Nazwano nas "największymi radykałami"

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

Sprawdź dlaczego.
AUDYCJA 297 - SZCZEGÓŁY

Do bezgranicznej afirmacji polskości doprowadził mnie buntowniczy charakter, ukochanie wolności, nawet pewnego nieporządku, słowem: pierwotny polski żywioł. No i wyniesiona z domu wiara. Dobrze oddaje to mój wiersz "Ojczyzna": "Znalazłem igłę w stogu siana/ - to był Bóg// w jej uchu tkwiła mocna nić/ - to był honor// po nitce/ trafiłem/ do kłębka".(wywiad )

19:00 Wiersz:Wojciech Wencel - Ojczyzna (muz.Chopin - polonez g-moll)

Jeśli ktoś sądzi, iż w Zjednoczonej Europie można ot tak sobie zbankrutować, to pozostaje w tzw. „mylnym błędzie”.

19:04 Blog:Gadający Grzyb - O greckich kozojebcach i bankructwie w zjednoczonej Europie

Jaki czas obowiązywał w Smoleńsku w dniu 10.04.2010 roku? Wielu internautów dowodziło, że był to czas zimowy, czyli UTC+3. Czy są dowody potwierdzające tę tezę?

19:13 Blog:35stan (czyta:JaWa) - Film z pielgrzymki ZHP do Katynia, a czas smoleński

Śmierć Leszka Tobiasza. Rola tego świadka w Aferze Marszałkowej wyjaśniona w szczegółach. Konsekwencje jego śmierci będą zabójcze dla prawdy w tej sprawie. I o to chodziło ...

19:21 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Bo najpiękniej milczy trup

August II próbuje na własną rękę wprowadzić rządy absolutne. Konfederacja tarnogrodzka (1715) przeciwko wojskom saskim w Polsce. Szlachta polska szuka pomocy u Piotra Wielkiego. Sejm pacyfikacyjny (niemy)-1717 r. Przymierze Augusta II z Austrią przeciwko Rosji (1719). Traktat wiedeński odrzucony przez sejm. Odc. 118

19:47 Historia:czyta Katarzyna - "Dzieje Polski" - Michał Bobrzyński

Hermas urodził się jako niewolnik. Jego pasterz będzie kolejnym dziełem literatury wczesnochrześcijańskiej. Jest to dzieło o charakterze pokutnym oraz apokaliptycznym. Posłuchajcie wprowadzenia i części I.

20:01 Patrystyka:Wybór i prezentacja ks.prof.Arturo Katolo - Pasterz Hermasa (Wstęp i fragment pierwszy)

" Wywiad wojskowy zadbał o to, by utworzyć własne koncerny medialne. Jak lepiej kontrolować opinię publiczną, jak nie przez miejsca, w których te opinie się wytwarza. " - powiedział Stanisław Michalkiewicz w ostatnią niedzielę w Okęckiej Sali Widowiskowej. Wykład dotyczył m.in. o transformacji ustrojowej o 1989 roku i o agenturze. - Relacja Margotte.

20:20 Wykład:Stanisław Michalkiewicz - Okęcka Sala Widowiskowa - 19.02.2012

Na rzecz Janusza Kaczmarka zasądzono odszkodowanie. Wniosek? „(...)wszyscy cwaniacy dostali informację, że jeśli maja dostatecznie dużo tupetu i idą na całość, a są wrogami PiS, to warunek konieczny, bo, jak nie, to niech nawet nie próbują, to nie tylko włos im z głowy nie spadnie, ale i urządzą się dostatnio do końca życia”.

21:26 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Przecwelone państwo polskie

"Poczynając od połowy lat sześćdziesiątych, reżimy komunistyczne
nasiliły indoktrynację ideologiczną własnych społeczeństw, w ramach przygotowań do wkroczenia w finałową fazę wdrażania nowej strategii politycznej około 1980 roku". Jednocześnie nasiliła się akacja dezinformacji w państwach Zachodu. Jaką rolę w niej odgrywał Sacharow? Odc. 72 - Dokończenie rozdziału –Sacharow

21:35 Czytanka:czyta Katarzyna - "Nowe kłamstwa w miejsce starych" Anatolij Golicyn

W komentarzach do tego tekstu Kokosa syn bohatera wolnych Polaków, Robert Helski napisał, iż jego ojciec dziękowałby za te słowa.

21:51 Blog:kokos26 (czyta:JaWa) - Czy tylko zdrajcy boją się prawdy?

"Radźcie sobie sami, a rząd sam się wyżywi"- Komentarz do 100 dni rządu Donalda Tuska oraz ocena kondycji państwa i demokracji w Polsce.

22:07 AktRM:prof. Zdzisław Krasnodębski - Pluralizm w Polsce

Dokumentalistka Ewa Stankiewicz o wolności słowa, marszu w obronie TV Trwam i nowym filmie realizowanym na Węgrzech. Rozmawia Rafał Dudkiewicz.- Rozmowa niezależna Za systemem manipulacji w tym konkretnym przypadku odpowiada Piotr Kraśko

22:23 Rozmowa Niezależna:Ewa Stankiewicz (rozmawia Rafał Dutkiewicz) - O wolności słowa i najnowszym filmie

„Młodzież wychowana w II RP, która w 1939 roku szła na wojnę, w latach okupacji tworzyła państwo podziemne, tworzyła Armię Krajową, Bataliony Chłopskie, różne formacje wojskowe. Nie było pytania, czy należy iść na front. To pokolenie swój egzamin zdało” – mówił prof. Janusz Odziemkowski w czasie wykładu o II Rzeczpospolitej.

22:39 Wykład:Prof. Janusz Odziemkowski - Nasze Państwo - II Rzeczpospolita (z cyklu My i Państwo)

Polska nie jest najgorszym miejscem do stworzenia tu Azylii. Jak by to wyglądało? A jak wygląda?

23:44 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) - Ciężkie czasy dla agentów cz.23

Nie można wszystkiego piętnować. Ale to piętnowanie dotyczy wyłącznie tego, co nie po myśli komunistycznej. Pewne statystyki porównawcze: Wietnam a zabici na drogach. Także przerażające, a nie potępione zabójstwa na murze berlińskim czy granicy z wolnym światem.

24:02 Czytanka:czyta MarkD - Czego się nie piętnuje - "Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" - Józef Mackiewicz

Determinacja w sprawie reformy emerytalnej. Kto Tuska zmusza do aż tak bezwzględnego wdrażania nowego systemu? A może wdrożyć przyzwoitą politykę prorodzinną.

24:28 Felieton - Głos Polski:Antoni Macierewicz - Reforma emerytalna

Po bolesnych doświadczeniach PRL-u zobaczyliśmy SB-cką republikę. Bogactwo, nieważne jak zgromadzone, budzi podziw i szacunek. Z jakiego powodu media omijają posła Palikota.

24:39 Felieton - Myśląc Ojczyzna:Marek Czachorowski - SB-cka republika - post PRL

„Musimy mieć wyraźną ideę narodową, która powinna na każdym kroku nam przyświecać, kierować wszystkimi czynami w polityce, służyć za miarę do oceny postępowania politycznych przewodników społeczeństwa”.

24:46 Czytanka:Roman Dmowski (czyta Gadający Grzyb) - Myśli nowoczesnego Polaka – odc. 25. Dopełnienia: Podstawy polityki polskiej - odc 01

Po upadku Sowietów oraz międzynarodówki socjalistycznej i jej herosów, takich jak Georgios Papandreu i Dominique Strauss-Kahn, aby nie przywoływać przykładów z naszego podwórka, komuna zaczyna powoli przechodzić do historii, nierozliczona en bloc i w detalu z potwornych zbrodni i krzywd wyrządzonych zwykłym ludziom. Jej miejsce zajęła nowa formacja o niezwykle dynamicznej tendencji do wzrostu.

01:02 Felieton - Myśląc Ojczyzna:Zbigniew Hałat - Komuna

Panią Jadwigę poprosiłem o odczytanie pisma procesowego - czego dokładnie domaga się od Donalda Tuska, zapytałem o możliwości odwołania się od wyroku sądu, oraz o ekshumację zwłok jej syna. - pisze przeprowadzający wywiad Artur. Warto posłuchać.To wielki sukces Pani Jadwigi i wspaniały przykład dla nas wszystkich, jak z uporem walczyć o swoje prawa.

01:12 Wywiad:Jadwiga Gosiewska - O procesie z Tuskiem i ekshumacjach

Spotkanie kibiców Lecha Poznań z Janem Podhorskim - żołnierzem Narodowych Sił Zbrojnych, Powstańcem Warszawskim, synem Powstańców Wielkopolskich. 26 III 2011r.

01:32 Spotkanie:płk Jan Podhorski (NSZ) - Poznań 26 III 2011. Spotkanie z kibicami Lecha Poznań

Ocena wpisu: 
Brak głosów