Nowe fakty w sprawie Brunona K. oraz Starucha

Obrazek użytkownika Politykierski
Humor i satyra

Jak donosi nasz specjalny informator, podczas kolejnego przeszukania w spodenkach Brunona K. znaleziono zapalniczkę, prezerwatywę oraz wacik. Specjaliści z ABW oraz MSW już próbują odtworzyć z tych elementów ładunek wybuchowy, który mógłby wysadzić Sejm, Senat oraz rząd, bo wiadomo przecież, że Brunon K, to terrorysta i oszołom.
Natomiast podsłuchy umieszczone w celi Starucha przyczyniły się do odkrycia strasznej prawdy - Staruch też chce obalić siłą ten rząd. Miał się wyrazić w trakcie golenia: "Pierd...ę ten rząd". Ale odpowiednie służby zadziałały wzorcowo - zakłady Bumar już dostały zlecenie skonstruowania specjalnych metalowych pasów zabezpieczających tyły - nomen omen - członków naszego rządu. Podobno mają być zrobione specjalne wersje dla niektórych ministrów, którym osoby z pewnych kręgów medialnych lubią wchodzić w d... (bez wazeliny). A żeby taka produkcja się opłaciła ma być wyprodukowanych więcej egzemplarzy przeznaczonych także dla posłów. Przewiduje się i dla nich specjalne wersje, zwłaszcza dla niektórych posłów Ruchu Palikota ze względów oczywistych.
Prokurator - wobec takiego ogromu zbrodni - ma wystąpić o dalsze przedłużenie aresztu dla Starucha - do czasu kolejnych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej rozgrywanych w Polsce.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Oni PO dobroci władzy nie oddadzą.

Nie PO to zlikwidowali przemysł.

My jako biedny naród wszystko wiemy i widzimy,ale te yntelygenty mają pracę stanowiska i Polskę w dupie bo micha jeszcze pełna!Takich są wokół nas setki a my to zwykłe oszołomy.Jak np.coś mówię gdzieś to się na mnie patrzą jak na psychola,ale ja mam to gdzieś.

My ich mamy w dupie a oni nas.

Tylko,że my piszemy a oni robią.(Mam na myśli rząd)

Siła propagandy w TVN I radiu jest mocno rażąca i naprawdę na The Billy działa!!!

To można zauważyć na co dzień...

Likwidacja i wyprzedaż państwa razem z nami trwa.

Jeżeli PO najbliższych wyborach na Ruskim serwerze nie wygra PiS to już nic z naszej kochanej Polski!

------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#323067

pobierali lekcje u Mac Givera ?(zapomniałam jak się pisze to nazwisko) Mając takie 3 elementy zrobić ładunek wybuchowy? No, no, no... zuchy!
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Szpilka

#323238

kliknij tutaj:
Brunon K

można się dużo dowiedzieć o Burtonie, kim był i co robił.
Pozdrawiam
Archiwum X

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#323245

:))))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Szpilka

#323263

 jest to bardzo smutny tekst i za taki daję moją ocenę. Pi(e)S z kulawą nogą nie upomni się ani o Brunona, ani o Starucha, ani o Nicponia, ani o Antykomora, ani o Gmyza, ani o Brauna ani o przysłowiowego Kowalskiego, jeżeli wpadnie w tarapaty. Oni po prostu takich banalnych, zwykłych LUDZI mają w "De" (nawet w HDe - 3De), ponieważ oni zajęci są wyższym celem - "walczą" o Polskę. Gdyby jednak tak było w istocie, biliby się się o każdego z nich, razem i z osobna, bo POLSKA do cholery TO LUDZIE!!! Właśnie tacy, jak wyżej wymienieni. Normalni, zwyczajni, mający swoje wady i zalety - LUDZIE, ale o jednej wspólnej szczególnej cesze:  Każdy z nich cierpi za to, że KOCHA POLSKĘ!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#323265

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#323313