Dlaczego warto włączyć Niepoprawne Radio PL?

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Ostatnie audycje są także do pobrania w postaci pliku mp3 (można je słuchać z odtwarzaczy i komórkek) na stronie http://audycje.4shared.com

Żeby wysłuchać wybranej pozycji trzeba włączyć radio o właściwej godzinie, lub 8 godzin po lub przed (powtarzamy audycję co 8 godzin). Radio włączamy naciskając jedną z kolorowych ikonek poniżej.

Wszyscy, którzy byli na Marszu Niepodległości, jak niżej podpisany, powinni mieć świadomość, że na miejscu Sebastiana, Rafała i Michała mógł się znaleźć każdy z nas. Pamiętajmy – władza pokazuje na co ją stać. Bada również na ile może sobie pozwolić. Stosując punktowe uderzenia i szykany, testuje naszą gotowość do sprzeciwu i liczy na efekt zastraszenia. Pokażmy Dyktaturze Matołów jak bardzo się myli. Powiedzmy „NIE” systemowi pełzającej represjonizacji.

19:01 Blog:Gadający Grzyb - Sprawa Rafała Jurkowskiego

Czy w 1918 r odzyskalibyśmy niepodległość, gdyby nie było wcześniej Powstania Styczniowego? Czy poczuciu niepodległości konieczna jest pokoleniowa łączność z wzorcami i symbolami przeszłości?

19:11 Blog:R.Zaleski (czyta:JaWa) - Traugutt „Ja nie wiem, czy jest sens. Wiem tylko, że jest mus”

Przypomnienie czasów, w których rodziła się III RP, w szczególności genezy powstania i rodowodu socjaldemokracji w Polsce. Mamy nadzieję, że będzie to cykl historyczny obowiązkowy dla edukacji młodego pokolenia nie pamiętającego początków demokracji w Polsce.

19:19 Dokument:Satyr (czyta MarkD) - Z cyklu "Od Mazowieckiego do Tuska" - M.F.Rakowski

Utarło się, że w zaborze austriackim panowała największa swoboda polityczna dana Polakom. Tymczasem... odc. 193

19:33 Historia:czyta Katarzyna - T. III, rozdz. II Polityka romantyczna 1831 - 1863, cd. § 26 Walka społeczna "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

O otoczeniu międzynarodowym Powstania Styczniowego. Powstanie Styczniowe i jego miejsce w polskiej tradycji politycznej. Próba bilansu - Konferencja Ośrodka Myśli Politycznej i Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

19:50 Konferencja:prof. Radosław Żurawski vel Grajewski (opracowanie Józef Wieczorek) - Powstanie Styczniowe – bilans dyplomatyczny (insurekcja a dyplomacja europejska w jej dobie) Ośrodek Myśli Politycznej oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

„Naczelnym kapelanem powstania styczniowego był ksiądz generał Stanisław Brzóska.” Pierwsza część biografii niezwykłego kapłana – do momentu wybuchu powstania.

20:27 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Ksiądz - generał - cz.1

Nieudana próba kariery adwokackiej. Powrót do Petersburga i rozpoczęcie działalności od totalnej krytyki sposobu działania socjalistów a nawet marksistów.

20:42 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD) - Lenin - rozdz.VII cz.1

Nadszedł listopad 1918 r. wiedzieliśmy wszyscy, że Piłsudski wrócił z Magdeburga.
Młodzież wieleńska, najbardziej patriotyczna, w przewidywaniu ataków bolszewików na Wilno -potworzyła oddziały tzw. Samoobrony Wieleńskiej.
Nadszedł styczeń. Gruchnęła wieść, że bolszewicy rzeczywiście ruszyli, że w ślad za Niemcami zajmują opuszczone miasta, miasteczka i wsie!
Kwiecień 1919 r. Zaczęły przenikać wiadomości z Warszawy. Piłsudski tworzy rząd.

21:04 Czytanka:Janina Fieldorf (czyta Zuzia) - Los już mną zawładnął odc.22

Zbrodnicza ideologia komunizmu powstała w oparciu o trzy założenia zaczerpnięte z rozmaitych dziedzin: politycznej ideologii i praktyki stworzonej przez Wielką Rewolucję Francuską, którą można skrócić w haśle „morduj wszystkich dookoła”, z doktryny ekonomicznej z teorii handlu i produkcji powstałej w Wielkiej Brytanii oraz na bazie filozofii Hegla, która zrywa z europejską kulturą.

21:20 Spotkanie:Dr Leszek Żebrowski - Komunizm - idea, która wymordowała największą ilość ludzi

„Ojciec Tadeusz Rydzyk osiągnął sukces na skale światową udowadniając, jakie bogactwo zalega pod powierzchnią niemal 80procent obszaru Polski, a polskie władze z jakichś tajemniczych powodów tę radosną wieść próbują przed społeczeństwem ukryć”.

23:01 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) - Wara wam od toruńskiej geotermii>

Według Gówno Gazety antysemityzm można wyssać z mlekiem matki, natomiast komunizmu i skur.... to absolutnie nie.

23:06 Blog:Seaman (czyta:JaWa) - Dzieci resortowe, przecież to byt dał wam świadomość!

Do Huszczy dociera rozkaz o wybuchu powstania. Ksiądz Nawrocki z Maciejem, kolegą z drugiego pułku ułanów z roku 1831, omawia plany przygotowań.

23:15 Historia:czyta Katarzyna - Józef Piłsudski "22 stycznia 1863" frag. muzyki Krzesimira Dębskiego z filmu "Szwadron"

Ewa Stankiewicz odpowiada między innymi na zarzut konkurencyjności wobec TV Trwam. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to ...

23:29 Konferencja Pytania o nasza niepodległość:Ewa Stankiewicz - Telewizja REPUBLIKA

Wśród portali są i takie, które mniej piszą a więcej robią. O sukcesach niespotykanych w innych obszarach działalności blogosfery, czyli o działaniu stowarzyszenia Blogmedia24.

23:50 Konferencja Pytania o nasza niepodległość:Teresa Tokarska - Blogmedia24.pl

Sara dokumentuje akcję Ob- Ciach, a Maciek zwierza się Darkowi ze swoich planów.

24:27 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta : JaWa) - Oszołomy- część 19

Na początku o genezie i trudnościach realizacji cyklu audycji radiowych poświęconych tygodniowym relacjom przebiegu walki powstańczej. Potem nie tylko o powstaniu styczniowym...

24:51 Spotkanie:red.Andrzej Sowa (opracowanie Józef Wieczorek) - Radiowa opowieść o Powstaniu Styczniowym Krakowski Klub Wtorkowy

W naszym kraju na raka zmarło dwukrotnie więcej ludzi niż wynikałoby to z przeciętnej światowej. Przekłada się to bezpośrednio na skumulowane ryzyko zgonu na raka od urodzenia do 74 roku życia, które w Polsce było wyższe niż średnia światowa i u obu płci wynosiło 14.98% , w tym 19.94% u mężczyzn i 11.08% u kobiet.

02:38 Felieton:Zbigniew Hałat - Spróbuj pomyśleć

O dziwnych krzyżówkach ulic i budowie arki Piechocińskiego z krzyżówek politycznych.

02:50 Felieton:Marcin Wolski - z dn.23.01.2013

Ocena wpisu: 
Brak głosów