Logika Platformerska

Obrazek użytkownika roland
Kraj

Tak wiele kosztowało marszałkinię Kopacz przyznanie się do odrębnego zdania w sprawie ludobójstwa na Wołyniu, tak strasznie lawirowała, aż wreszcie Komisja Kultury wysokiego sejmu wybawiła ją od kłopotu... i zmieniła rekomendację.

Czego to dowodzi? Autocenzura Platformy w sprawie tak ważnej dla Polski, wikłanie się w gry językowe dla znalezienia łagodniejszej nazwy - bo odpowiadająca faktom i słownikowi niby psuje relacje między Polską a Ukrainą - jest zachowaniem żałosnym. Jeśli budować dobre relacje - to tylko na prawdzie. Śmiem przypuszczać że według tej samej logiki sama myśl, iż w Smoleński mogło dojść do zamachu mogło być (gdyby przez myśl komukolwiek z PO przeszło) się równie niecenzuralne.

Czy Polski rząd boi się powiedzieć czegoś niemiłego komukolwiek, (oczywiście poza swoimi obywatelami, których można nawet potraktować z buta)? No tak, polski rząd boi się, bo podstawą logiki platformerskiej (logiki urzędniczyny na dorobku) jest zasada, by trzymać się stołka za wszelką cenę. Nie podejmować decyzji, które mogą komuś się nie spodobać, najlepiej odpowiadać okrągłymi zdaniami, z których nic nie wynika. O jakiejkolwiek przyzwoitości już dawno nie ma mowy.

Bo o czym mówimy: publiczny kłamca jest marszałkiem sejmu, partyjniacki buc marszałkiem dużego województwa, a reszta - nie używając za dużych słów - bufoni, dyletanci, kłamcy i złodzieje... itd, itp...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A przede wszystkim zdrajcy !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369268

ordynarni, bezczelni okupanci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#369277

kociogon, to nie są prawdziwi Polacy, dlatego tak się jąkają

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kociogon

#369285

lac qrwy i złodzieji,,,,,,jedyna rada

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369291

Życie dopisało komentarz: Platforma zagłosowała przeciwnie do rekomendacji Komisji Kultury... ciekawe jak głosowała Pani Marszałkini...!
Oto polityka zagraniczna Sikorskiego! Pomagajmy Ukrainie... w pomniejszaniu odpowiedzialności za Wołyń. Tam i tak mało kogo to interesuje...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369346