Hipoteza badawcza najnowszej historii Polski

Obrazek użytkownika Synteza
Historia

Skomplikowane losy Polski między Niemcami, a Rosją wymagają po Smoleńsku nowego spojrzenia, które będzie w stanie logicznie wyjaśnić stan zapaści naszego kraju i praktyczną likwidację armii, która przy obecnej liczebności nie jest w stanie obronić terenu nawet jednego województwa:
1) 1939 atak na Polskę Hitlera i Stalina rozpoczynający proces eksterminacji ponad połowy elity patriotycznej i intelektualnej kraju. Duża część z ocalonych emigruje.
2) 1945 powstanie państwa zdrajców z PZPR zwanego PRL i przestępczych służb mu podległych na usługach okupujących Polskę wojsk sowieckich. Polska w rzeczywistości nie istnieje!
3) Do 1963 trwają walki powstania antykomunistycznego w którym giną ostatni Polacy, którzy w sposób zbrojny nie zgadzają się na bycie niewolnikami Rosji. Społeczeństwo wybiera niewole, choć pojawiają się też strajki i powstaje ruch Solidarności, to jednak mają one głownie znaczenie socjalne i ekonomiczne.
4) 1989 problemy w Rosji powodują przekręt lokalnych działaczy komunistycznych, którzy chcą teraz okradać naród na własne konto (zwiększyć zyski) za pomocą swojej agentury i ludzi słabej psychiki, którzy szybko chcą się „dorobić” kosztem innych na rozkradaniu gospodarki kraju i zrobieniu z Polaków niewolników Unii Europejskiej. Struktury PRL bez większych zmian tworzą III RP kontrolując poczynania agenturalnej władzy i nie pozwalając zrobić krzywdy nowym postkomunistycznym biznesmenom z SB itp. Po agencie Bolku prezydentem zostaje na 10 lat alkoholik z PZPR.
5) Seria zabójstw i podejrzanych samobójstw np. 2004 ginie Marek Karp. „Jedna z hipotez wiąże jego tajemniczą śmierć z faktem odkrycia przez Marka Karpa tajnego ośrodka GRU na Białorusi, gdzie polscy prokuratorzy i członkowie mafii paliwowej spotykali się z przedstawicielami rosyjskich służb specjalnych.” http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Karp
6) 10 kwietnia 2010 – Rosja formalnie odnawia swoją władzę w Polsce za pomocą swojej agentury i materiałów zgromadzonych na skorumpowanych polityków polskich w archiwach KGB/FSB/GRU. Nigdy w historii świata nie zdarzyła się sytuacja w której ginie w jednym czasie 30% najważniejszych osób w państwie w tym wszyscy dowódcy wszystkich rodzajów wojsk łącznie z szefem sztaby generalnego – prawdopodobnie przyszły szef NATO, coś takiego nie zdarzyło się nawet w żadnej wojnie! Mimo takiej skali tragedii rząd w Polsce oddaje wszystkie dowody Rosji, która miała niepodważalny interes w likwidacji osób o nastawieniu niepodległościowym w Polsce i nie uwikłanych w agenturalną lub korupcyjną przeszłość, co nie pozwalało ich szantażować. Rząd w Polsce (bo trudno go w tej sytuacji nazwać polskim) prowadzi śledztwo na podstawie skopiowanych i zmanipulowanych materiałów bez dostępu do wraku samolotu i bez własnej sekcji zwłok zmarłych, co wyklucza możliwość ustalenia prawdziwych przyczyn ich śmierci i jest jawnym dowodem co najmniej tchórzostwa i zdrady.
7) Wyniszczony genetycznie naród, okłamywany przez esbeckie media i sondażownie, głosuje na agentów i zdrajców licząc, że wszystko za nich załatwi Unia Europejska w porozumieniu z Rosją, a oni dalej będą mogli faszerować się telewizyjnym szambem i popijać piwko lub winko. Nie ma dla nich znaczenia ofiara milionów Polaków w okresie okupacji hitlerowskiej i stalinowskiej oraz prześladowania i demoralizacja społeczeństwa w okresie późniejszym – dla nich liczy się tylko dobra zabawa, bo wiedzą, że nie mogą liczyć na nic więcej w zbiurokratyzowanym i mafijnym systemie wzajemnych układów i zewnętrznych zależności generującym bezrobocie i strach przed utratą pracy za psie pieniądze.

Oczywiście jest to wariant pesymistyczny i miejmy nadzieję, że nie spełni się do końca, bo Polski wtedy może już nigdy nie być, mimo posiadania przez nią granic jak za czasów Królestwa Kongresowego, choć nie wyklucza to jej istnienia w ludziach walczących o Nią np. słowem. Najlepiej połączyć częste ćwiczenia fizyczne z modlitwą i czytaniem mądrych książek np. AKWARIUM Suworowa ukazujących prawdziwy obraz działania tajnych służb. Mając rzeczywisty obraz świata i poznając życiorysy bohaterów i świętych można właściwie kierować życiem nie dając się zmanipulować lub zgnoić wmawiając Polakom, że są antysemitami, czy złodziejami. Cała mistyfikacja polega na przerzuceniu swoich złych cech przez „elitę” na społeczeństwo i obarczenia ich winą za swoją nieudolność i zdradę.

Ps. TOP 10 tekstów Syntezy – aktualizacja na dzień 2011-03-24
1. http://niepoprawni.pl/blog/3828/dlaczego-samolot-rzadowy-z-prezydentem-n...
2. http://synteza.salon24.pl/274787,co-przemawia-za-zamachem-2010-04-10-v4-...
3. http://synteza.salon24.pl/276065,polemika-z-hipoteza-katastrofy-2010-04-...
4. http://synteza.salon24.pl/278883,czy-polska-ma-szanse-na-prawde-o-smolensku
5. http://synteza.salon24.pl/190970,koncepcja-obrony-ojczyzny-przy-uzyciu-m...
6. http://fronda.pl/synteza/blog/kilka_pomyslow_na_efektywne_zycie_w_lasce_...
7. http://synteza.salon24.pl/192362,jak-powinno-sie-prowadzic-sledztwo-w-sp...
8. http://synteza.salon24.pl/194422,podsumowanie-dochodzenia-w-sprawie-kata...
9. http://niepoprawni.pl/blog/3828/jednoaktowa-sztuka-fabularyzowana-na-zam...
10. http://fronda.pl/synteza/blog/odwaga_i_strach_po_obejrzeniu_historia_roja

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Polacy to Naród Niezłomny. Żołnierze Wyklęci z roku na rok szans na zwycięstwo widzieli już coraz mniej, ale broni nie złożyli. Bo zawsze byli wierni. Tak, jak przysięgali.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Warszawa1920

#146509

ale "selekcja naturalna" jest nieubłagana, tzn. pozbawiając Polskę najlepszych ludzi została ona skazana na co najmniej miernotę. Oczywiście elity mogą się odrodzić, ale jak pokazuje Smoleńsk, zawsze mogą być zlikwidowane i zastąpione innymi bardziej "światowymi".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146514

Popatrz na nasze portale. Mamy szanse! Nie zamykać się i nie poddawać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Warszawa1920

#146517

i nie ryzykował problemów z tego wynikających :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146518

(Konspiracyjnie) pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Warszawa1920

#146520

że "agenturę" widzimy tylko w kontekscie naszych rodzimych archiwów SB, albo służb specjalnych z wschodu, a bardzo często KGB/GRU działało "rękami" np Stasi.Z wszystkich szefów służb specjalnych po 89 r. rozumiał to tylko pan Bogdan Święczkowski, który zlecił swoim podwładnym kwerendę akt Stasi które są dostępne w tzw. Urzędzie Gaucka, pod kątem sprawdzenia funkcjonariuszy służb specjalnych III RP. Niestety po objęciu pieczy nad ABW przez Bondaryka pomysł ten umarł śmiercią "naturalną"...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146521

tzn. haki na polskich polityków i inne wpływowe osoby są tam też zbierane i utajniane, ale zawsze mogli coś przeoczyć...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146524

tak. Znamiennym "znakiem" podejścia samego Prezydenta Bula do niewystawiania sie na celownik wschodnich służb jest przeprowadzka do Belwederu, niby nic? Wystarczy spojrzeć na mapę i zobaczyć gdzie mamy belweder, a gdzie Rosyjską ambasadę. Kto ma możliwość pospacerowania w tamtych rejonach zauważy też na pewno jak "mnogo" jest anten wszelakich na budynku ambasady Federacji Rosyjskiej, oczywiście leming da sobie wmówić, że służą one tylko i wyłącznie do komunikacji z z wielkim Wladmirem w Moskwie...My nie dajmy sobie tego wmawiać i zwracajmy uwagę na szczegóły, bo w szczegółach zawsze tkwi sedno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146534

"Pytany o to, jak zareagował Bronisław Komorowski na wieść o katastrofie i śmierci prezydenta, były wiceszef BBN stwierdził, że ówczesny marszałek był zaskoczony i pytał, jak to możliwe, że Jacek Sasin żyje. - Z tego co pamiętam, marszałek był zaskoczony tą informacją. Pytał jak to możliwe, że tam nie znalazł się Jacek Sasin. Powtarzam, był zaskoczony tym, że minister Sasin żyje. - oświadczył Waszczykowski." http://niezalezna.pl/8076-msz-sabotowalo-lecha-kaczynskiego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146770

IRA w najbardziej ofensywnym okresie opierala swoja sile i zdolnosci logistyczne na srodkach od emigracji w USA.My jestesmy tez w krajach,ktore choc przychylne Rosji moga przymykac oko na transpory broni,pomoc finansowa i treningi nastepnego pokolenia Cichociemnych.Nieformale rozmowy potwierdzaja to,ze tajne magazyny broni IRA sa do przejecia,a i trenerow tam ci dostatek i wreszcie beda zolnierze rozumiec jezyk trenerow i wemigrowanie moze sie stac zbawienne dla Przenaswietrzej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146555

chyba, że ktoś mnie do tego zmusi (napadnie), dopóki jest możliwość wyrażani swoich poglądów i ukazywania obłudy i zakłamania władzy walka nie jest konieczna, ani potrzebna. Oczywiście wykluczenie walki nie oznacza braku potrzeby zbrojenia się i ćwiczenia na tą ewentualność (w granicach prawa oczywiście), tylko właściwe uzbrojenie i umiejętność jego efektywnego wykorzystania gwarantuje bezpieczeństwo osobiste i ojczyzny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146745

ogólnie zgadzam się z treścią punktów, jednak nie mogę zaakceptować stwierdzenia, że Polska po 45 roku nie istnieje, a do 63 roku zginęli ostatni Polacy. Jak w takim razie odbyła się pokojowa rewolucja Solidarności? Bo przecież nie Wałęsa jej dokonał.  Jednak dziękuję za umieszczenie starego zdjęcia kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie - w MATCE BOŻEJ NADZIEJA - terka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 - terka

#146623

ale nie było zwycięstwa tzn. w rzeczywistości Okrągły Stół utrwalał władzę komunistów w formie uwłaszczonych kapitalistów, a rządy przejęły osoby zależne od nich i chroniące ich nie tylko przed odpowiedzialnością karną za prześladowanie własnego narodu, ale również gwarantujące pomnażanie skradzionego w ten sposób majątku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146742