Ziobro przyCzumował do Platformy

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niech mnie ktoś uszczypnie. Wiceprezes PiS, Z.Ziobro, leży plackiem przed funkcjonariuszem PO. Czyzby kolejna zdrada w PiS ? A może to tylko Magdalenka?

 Zbigniew Ziobro również nie szczędził słów pochwały - Wynik prac komisji to jest sukces jednego człowieka. (...) Mam na myśli przewodniczącego Czumę, dlatego że musiał wykazać się ogromną osobistą odwagą, siłą charakteru, siłą woli, aby nie ulec presji nacisków i nie sporządzić raportu a la Ryszard Kalisz, raportu pod zamówienie polityczne.

Trzeba mieć odwagę żeby być uczciwym człowiekiem  !!!! To tak mówi były minister sprawiedliwości wice Prezes drugiej co do wielkości partii w Polsce? Co wyście z tym krajem ,łobuzy, zrobili ?

Na takie dictum jest tylko jedno wytłumaczenie : Albo strach przed Trybunalem Stanu przesłonił panu Ziobro wzrok i szykuje się kolejna zdrada w PiS , albo "przebiegły" PiS szykuje rozłam w Platformie.

Wygląda na to że obowiązuje opcja nr 1, bowiem nie jest to pierwszy przyklad samowolki magistra Ziobro.

Jak  w praktyce wyglądaly zaslugi pana Czumy i jego starania o dojście do prawdy, udowadnia to video:

 

Teraz nikt chyba nie ma wątpliwości że wnioski komisji to ,jak pieje pan Ziobro ( wtóruje mu pan I.Janke) : wynik pracy JEDNEGO człowieka, pana Andrzeja Czumy.

 

Mister Ziobro występuje w jednym zespole z red.Janke.Na zmianę dmuchają w tą sama trabkę i śpiewają hymny na cześć Czumy.
Pan Ziobro ani słowem nie podkreślił zasług pani poseł PiS -Wróbel, która jak widać walczyła jak lwica, ale to zapewne zasluga Czumy ktory ja mobilizował.No i Mularczyk to też statysta. Ani słowa o Jaroslawie Kaczyńskim i innych wspóloskarżonych, ani slowa o PiS i zwyciestwie PiSu w tej konfrontacji. To tak wypowiada się wiceszef Partii?
 
Oto co powiedzialby Nathanel ( na jego miejscu) :
 
"Proszę państwa . Po raz kolejny okazuje się ,że falszywe oskarżenia rzadu PO ,wobec Premiera Jarosława Kaczyńskiego w świetle prawdy pękają jak mydlane bańki. Tak jak wkrótce pryśnie mit Platformy. Trzy lata jakie pan Czuma poświęcił na usiłowanie oczernienia Premiera Kaczyńskiego i ministrów jego rządu,oskarżenia budzące nienawiść do partii Prawo i Sprawiedliwość i prowadzące do mordu politycznego w Łodzi nie nie przyniosły. I nie mogły przynieść  zakladanego przez PO rezulatu. Zwyciężyło prawo i sprawiedliwość. Teraz czekamy na dzień ogłoszenia wyniku wyborów, w ktorych również Prawo i Sprawiedliwość zwycięży. Wówczas doprowadzimy do wyjaśnienia wszelkich innych podłych oskarżeń i insynuacji. Pan Czuma okazał się jeszcze jednym nieudolnym działaczem parti rządzącej. Dziekuję wszystkim sympatykom i dzialaczom PiS, którzy nigdy nie zwątpli w nas i którzy nigdy nie dali wiary podłym, fałszywym oskarżeniom... "
 
Można oczywiście ostrzej i dobitniej ,ale ja jestem z natury delikatny więc się ograniczam.
 
Zamiast tego usłyszelismy cośmy usłyszeli .Lizusowski pean na cześć Czumy.
Jak wspomniałem mogłoby to wyglądać na usiłowanie spowodowania rozlamu w PO . Może nawet na to wskazywałyby słowa pana Mularczyka :"Z satysfakcją przyjmujemy ten raport."
Według niego, przeprosić powinni dziennikarze i publicyści, którzy twierdzili, że było odwrotnie. - Myślę, że po tym raporcie te osoby przeproszą pana premiera Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobrę, Mariusza Kamińskiego, Bogdana Święczkowskiego - powiedział.Podejrzanie pojednawczo wypowiada się tez pani Wróbel.
Jeśli dodamy do tego:

     "Nie pozwolę, żeby komisja stała się lawetą do strzelania wobec jakiejkolwiek partii politycznej, w szczególności jeśli chodzi o PiS      Andrzej Czuma  "

to znajdziemy się w środku lata na jakimś koszmarnym,śliskim, zamarzniętym szambie. Trudno sobie wyobrazić ,że nagle pan Czuma odnalazl  jakieś polityczne zaskórniaki i doszedl do wniosku że stać go na prowadzenie niezależnej polityki. Nie należy on przecież do głównych figur w PO, a przecież nawet Schetyna stulił uszy przy ustalaniu list wyborczych. Pan Czuma nawet jeśli jest jakąś figurą to jest to figura z wosku i odrobine POdgrzana rozpuści się w nicość. Słodyczy pana Ziobro nie usprawiedliwia nawet to, że tak naprawde raportu NIE MA , bo Komisja go jeszcze nie zatwierdziła. Przytomny i strachliwy polityk jak on, faktycznie zamiast wygłaszać expose jakie mu napisalem, powiedziałby że skoro nie ma jeszcze ostatecznej wersji raportu to on z opinią poczeka na jego ostatecznne roztrzygniecia.Nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca chociażby ze wzlędu na takie stwierdzenia jakie padly z ust Mularczyka:".... we wnioskach projektu raportu stwierdzono, iż większość zarzutów, które komisja badała, nie znalazła potwierdzenia.... " .

Ale mniejsza część potwierdzenie jakoby znalazła. A więc kij JEST i póki co zażeramy MARCHEWKĘ.

Jako zwolennik teorii spiskowych skłaniam siędo wniosku iż widzimy symptomy spisku anty Kaczyńskiemu.  Nie chcę krakać, bo zapowiedziałem juz raz zdrade Poncyliusza, po tym jak zobaczyłem w TV jakieś obrazki z jego zabawy z dziećmi w przedszkolu; bodajże. Prawda ,że był to niewinny sygnał budowania autorytetu kandydata na zdrajcę tzn chcialem powiedzieć na nowego lidera.

Tak jest i teraz. W sztabie PiS powinny migać wszystkie lamki alarmowe i wyć syrena. Jednak wyrwanie się pana Ziobro przed szereg w Brukseli to nie przypadek i nie element kampanii PiS.

Teraz tylko czekać jak słowa pana Ziobro zobaczymy w którymś spocie agitacyjnym PO. Ja bym je wykorzystał więc nie myślę że ten drugi Igor z takiej okazji nie skorzysta.

I jeszcze jedno. Mularczykowi trzeba wyrwać język. Powiedział że za "afere" powinni przeprosić : PUBLICYŚCI  i DZIENNIKARZE. Toż to czysty SABOTAŻ !  Nie politycy PO ale media ? Dżizus, jak mawiaja lemingi.

Dwa miesiące przed wyborami muł Mularczyk wszczyna wojnę z mediami z którymi PiS ma i tak, delikatnie mówiąc , nienajlepsze uklady. Można mi należy media winić za brak obiektywizmu, ale to nie media powołały Komisję dzięki, której Ziobro może sobie zawiesić zdjęcie Czumy nad  małżeńskim łóżkiem.

PS. Chyba nikt nie jest tak naiwny ,aby mówić o solidarnosci byłych ministrów sprawiedliwości .......

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

i tu powtórzę - takie gadanie to wstęp do prowokacji.
Ziobro zdradził, Kaczyński pominięty - pitu, pitu!
Za późno, już się nie uda.
Kaczyński w tym czasie podpisał deklaracje "Uczciwych wyborów". Tym razem żadnej wewnętrznej rozwałki nie będzie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

eska

#175198

Ciągle jest sporo takick, ktorzy przypominja faceta któremu żona przyprawia rogi dwa razy dziennie i tylko on o tym nie wie.
Ale skoro jemu z tym dobrze to i sąsiedzi mu o tym nie przypominają.
Sielanka.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#175200

Święte słowa. Ta notka Nathanela śmierdzi prowokacją i to szytą grubymi nićmi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175206

Brawo! U mnie dycha za czujność (nie mylić z czumnością) i jasne wyłożenie swoich racji. Popieram w całości post powyższy i daję pozaregulaminową dychę dych.

Jest rysa w skonsolidowanym PiSie lub twierdzi się - na zasadzie faktu prasowego - że istnieje i wsadza się tam nóż o cienkim ostrzu i gmera, i gmera, bo być może uda się tę rysę poszerzyć lub stworzyć. Więc idą posty o x. Natanku, a teraz stara śpiewka o zżeranym przez ambicję Ziobrze.
Coś mi się wydaje, że im bliżej wyborów, tym więcej nieciekawych wolt będzie nam dane oglądać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175212

Im bliżej wyborów tym więcej tego typu "przemyśleń" będzie, obawiam się.

Zadałem Autorowi notki pewne pytania, ciekawe czy dostanę odpowiedź i ciekawe, czy na temat.

W dziwnym zaiste kraju przyszło nam żyć. Formalna opozycja (SLD) ręka w rękę z rządem, z kolei panowie z prawej strony, też niby w opozycji nie mówią o niczym innym, ale o tym co robi PiS (kolejna partia, która nie rządzi, jakby na to nie patrzeć). Tu się "martwią", tam potępiają...

Niech orły, sokoły zbiorą 1/5 tego poparcia, które ma PiS, to wtedy można będzie zastanowić się czy są w ogóle jakąś alternatywą. Na chwilę bieżącą głosowanie na nich to marnowanie głosu - gorzej, to oddanie go na partię i tak najsilniejszą. Bo stawiam złoto przeciwko orzechom, że w Parlamencie się ich nie uświadczy. OD 20 lat to samo...

A ordynacja jaka jest, taka jest. Te głosy nie idą do kosza, są proporcjonalnie dodawane ugrupowaniom cieszącym się i tak największym poparciem. A jest ich średnio w każdych wyborach... 10% głosujących.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175221

Egzegeza: Ziobro nie skrytykował raportu Czumy, więc jest zdrajcą.

Gdyby raport, w swojej wymowie, był niekorzystny dla polityków PiS - wtedy powinien pochwalić??

PS. O ile wiem, nie jest pan zwolennikiem Kaczyńskiego i PiS. Skąd zatem ta troska? Niech dojdzie do skutku spisek "anty-kaczystowski", niech PiS się rozpadnie - będzie wtedy więcej miejsca dla "prawdziwej" opozycji, pojawi się szansa na zdobycie 5% poparcia i wejście do Sejmu. To przecież logiczne...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#175204

przycumował, hę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175209

Być może te "peany"na cześć p.Czumy są -ze strony p.Ziobro i innych przedstawicieli tej formacji -świadomą małą prowokacją?.Niech się teraz platformersi kłócą między sobą o to,dlaczego decyzja Czumy była właśnie taka? A może też być i tak,że p.Czuma rzeczywiście nie dopatrzył się wielkiej "zbrodni"w postępowaniu PiS w sprawie rzekomych nacisków i chociaż raz p.Czuma chciał się wykazać uczciwoscią?Przecież on wypowiadając swoje zdanie na temat wyników wypływających z prowadzonego śledztwa,zdawał sobie sprawę,jakie będzie rozczarowanie w jego macierzystej partii i w SLD. Myślę też,że nie powinniśmy dopatrywać się rzekomego rozłamu w PiS,bo jak narazie nic na to nie wskazuje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#175253

nie powinien sie podejmować przewodniczenia Komisji w której trzy lata gnoił i poniewierał tych których dziś oczyścił.
Prosze Was nie zachowujcie się jak dzieci, ktorym ojciec pijak obecuje dać na lody choc wiadomo że wczoraj przepił wszystkie pieniądze i zapozyczył sie u kumpli.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#175261

a to nie byłby taki głupi pomysł

= >>bez światłocienia<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

&nbsp;
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#175211