej telewizji. Tego szmaciarza należy wypieprzyć do Nie lub Superstacji, tam ma podobnych sobie!

PS.
Kiedy będą JOWy? Ten warchoł Niesiołowski został przywieziony do Gorzowa w teczce i tu go lemingi wybrały... jest mi z tego powodu podwójnie wstyd jako Gorzowianinowi i Polakowi!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17235