Jak ten PiS źle rządził!

Obrazek użytkownika Politykierski
Kraj

Wkrótce minie 6 lat rządów premiera Tuska. Mimo świetnej ekipy i pracy niemal na okrągło wciąż nie udaje się mu posprzątać po rządach prezesa Kaczyńskiego. Przypomnijmy kilka faktów, żeby nie być gołosłownym.
Lotnisko w Modlinie po wspaniałym otwarciu musiało zostać zamknięte. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek czytał, że nowootwarte lotnisko w jakiejkolwiek części świata zostało zamknięte po kilku miesiącach eksploatacji. A przecież to właśnie za rządów Kaczyńskiego mówiło się o tym, że Polsce potrzebne jest jeszcze jedno lotnisko w centralnej Polsce.
LOT został postawiony w tak dramatycznej sytuacji, że nawet obecność w radzie nadzorczej prof. dr hab. Bartoszewskiego nie zaradziła "zjazdowi w dół" finansów naszego narodowego przewoźnika. W tak dramatycznej sytuacji zastano LOT po rządach Kaczyńskiego.
Autostrady to kolejny przykład nieudolności Kaczyńskiego. Udało mu się co prawda tuż przed końcem kadencji załatwić olbrzymie pieniądze z UE, ale to wszystko. Nie zbudował ani jednego kilometra w ciągu tych kilku miesięcy od uzyskania dopłat europejskich, a za to premier Tusk do dziś boryka się z utrzymaniem przejezdności autostrady A2 (na wielu odcinkach pracę są kontynuowane po oddaniu do eksploatacji), nie udało się dokończyć ani jednej autostrady - czy to z zachodu na wschód, czy to z północy na południe.
Na kolejach też nie lepiej. Z powodu nieudolności Kaczyńskiego i nie zapewnieniu przez niego równie wielkich pieniędzy na koleje, trzeba zamykać linie. Tabor wyeksploatowany do granic możliwości, pociągi, które jeszcze kilka lat temu jeździły w dłuższych składach, dziś są na tyle krótkie, że pasażerowie często nie są w stanie wejść do pociągu (mam tu głównie na myśli pociągi podmiejskie w godzinach szczytu). Linie kolejowe się zamyka, bo przecież Polacy tak się wzbogacili, że masowo przesiadają się do samochodów. A tak przy okazji - gdyby nie obłędna polityka Kaczyńskiego, który podłożył minę pod nowy rząd oddając władzę 2 lata wcześniej, niż wynikało to z kalendarza wyborczego, zapewne paliwo wciąż byłoby na poziomie z roku 2006 czy 2007, kiedy to benzyna kosztowała nieco powyżej 4 zł.
Kolejna wielka sprawa to katastrofa Smoleńska. Przecież gdyby nie Kaczyński, który forsował brata na stanowisko prezydenta, zapewne nowy prezydent nie leciałby do Katynia, gdzie Niemcy zamordowali naszą elitę (co przecież stwierdziła komisja Budrenki), tylko został w domu albo wybrałby się na polowanie. I nie byłoby sprawy tak dzielącej nasze społeczeństwo.
Mógłbym tak mnożyć przykłady fatalnych rządów Kaczyńskiego, ale to przecież wszyscy znamy - media piszą o tym wciąż. Że Kaczyński był najgorszym premierem. Jak mówił, to z reguły głupstwa, jak się nie odzywał, to złowrogo. No i pozostawił agentów, którzy wciąż szkodzą Polsce i Polakom. Wstrętna prowokacja z pewną celebrytką, która miała nieco drobnych przy sobie na waciki, albo podsłuchiwanie bogu ducha winnych biznesmenów na cmentarzu, którzy dyskutowali o dopłatach do zniczy, albo prowokacja w USA z podrzuceniem kradzionych futer żonie bogu ducha winnego ministra Drzewieckiego. To tylko kilka z prowokacji byłego premiera Kaczyńskiego.
Aż strach zatem pomyśleć, co by było, gdyby znów doszedł do władzy Kaczyński. Już sobie wyobrażam te kłamstwa w sprawie naszego długu, w sprawie rzekomej degrengolady w służbie zdrowia, na kolejach, w LOT, w rolnictwie, przemyśle, bankowości, podatkach, bezrobociu, ubóstwie Polaków i co tylko jeszcze chcecie. Nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji, żeby te kłamstwa WYSZŁY NA JAW...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niezadowolonych z rządu i premiera będzie niedługo 95%, a gdyby wybory odbyły się dzisiaj PO uzyska 35%. Z tego wniosek, że albo trzeba obalić rząd Jarosława Kaczyńskiego, albo 30% wyborców sprać po durnych mordach.
___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#345904

Jan Bogatko

...czy nie rządzi Kaczyński?!

blondynka

ps rząd Tuska to jedyny gabinet na świecie, który nadal jest w opozycji,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Jan Bogatko

#345988

,,Kaczyński był najgorszym premierem. Jak mówił, to z reguły głupstwa, jak się nie odzywał, to złowrogo,,.

I do dziś się nie poprawił. Jedna osoba mi mówiła, że za tego dzisiejszego rządu to już jest całkiem dobrze. Nawet bloki malują na całym osiedlu. Tylko ten Kaczyński...
Co się odezwie o rządzie, to ZŁOŚLIWIE !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#345925

Wybrac mlodych (30-35 lat) nieskazonych judaizmem komunistycznym, a PiS z reszta zlodziejskiej choloty wsadzic na "taczki" i wsadzic czarterowym lotem do telAviwu bez prawa powrotu...
Mysle, ze od zakonczenia II zydowskiej wojny swiatowej dosyc "sciemy" ma kazdy...
========================
jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#345938

Jak kto ma dobrego pomysła to albo w Toronto mieszka, albo akurat służbę w resorcie kończy i leci na kongres młodzieżówki palikota.
A taczki "gnijo" bez ryżego cargo

Zaraz wracam.Bumerang

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Zaraz wracam.Bumerang

#345968

To miłe, że tak wysoko cenisz ,,mlodych (30-35 lat),, , ale wiek to nie jest najlepsze kryterium.
Liczy się przede wszystkim dobre katolickie wychowanie wyniesione z domu, zaczynając od stosunku do prawdy i dobra, w tym do człowieczeństwa.
Liczy się praktykowanie religii, liczy się silny kręgosłup moralny, liczy się nieprzerwana praca nad własnym dojrzewaniem w człowieczeństwie.
Liczy się wyrażanie swojej miłości przede wszystkim ku Bogu w Trójcy Jedynemu przez służbę na rzecz swoich braci, a Jego dzieci, służbę ku ich dobru, a więc najpierw ku ich nawróceniu ku prawdzie i dobru takich, jakimi widzi je Bóg, a zaraz potem ku sprawiedliemu ich traktowaniu, tak, aby każdy otrzymywał to, co mu się należy, zaczynając od obowiązków równoważonych prawami, oraz sprawiedliwości wspólnotowej, czyli demokracji, zaczynając od budowy swojego człowieczeństwa dojrzałego, od prawości rozumianej jako jego fundament, czyli prawda, natura, w tym prawa naturalne i Prawa Boże wyrażone zwłaszcza Dekalogiem, stanowiące zarazem granicę, od której zaczyna się nasze człowieczeństwo, od której zaczynamy dokonywać wyboru dobra.

Ci, którzy zostali mocno uformowani duchowo, mają odporność i na ten ,,judaizm komunistyczny,, i na ,,judaizm antykomunistyczny,, i na ,,judaizm satanistyczno-faszystowski,, , czyli ,,judaizm lewacki,,.

Tak w ogóle, to nie jest prawidłowo posługiwać się tu odniesieniem do ,,judaizmu,,. Tym mianem zwykło się określać wyznawców religii opartej na całym Starym Testamencie, ludzi prawowiernych, pobożnych. Ci jednak dziwnym trafem wyginęli w niemieckich obozach zagłady podczas II Wojny Światowej.
Dziś prawdziwych Żydów już nie ma.
Niektórzy tylko udają judaistów ale uznają tylko pięć Ksiąg Starego Testamentu i to razem z napisaną przez siebie samych księgą zwaną Talmudem, w którym podobno tylko siebie uznają za ludzi, a resztę ludności świata za bydło, któremu wolno tylko służyć żydowskim panom jako niewolnicy, w której podobno jest zapisane że Żyd nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przestępstwa wobec nieżyda.
Są tylko antyantysemici kreowani na użytek pasożytniczo-mafijnej Holocaust Industry, sekciarze od uprawiania kabały i modłów do ,,bogini,, księżyca, co odpowiada za nocne polucje młodzieńców i sekciarze od palenia świec Hanuka, co wierzą w reinkarnację (to duża sekta, ponoć 250 tysięczna, ale rozrzucona po świecie), żydomasoni od Brit-Prit, w Polsce zarejestrowani w ambasadzie USA (myślę, że należało by o to wypowiedzieć wojnę USA) - kolejna mafia korumpująca szczyty władz państwowych, najwyraźniej odpowiedzialna za problemy Telewizji Trwam z miejscem na multipleksie cyfrowym.
Reszta, w tym najwyraźniej większość mieszkańców Izraela, to ludzie niewierzący.

W Polsce mamy podobno 1800 Żydów (choć nie wiadomo ilu zakamuflowanych pod polskimi nazwiskami, czy wżenionych w polskie rodziny i ich potomstwa). To fakt, że ulokowanych bardzo wysoko we waadzach, mediach, sądach, czy wojsku.
To niedużo, nawet jeśli założyć, że wszyscy są jeszcze po tej komunistycznej, czy już lewackiej stronie.
Na pewno są i tacy w PiS-ie, ale myślę, że się mylisz, chcąc wszystkich wysyłać do Izraela. Tych ,,lewych,, to mogą być setki, a PiS-wców jest parędziesiąt tysięcy, z zasady patriotów, nie zdrajców, bo zdecydowanie przeciwnych zdradzie ,,okrągłego stołu,, , ludzi uczciwych, których krzywdzi stwiedzenie ,,PiS z reszta zlodziejskiej choloty wsadzic na "taczki",, , które oznacza, że to w PiSie jest ,,złodziejska chołota,, , a poza PiS-em jej reszta tylko.
Tymczasem PiS aktualne, złodziejskie ,,rządy,, próbowały przez przynajmniej 4 lata przyłapać na jakimś tego typu przestępstwie i nic nie znalazły poza śledziem za 8 złotych zapłaconym kartą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#345985

Też mi pomysł , a raczej brednie - "Wybrać młodych nieskażonych judaizmem" ale za to ciężko skażonych europejskością i chowanych na tekstach GW. Wybacz lecz nie wiesz, co piszesz. Mozna Ci spróbować wybaczyć jeśli naprawdę mieszkasz od zawsze w Toronto.    

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#346196

marcopolo

 Mylisz sie kolego,J.Kaczynski caly czas rzadzi,od rana do wieczora mowi sie tylko o kim ? o, Kaczynskim,ktory tak jest zapracowany,ze nawet  nie pozwalaja mu cos powiedziec w TVN-ie ,Polsatunie i tam gdzie juz nawet ludzie nie chca placic nawet na swoja -niby" PUBLICZNA,"byla ,ale tak "zarla",ze juz chyba "zdechla",zreszta po co sie meczyc,jak wszystko i tak za darmo zabiora niemcy i francuzi,nalezy im sie jak "psu micha" Wszyscy mowia z Tuskiem na czele ,ze Kaczynski zle rzadzil,a zlosliwi dodaja ,ze chyba troszke za krotko.Mysle ,ze maja racje ,bo gdyby ,co nie daj Boze rzadzil do dzis ,to moje sumienie byloby spokojniejsze ,spoleczenstwo byloby wyczyszczone z tych "MEND" SB-eckich,komuchow i roznej masci "zolnierzy "rodzimych i wschodnich stron , a tak mamy ponownie na scenie Millera,Kwasniewskiego,Siwca,do nich dolaczyly prawdziwe "DIAMENTY" nieoszlifowane jak Palikot,Rozenek,BIEDRON ze swoim mezem i zona razem wzieci,pani ANIA z penisem (to wcale nie zart!) Kiedys te odmienne orientacje seksualne przemykaly "KANALAMI",dzis chodza dumnie po SEJMIE,a Palikot zalatwia im pierwsze miejsca na sali obrad POLSKIEGO SEJMU,kilka dni temu widzialem jak pani ANIA( z penisem) siedziala dumnie rozlozywszy nogi obok Millera,ktory jakby sie wstydzil,ale boczkiem puszczal "zurawia" na peniska,a tuz obok Pan Biedron puszczajacy oczka do KALISZA!Mosci Panie Czasy sie zmieniaja,ale najwyzszy czas tych ludzi zmienic ,rozliczyc i w "zimne" miejsce umiescic!POZDRAWIAM SERDECZNIE PANA PREMIERA J.KACZYNSKIEGO-niech nam zyje wiecznie i wiecznie rzadzi nami,a jezeli nie zechce to Go sila zmusic!! Szkoda ,ze teraz musi KSIEZYC " krasc "w pojedynke,ale mam nadzieje ,ze Brat mu z GORY pomoze dla NASZEGO DOBRA!Pozdrawiam-Politykierski -10 !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

marcopolo

#345949

Emigranci madrzeja, ale nie wyglada to "kolorowo", a moze klimat nie sluzy "za bardzo sloneczny???"...

Osobiscie bardzo lubie zydow, a bede ich kochal jesli beda zyc u siebie i za swoje...:)))
Kalkstein -vel kaczynski to byc moze dobry wybor i byc moze "swiatly" wybor, ale wszystkim sie juz chleb i cierpliwosc konczy..., a i "dach nad glowa niepewny"...

Nie wiem napewno czy "Marko-Polo" to tak samo jak "Krysto Kolumb???"... A moze sie myle...

=======================
jasiek z toronto

htt://polskawalczaca.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#345955

marcopolo

Niedawno byla juz z toba afera,bo sie czepiasz jak "gowno gumiakow" ,ale jakos sie tamto rozeszlo!Z tego wynika ze tobie,nie wystarczy  "cisza" w eterze ,lubisz afery jak Tusk,to je bedziesz mial,ale zaznaczam na wlasne zyczenie!Ta raza podejrzewam,ze chodzi ci o ta orienatcje seksualna i chyba urazilem "twojego meza" nie martwsie takich jest na peczki,juz wolno sie oglaszac nawet z ojcem zdjecia robic i glosic swiatu "JESTEM GEJEM"-to juz wolno robic,smialo cialo na cialo!!a,z ta Francja to co chodzi dziecino?-ja jestem marcopolo!O,LE!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

marcopolo

#345963

Chcialem sie tylko upewnic, czy w/g ciebie Marko-Polo w/g ciebie to tez Hiszpan jak Kristo Columb? (majac na uwadze twoj "nick" internetowy.

Wracajac do kalksteina vel kaczynskiego,to nie bardzo wiem, czys jest polsko-jezycznym "lemingiem" czy "koszernym" oredownikiem skoro go tak "goraco" popierasz i chwalisz pod niebiosa...

A tak na "marginesie" to juz wiem "kto", "kogo" i jakie "ynteresa" reprezentuje.
Poswiecilem troche swojego czasu na "objawienia" co u niektorych "piszacych" i "gardlujacych"...swoje "animozje"...
=========================
jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

P.S. "trzym sie burty markopolo..., bo "fale nadciagaja"... :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#345970

marcopolo

 Wiesz gdzie ja mam Krzyska Colomba i tego drugiego jak ty piszesz markopolo-ja sobie wybralem marcopolo ,bo mi sie podobalo i dalej podoba,a ciebie chyba porabalo z tym markoplo,ale podobno to maja ci od zywicy z Toronto,chociaz ja naprawde do Toronto i Canady nic nie mam,sa PIEKNE,tylko tobie cos ta zywica uwiera,ale koncze z tym tematem,natomiast jestem 100% POLAKIEM i urodzonym na ziemi najbardziej polskiej posrod polskich ziem,bez zadnych nalecialosci,urodzilem sie w miescie w ktorym kamienice byly zydowskie,ale.....ulice byly juz nasze i tak zostalo do dzis ,tyle wiekow zmarnowano na "wyprostowanie "tego nieladu i dzis w calosci tego sie zrobic nie da,zreszta ja nie tego nie chce,poniewaz znam wielu zydow,ktorzy za Polske i za Nas dali by sie pociac,natowmiast bede robil wszystko ,aby wyplenic zydow ,ktorzy NAS i wspolbratancow w lyzce wody by utopili za.....KASE i STANOWISKA ,czyli koryto (tak to wykonano ZAMACH w SMOLENSKU) Kaczynskich od zawsze cenilem,tymbardziej ,ze S.P.L.Kaczynski byl autentycznym SZEFEM "S" i jak ktos napisal :byl vice szefem zwiazku,a tak naprawde jego mozgiem,nigdy nie szanowalem WALESY,bo to byl w tamtych czasach "wielki podroznik" i jest w dzisiejszych rowniez,taki "podroznik za Kasa" nie dla POLSKI ,ale dla siebie!! DZIS w Polsce oprocz Pana Premiera Kaczynskiego nie widze czlowieka ,aby wyprowadzil nasz Kraj na wlasciwa droge"DROGE NADZIEI", a po 10.04.2010 i po ostatniej stracie swojej DROGIEJ MU MAMY ten czlowiek zrobi wszystko,aby tak sie stalo!ON NIE MA JUZ NIC DO STRACENIA,a,ze kocha Polske to pewne jak to ,ze Ty jestes jasiek z Toronto ,a ja marcopolo !!Pomimo wszystkiego POZDRAWIAM CIE jasko z Toronto,pozdrawiam CANADE zywica pachnaca i wszystkich tam mieszkancow,szczeglnie piekna Basie z TORONTO!!i Polonie twardo trzymajaca sie swych "korzeni"!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

marcopolo

#345984

Faktycznie, bylem przekonany, ze emigracja czegos nauczy, a tutaj nic, tylko "pyskowka" i "kasa"...No bo jakze to tak, mam kase a jestem w "tyle???"...No nie, tak nie moze byc, a wiec "status" musi (jest wskazany) byc jakos "uhonorowany"...bo inaczej...no no...

No dobrze, wracajac do kalkstaina - vel kaczynskiego no i innych jemu "podobnych" jak rowniez i tych, ktorzy powtarzaja talmudyczne "frazesy" w wersji "mendialnej"...i w zwiazku z tym postawie "wam" (popieraczy takowych "polytykow") proste pytanie:

"Jaki jest to premier, prezydent czy inny polityk, ktory w swoich publicznych wypowiedziach NIC nie wspomina o LIKWIDACJI LICHWY BANKOWEJ, a tym samym calkowitej reformie systemu finansowego??? (oczywiscie na terenie bylej Polski)...

Owi politycy o wszystkim mowia: o walce z bezrobociem, o walce z bieda, o walce z korupcja, o walce....dla samej walki...,ale nigdy i nigdzie nic a nic nie wypowiadaja sie n/t calkowitej likwidacji lichwy bankowej.

Mozna by domniemywac, ze byli sa i beda na "lichwiarskiej smyczy" i zmuszani sa do calkowitego milczenia, a wiec bronia lichwiarskich interesow czyli interesow zydowskich.

Idac dalej, mozna by zadac inne pytanie: "W jaki sposob prezydent, premier czy inny polityk bedzie (bylby w stanie) reprezentowal interes narodowy, jesli nie ma zielonego pojecia o systemie cyrkulacji srodkow platniczych w spoleczenstwie??? (a nawet nie wie: skad i na jakiej podstawie sa emitowane pieniadze (banknoty i monety)????)...

Pomijam, to, czy sa "dobrzy czy zli zydzi", ale faktem jest to, ze zydzi jak rowniez i Niemcy na przestrzeni naszej polskiej panstwosci NICZEGO dobrego dla nas Polakow nie zrobili i zrobic nie zamierzaja...

To byloby na tyle, choc nie lubie duzo pisac, gdyz dosc spora ilosc czytelnikow nie znosi czytac, a co gorsza myslec kojarzac fakty. Coz, taki mamy urok i do tego "garba" trzeba sie przyzwyczaic. Tylko jaki sens jest zyc z tym garbem, skoro mozna go usunac...

====================

jasiek z toronto

 

http://polskawalczaca.com

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#346057

Jan Bogatko

...czy jest Pan żydem? Stosuje Pan wobec Kaczyńskiego takie żydowsko-ubeckie metody denuncjacji, stąd pytanie. Czy też tylko ulega Pan kremlowskiej propagandzie? A może ta chorobliwa podejrzliwość nie cecha żydowska, tylko polska?

Jeżeli Kaczyński jest żydem, to ja też chcę być żydem. O Orbanie też mówią,że jest żydem, a nawet kuzynem "naszego" Urbana.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Jan Bogatko

#345991

ale odchodzi mi ochota do żartów, gdy widzę te "pseudoprawicowo-polityczno-poprawne" wtręty. Styl jzT jest jaki jest, nieważne -ale zawsze znajdzie się jakiś "prawicowiec", który zacznie "dawać odpór". "Wyśmieje" zauważanie działań/dążeń nacji "wybranej", pokaże jakim on to jest nieantysemitą, o wszystko oskarży Ruskich (oskarżano ich nawet o film pokłosie - że niby powstał dzieki ich wsparciu itd. Te oskarżenia - "dostrzeganie" Ruskich tam, gdzie aż nachalnie widać nację korzenną - było chyba największą demonstracją niewolniczego myślenia "nowoczesnych prawicowców"). Robcie tak dalej, wyśmiewajcie "poszukiwczy Żydów",  merdajcie antyantysemickimi ogonkami. Przepraszam jeśli moje zgorzknienie się trochę wylewa, ale jest ono chyba coraz bardziej usprawiedliwione.

PS Dmowski i H. Ford, obaj wspominają o Żydach podających się/udających nieŻydów - też są śmieszni i mało spostrzegawczy? Nie porównuję jzT do Dmowskiego, ale waszą "prawicową" gorliwość w "obalaniu antysemityzmu" można porównać do działań gw i innych podobnych tworów. Szczególnie do tych "prawicowo-antyantysemickich:)) jak Gazpol. Nie wycofał się redaktor nacz gp z firmowania pochodu 11 listopada, gdy w komitecie wsparcia pochodu pojawił się znienawidzony przez gw Kobylański? Wycofał. To gw ustala panu redaktorowi pono antygwowej gp, z kim ma się zadawać? Taka uległość wobec "standardów gw" tohuż albo służalcze niewolnictwo albo po prostu granie z gw w jednej druzynie na odcinku "antysemityzmu", jako taka "prawa noga" gw. A więc proszę robić tak dalej, zakładajcie sobie dalej obrożę, widząc wszędzie "Ruskich i lewaków", ale nigdy tych na ż:)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#346066

Doskonała riposta. Z kretynami, po kretyńsku!...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#346112

marcopolo

 Znowu jasienko z Toronto "rozpetales" swoja wojenke,ja tez chce byc takim zydem jak J.Kaczynski,tylko jesienko z Toronto -pomysl troszke i wskaz mi polaka ,czy innego nie rodaka , aby przez trzy prawie godziny mowil z glowy podajac fakty ,liczby i nawet sie nie pomylil,no wskaz mi jasienko Ty ,tam z Toronto,no wskaz !,mozesz nawet palcem! Ty,moja "bido" oblepiona ZYWICA-cholernie droga! Dzis NIEDZIELA PALMOWA-toz Pozrawiam i daj mi zyc po BOZEMU!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

marcopolo

#346173

W przeciwienstwie do kaczynskiego ja nie siadam do stolu ze "sk....ysnami", a juz tymbardziej wstyd by mi bylo pic z nimi wodke..., a potem "pieprzyc" o wolnej i suwerenne Polsce przez kilka godzin tak jakby nic sie nie stalo...

Coz, jesli ktos nie szanuje siebie, to niech ten "ktos" nie wymaga by inni go szanowali...

Ech, szkoda czasu i atlasu na polsko-jezyczne kreatury..

=========================

jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#346194

Wiesz kto to taki? Taki plankton polityczny...
poza wszystkim jeśli ktoś się bierze za politykę, to musi być skuteczny. Bo jeśli nie jest to trudno o nim mówić, że jest politykiem. A sam "przyzwoity człowiek" w tym szambie tylko może utonąć...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#346386

i tylko nie wiadomo kto najadł się blekotu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#345965

Jan Bogatko

...bardzo dobry tekst, ale za poważny dla ćwierćinteligenta,który dał jedynkę. Wymagałoby to poczucia humoru. Ale jak ktoś mało lotny...

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Jan Bogatko

#345987

bo myślenie nie boli...

PS - dziadek Łukaszka poszukiwany - wyszedł z domu na zakupy z babcią do Biedronki i nie wrócili obydwoje...

ktokolwiek widział - ktokolwiek wie ...

===

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#346044

ooone:

Kalkstein?!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

ooone

#346098