Solidarni 2010 – krzesełkowy Flash MOB

Obrazek użytkownika Pluszak
Kraj

Termin: 19 czerwca 2011, godz 18.00 - 19.00

Lokalizacja: Warszawa, Krakowskie Przemieście - Namiot Solidarnych 2010

„Straż Miejska usilnie konkuruje z Monty Python'em. Ostatnio do pacyfikacji legalnej manifestacji wysłanych zostało 32 funkcjonariuszy. Po 2 miesiącach legalnej manifestacji...

Najpierw walczyli o "prawo stopowe" polegające na trzymaniu namiociku na stopie, a teraz - uwaga! - każe z nim chodzić po Krakowskim Przedmieściu.

Ostatnio ze śmiertelną powagą strażnik tłumaczył ile metrów na sekundę mają się manifestanci poruszać, a groźna strażniczka tłumaczyła że człowiek siedzący na krzesełku "narusza mobilność namiotu"

Zbieramy się w tym wydarzeniu niezależnie od naszych poglądów, w walce z absurdem warszawskim. Skoro krzesełko przyciągają 32 funkcjonariuszy, to:

- w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 18:00 na 20 min.usiądźmy na przyniesionych przez nas krzesełkach. Zaśmiejmy się strażnikom w twarz! :D
- pokażmy że najgorszy absurd śmiechem pokonać można :)”

Co to jest Flash Mob?

„Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.”

http://pl.wikipedia.org/wiki/Flash_mob

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Historia lubi zataczać koła więc może trzeba z namiotu zrobić "wóz Drzymały"? można dokupić kółka obrotowe z bolcem wkładanym w rurkę namiotu i byłby to namiot mobilny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#165054

 Dobry pomysł... Matołek w zaprzęgu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#165064

... będą żądać homologacji ; )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#165127

odwala hgw w warszawie nie mieści się w głowie
http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/06/odkryc-prawde.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

#165075

Jeśli wg "stażaków miejskich" nawet krzesła nie można postawić na chodniku, to może wypróbować krzesło na kółkach?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#165103