15.09.2016 - konferencja podkomisji

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

 

                   

 

Najbliższe posiedzenie podkomisji, którą MON powołało do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, odbędzie się 13 września. Dzień później podkomisja po raz pierwszy spotka się z rodzinami ofiar, a kolejnego dnia będzie miała pierwszą konferencję prasową.

Poinformował o tym PAP w poniedziałek przewodniczący podkomisji dr Wacław Berczyński.

Zamknięte posiedzenie podkomisji będzie 13 września. 14 września ma być spotkanie z rodzinami, a 15 września - spotkanie z mediami”

http://wpolityce.pl/smolensk/307254-15-wrzesnia-komisja-smolenska-przeds...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)

Komentarze

W poniedziałek zastępca ministra, Bartosz Kownacki powiedział, że do końca miesiąca MON ujawni nowe dokumenty, które "pokażą rzeczywisty stan rzeczy". Rozumiem zatem, że przez ten miesiąc opinia publiczna będzie żyła w nieświadomości, wiedzę mają zatem szefowie MON. Nie bardzo rozumiem takiego postępowania. W oczywisty sposób obowiązkiem urzędników państwowych, jeśli faktycznie mają istotną wiedzę o "rzeczywistym stanie rzeczy" w Smoleńsku, jest bezzwłoczne podzielenie się nią z obywatelami. Skąd zatem ta dziwna zwłoka?
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18697&Itemi...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1519727

Jeśli chcemy powiedzieć coś mądrego i kompleksowo przedstawić jakiś problem , czy wyniki badan , to musimy mieć czas sie zastanowić i zredagować wiadomośc , a nie puszczać na zywioł   jakieś informacje , a potem je prostować . Nowe dowody w sprawie smoleńska przedstawi kompleksowo powolana do tego komisja i tak byś powinno.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1519766