Tolerancyjni i dobrze wychowani

Obrazek użytkownika roland
Kraj

Kolejny przejaw lewicowego buractwa objawił się w Poznaniu. To, co zrobili studenci nie jest "wybrykiem" sztubackim, nie jest też śmieszne, jest to przejaw agresji i chamstwa, braku jakiejkolwiek kultury, empatii czy tzw tolerancji. Oklejenie obraźliwymi hasłami drzwi gabinetu profesora (!) na uczelni (!)... Powód - podpisanie listu w obronie prof. Pawłowicz.
Jestm zbulwersowany!

Zastanawiam się, w jaki sposób można udzielić wsparcia 267 osobom, które są w ten sposób straszone przez młodzież:
"Nie martwcie się, odwiedzimy Was wszystkich! O nikim nie mamy zamiaru zapomnieć! Będziemy u Was w pracy, na przerwie, podczas spaceru, oczywiście także w łóżku, by zobaczyć jak to jest normalnie!"

Żadnych złudzeń: TAK WYGLĄDA LEWICOWA TOLERANCJA
Poniżej treść artykułu i link.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/46596-lewicowa-tolerancja-agresywna-mlodz...

Lewicowa "tolerancja". Agresywna młodzież akademicka szykanuje prof. Zawadzkiego, sygnatariusza listu w obronie prof. Pawłowicz

Pod koniec stycznia grupa niemal trzystu naukowców, w dużej części związana z akademickim środowiskiem w Wielkopolsce, podpisała list w obronie prof. Pawłowicz. O sprawie pisaliśmy na portalu wPolityce.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kilkuset naukowców protestuje przeciw skandalicznej nagonce na prof. Pawłowicz i przypomina, że "homoseksualizm jest anomalią"

Jednym z sygnatariuszy listu był prof. dr hab. Stefan Zawadzki, wykładowca Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

I to właśnie on stał się celem nagonki "postępowej" młodzieży akademickiej, która postanowiła zadbać o tolerancję na swojej uczelni. O wydarzeniu poinformował nas w liście do naszej redakcji jeden z Czytelników, któremu dziękujemy za sygnał.

Pod kryptonimem "Akcja HOMOTERAPIA" wielkopolscy studenci postanowili dać wyraz swojej irytacji, zamalowując drzwi do pokoju na Wydziale Historycznym, w którym pracuje na uczelni prof. Zawadzki. Swoimi wyczynami pochwalili się, umieszczając w internecie film i zdjęcia.

AKCJA HOMOTERAPIA! / Zawadzki tchórz! from Eryk Blerski on Vimeo.

Pod filmem postępowa młodzież zaprezentowała swój apel do sygnatariuszy listu w obronie prof. Pawłowicz. Apel momentami groteskowy i hucpiarski, ale chwilami naprawdę groźny. Pisownia oryginalna.

No to zaczynamy!

Deklarację zaglądania nam do łóżka i ingerowania w to jak sie bawimy podpisało 268 impotentów, którzy, o tym jak mamy żyć, wiedzą najlepiej.

Postanawiamy wam pomóc, "Geniusze"! Nie martwcie się, odwiedzimy Was wszystkich! O nikim nie mamy zamiaru zapomnieć! Będziemy u Was w pracy, na przerwie, podczas spaceru, oczywiście także w łóżku, by zobaczyć jak to jest normalnie!

Dziś odwiedziliśmy Stefcia Zawadzkiego w pracy, na UAM, Wydziale Historycznym. Nestety tak się biedak przestraszył jak się o nas dowiedział, że się nam na oczy nie pokazał, nawet na swój dyżur konsultacji nie przyszedł. Zwykłego pedała się boi, a to przecież tylko "anomalia". W końcu "Profesor", co on wie o życiu, no nie?

A tak do profesora: przeprowadziliśmy ankietę wśród Pana studentów. I wie Pan co?! Wielu z dziewczyn przyznaje się, że c... lizać lubi, a chłopcy chłopcami nie gardzą. Co gorsza, już im Pan wszystko zaliczył! Pedałom tak popuszczać?! No co też! Skandal, "anomalia"!

Zostaje Was 267. Do zobaczenia!

Pod filmem natychmiast zgłosił się jeden z członków poznańskiego Ruchu Palikota, który wyraził wielkie wsparcie dla działań młodzieży i zachęcił do współpracy.

"Będziemy u Was w pracy, na przerwie, podczas spaceru, oczywiście także w łóżku, by zobaczyć jak to jest normalnie!" - brzmi naprawdę smutno i groźnie. To już nie tylko anonimowe wpisy na internetowych forach, nie tylko maile i steki wyzwisk, ale atak, homoterror - bo tak to chyba trzeba nazwać - skierowany przeciwko prof. Zawadzkiemu. Co będzie następnym krokiem w wykonaniu rozbawionej młodzieży?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cóż, było już w Warthegau Hitlerjugend, teraz przyszedł czas na Homojugend.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#331841

Seiko.Pisownia tych studentów.Pożal się Boże.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Seiko

#331849

Kojarzy mi się to z akcją wobec obrońców Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Taka sama agresja i prymitywizm.
I podobna ortografia (tam było "MoCHery na stos").

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#331974