PO tonie, szczury uciekają.

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

No i zaczęło się to co powinno nastąpić już dawno czyli tzw. rekonstrukcja (nie)Rządu polegająca na co raz szybszym nabieraniu wody i zbliżaniu się do dna.
Każda jednostka pływająca - a taką jest PO, tylko nie wiadomo jakim cudem pływa już ponad sześć lat mimo licznych sztormów w postaci choćby afer – charakteryzuje się tym, że gdy nabiera wody to w pierwszej kolejności opuszczają ją szczury. Zapoczątkował to 'piękny' /było nie było model i to jaki/ minister Nowak. Wszystko by się zgadzało, tylko dlaczego katalizatorem w tej sprawie była Prokuratura, czyżby oprócz zegarka/zegarków było coś więcej za uszami?, może te autostrady /w kategorii "przejezdne"/?, to się okaże.
Pani minister od szkół wyższych wykazała się jakże wysokim i dużym realizmem i widzi siebie również w kolejce do opuszczenia tego statku czyli do "odstrzału". I słusznie tylko o kilka lat za późno.
Pani minister od szkolnictwa, tego nie tak wysokiego, prawdopodobnie następna w tej kolejce bo właściwie już napsuła tyle, że więcej się nie da i pora ten statek opuścić.
W kolejce tej prawdopodobnie znajdzie się Pani od sportu która de facto na sporcie się nie zna ale cóż, nie ona jedna nie zna się na tym co robi.
W gronie pięknych Pań będzie też-prawdopodobnie- jeden z większych szkodników naszych finansów -Pan minister bez PESEL-a, co zadłużył Kraj na skalę niespotykana w historii. Ten 'uciekinier' z tonącego okrętu rządzących jest tym który nie ma powodów do zmartwień bowiem od strony materialnej wyciągnął co sie dało a majętności to i tak ma daleko gdzieś na wyspach.
Można by tak po kolei bo pokład powinni opuścić wszyscy a jako pierwszy kapitan tej ekipy.
To, że rekonstrukcję rozpoczął Prokurator wcale nie znaczy że na tym skończy i jeżeli nie teraz to w niedalekiej przyszłości wymiar sprawiedliwości będzie miał całkiem sporo zajęcia, bo sprawiedliwość jednak musi zwyciężyć w co nigdy nie wolno wątpić.

P.S. Za zdjęcie programu "Bliżej" też jakieś konsekwencje ktoś powinien ponieść, wszak stosowanie metod komunistycznych jest prawnie zabronione.

To ya.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie był bym taki pewny bezkarności złodziei, ostatecznie jakieś prawo jest a problem w tym kto z niego korzysta bo sędziów "rozgrzanych" też można rozliczyć.
To ya.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#390619

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 
„Każda jednostka pływająca - a taką jest PO, tylko nie wiadomo jakim cudem pływa już ponad sześć…”
 
Każda jednostka pływająca musi być wydokowana raz na trzy lata .
Celem sprawdzenia kadłuba.
Po remontach i malowaniu jednostka dostaje odpowiednie papiery i znowu pływa kolejne 3 lata.
 
Takim dokowaniem są wybory ,po których PO ładnie wymalowana , odświeżona z nowymi certyfikatami może dalej do kolejnych wyborów eksploatować powierzony sobie kraj.
 
Chyba , że wejdzie na skały, mieliznę lub będzie miała kolizję , wtedy może nawet zatonąć.

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Kazek

#390631

Ileż tych sztormów, skał i mielizn w postaci afer i 'degrengolady' Państwa potrzeba aby ta łajbo m/s PO zatonęła?
To ya.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#390633

Żadnej rekonstrukcji tego skorumpowanego rządu nie powinno być..Ta banda z ryżym na czele natychmiast i to cała powinna podać się do dymisji.!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#390639

A gdzie doczytałaś się, że powinna być rekonstrukcja TEGO Rządu?, rekonstrukcję od lat zapowiada herszt tej "cywil bandy" aż Prokuratura ;)) musiała wkroczyć.
To dopiero początki.

To ya.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#390643

Z tym bankiem to jakiś żart?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#390663