Audycja 237 - Polecamy m.in. nieznane fakty - "Eugenika i Eutanazja w III Rzeszy"

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 237 - SZCZEGÓŁY

Jak w każdym dobrym spektaklu, przy okazji prezentacji raportu MAK... tfu – chciałem rzec – raportu komisji Millera, nie mogło zabraknąć elementu buffo. Czyli – Tomasz Siemoniak szefem MON!

19:00 Blog:Gadający Grzyb – Pijarowiec w MON

Afera marszałkowa w świetle ostatnio opublikowanych (niezależna.pl) dokumentów. Niezgodność zeznań Komorowskiego i Bondaryka. Czy media się tym zajmą? Wiemy, że nie.

19:13 :Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Afera Marszałkowa. Protokoły niezgodności

Polską rządzą politycy chowu wsobnego, czyli wyselekcjonowana elita degeneratów odseparowana od reszty społeczeństwa.Przerwijmy ten ich szkodliwy cykl rozrodczy ochraniany przez równie zdegenerowane media.

19:31 BLOG:kokos26 (czyta JaWa) – Smoleńskie ofiary tańsze niż jajka i pomidory

Dalsza część podrozdziału: Polityka Zygmunta III-go. Unia brzeska. Wyprawa Żółkiewskiego przeciw kozakom. Wyprawa do Szwecji przeciw Karolowi Sudermańskiemu, klęska Zygmunta III. Napad Karola na polskie Inflanty początkiem wielkiej walki o Morze Bałtyckie.

19:44 Historia:czyta Katarzyna – Dzieje Polski – Michała Bobrzyńskiego odc.89

Antoni Macierewicz w hali BHP o spotkaniu Tuska z Putinem; o czym rozmawiano, co ustalono? Za ile będziemy oddawać własne bogactwa? O raporcie Millera bez oparcia o dokumenty. Czym jest w istocie raport Millera?

20:07 Spotkanie:Antoni Macierewicz – Gdańsk, hala BHP – 30.07.2011 (mat.własny)

Nagroda Balzana - konkurencja dla nagrody Nobla. Cóż to takiego i kto ją otrzymał w pierwszym rozdaniu?

21:02 Blues:czyta MarkD – Nagroda „antyfaszysty” – W cieniu krzyża – Józefa Mackiewicza

W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Behring Breivik – powiedział Radosław Sikorski. Czy miał na myśli Ryszarda C. oraz innych członków własnej partii?

21:11 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – Kij samobij dla Sikorskiego

Sowieckie służby wywiadowcze otrzymały dodatkowe zadania. - Rozdz. 6 Departament D i rozdz. 7 - Nowa rola służb wywiadowczych

21:19 czytanka: – Nowe kłamstwa w miejsce starych – Anatolija Golicyna odc. 14 (czyta Katarzyna)

W Łodzi, w siedzibie redakcji Aspekt Polski Krzysztof Zagozda o Ruchu Autonomii Śląska. Czy jest on zarzewiem demontażu Polski? Wniosek Stowarzyszenia Unum Principium o delegalizację RAŚ.

21:35 Spotkanie:Krzysztof Zagozda, członek zarządu Stowarzyszenia Unum Principium – Zarzewie Kosowa w Polsce

W odwecie za zamach na cara w 1881 r. władze rosyjskie przesiedliły na ziemie polskie Żydów, zwanych „litwakami". Litwacy byli wrogo nastawieni do polskich dążeń niepodległościowych. Z czasem stali się poważną konkurencją dla przemysłowo-handlowych sfer Królestwa. Powstały dwie koncepcje utworzenia państwa żydowskiego na obszarze ziem polskich. Na części obszaru powstałoby państwo żydowskie, bez prawa głosu dla Polaków, a obok tego, na pozostałym terenie Królestwa Polskiego Żydzi stanowiliby równoprawny czynnik polityczny.

23:38 Czytanka:czyta JaWa – Judeopolonia – Państwo Żydowskie w państwie polskim cz.3 – Dr Andrzej Leszek Szcześniak

Manipulacje KGB na gruncie religii i socjalizm jako sublimacja pragnienia śmierci.

23:58 Czytanka:czyta Bolo – List miłosny do Ameryki – Tomas David Shuman

Szersze zastosowanie akcji eutanazyjnej. To się działo na Pomorzu. Odmówienie opieki lekarskiej,pozbawienie lekarstw, zakaz udzielania pomocy medycznej i przyjmowania Polaków do szpitali.Czy Państwo o tym wiedzieliście?

Komisje lekarskie "selekcjonujące" do eutanazji ludzi w obozach koncentracyjnych.Tajny rozkaz Himlera. Zabijać najlepiej przez wstrzykiwanie nadmiernej dawki nowokainy. Akcja 14F13.

24:15 :Innocenty Czepialski – Eugenika i eutanazja w medycynie III Rzeszy

O matactwach rządu Donalda Tuska w kwestii statusu lotu rządowego Tupolewa z Prezydentem na pokładzie.

24:37 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Cywilny czy państwowy czyli parada oszustów

Kolejny miniwykład pod Namiotem Solidarnych 2010. Kogo zaprosiłby Lech Kaczyński pod Namiot? - Piotr Szubarczyk mówił o polityce historycznej i odznaczeniowej Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, o zapomnianych bohaterach i o Żołnierzach Wyklętych. Towarzyszył spotkaniu aktor scen krakowskich Wojciech Habela, który recytował wiersze Jerzego Michotka, Adama Asnyka i Jarosława Marka Rymkiewicza. Wzruszające i mądre spotkanie, nie przegap. Posłuchaj.

24:47 Spotkanie:Piotr Szubarczyk – Pod namiotem Solidarnych 2010

20-21.IV.1946r. Ogromny pościg za partyzantami i więźniami po akcji w Radomsku i jego nieoczekiwane efekty pod wsią Graby.

2:37 Czytanka:czyta MarkD – Z dziejów Konspiracyjnego Wojska Polskiego – Ksawerego Jasiaka

Ocena wpisu: 
Brak głosów