Bojkot Euro 2012 Ks. Isakowicza-Zaleskiego

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Ksiądz Isakowicz-Zalewski nie będzie oglądał Euro2012 transmitowanych z Ukrainy ponieważ metody używane wobec pani Tymoszenko przez rząd Ukrainy są nie do zaakceptowania! Podobnie zachowują się prezydenci niektórych krajów Europy bojkotując spotkanie na Ukrainie. Pani Merkel wezwała do bojkotu Euro2012.
A co z Polską? Jakoś nikt nie podnosi głosu w sprawie łamania praw człowieka w Polsce. I nie dotyczy to jednej osoby ale milionów katolików. Jakoś nikt z przywódców państw UE nie namawia do bojkotu Euro w Polsce mimo jawnego łamania prawa w sprawie zamachu w Smoleńsku na Prezydenta RP. Nikt nie krzyczy , że Polska staje się państwem totalitarnym , że nie ma wolności słowa, że dyskryminuje się ludzi mających inne przekonania niż pan Tusk.
Dlaczego nawet ksiądz Isakowicz-Zalewski widzi panią Tymoszenko na Ukrainie a nie widzi swoich rodaków w Polsce?
Ja nie będę oglądał Euro 2012 tak transmisji z Ukrainy jak i z Polski ponieważ postępowanie rządów tych państw w stosunku do opozycji nie ma nic wspólnego z demokracją.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Obaj ci panowie na zdjeciu,popełnia samobójstwo!!
Nie rób tego!
Zaleski tez niech oglada!
A kasa juz jest policzona,podzielona i zainwestowana...
Takie nowożytne MANE--THEKEL---FARES :-)
Najbardziej płacze z tego powodu Lato i Platini :-))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250304

Ks Isakowicz niech nie ogląda, niech zacznie celebrować Msze św, Litanię bo maj . Niech protestują celebryci za to im płacą i politycy w swym interesie. Jak zamkniemy naszych, czego nie będzie wtedy oglądał?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250441