Po czynach ich sądźcie, nie po słowach

Obrazek użytkownika Politykierski
Idee

Dziś p. Prezydent powiedział: "Polska potrzebuje nowoczesnego patriotyzmu (...), bez kompleksów". No to czemu wystarczy kichnięcie rosyjskiego lub niemieckiego ambasadora, żeby nasz prezydent czy premier mieli pełne gacie? Dlaczego zachowują się tak, jakby byli namiestnikami z łaski sąsiadów?
Dziś potrzebny jest nam taki patriotyzm, jaki okazywali nasi przodkowie. Defilowali dumnie pod Biało-Czerwoną z Orłem, a nie pod tęczową chorągiewką i czekoladowym ptakiem...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Bo po Smoleńsku [zamachu ta naszą tutkę],car Wszechrosji,trzyma ich na króciutkiej smyczy

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

kazikh

#354619

Czego sie tu spodziewać od styropianowej gawiedzi co sie do koryta dorwała i bredzi. Uczciwości w tym nie ma a solidarność za amerykańskie dolary niszczyła Polskę jak długa i szeroka. Jakoś o tej prawdzie sie gostek nie zająknął. a dla milionów Polaków sznur i na strych albo pod most. Ale ściema.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

PISowiec z Bostonu

#354640

Carmina
Najlepiej by było aby prezydent nam dał definicję "nowoczesnego patriotyzmu".
Na razie w działaniu obecnej władzy zarówno Prezydenta jak i Premiera nie można się dopatrzeć zwyczajnego wypełniania przez nich podstawowych obowiązków, do których są zobowiązani na podstawie konstytucji i ustaw,za co są wynagradzani z naszych podatków , a co dopiero mówić o jakimś działaniu z pobudek patriotycznych czyli robienia czegoś więcej, ponadto do czego są zobowiązani i gratis dla Ojczyzny dla Wspólnoty , dla dobra wszystkich Polaków obecnie żyjących i dla ich dzieci jak również do uczczenia pamięci dawnych bohaterów,zachowania tradycji czy zwyczajnie przekazania nowym pokoleniom wiedzy historycznej na temat naszej przeszłości.
Lista zaniedbań, niewykonywania przez obecna władze podstawowych obowiązków jest tak długa,że niemożliwa do przedstawienia w Komentarzu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Carmina

#354651