PAMIĘCI ZAMORDOWANYCH... 10.04.10

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Obudzimy się kiedyś po życiu, jak po śnie, w którym wszystko się działo według zasad nieprawdopodobieństwa i fałszywych skojarzeń. I wtedy znajdziemy się w rzeczywistości, gdzie przestrzeń jest poza przestrzenią, gdzie czas jest poza czasem, gdzie miejsce jest poza miejscem, gdzie jest tylko trwanie łagodne, spokojne i ciche, bez świtów i zmierzchów, jak Bóg...
Amen

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dopadniemy tych ryżych bandytów z Partii Oprychów i ich sowieckich mocodawców. I to już...

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#243470

Nie dają Mu spokoju nawet po śmierci: wydrwiwają, przypisują Mu wszelkie winy niepopełnione. Skąd się bierze ta bezprzykładna nienawiść części ludzi, od których zależy prezentowanie wizerunków naszych czołowych postaci w mediach i gdziekolwiek się da ? Co im może zrobić Ten bezpretensjonalny, mądry, dobry Przywódca ?
Chcą, zapewne, per analogiam - tego , obecnego windować na piedestały, łącznie z całą jego "ferajną", która nic nie robi, prócz nagradzania nie tych obywateli, którzy się zasłużyli w walce o niepodległość, ale posłusznych , potulnych i nie wadzących nieudolnej, nieprzygotowanej do rządzenia władzy.
Walczę cały czas w internecie o Jego dobre imię, jak i Jarosława, bo nagonka jest przednia i ci wiodą prym na jego portalach. Dostaje mi sie, ale ja nie w takich bojach uczestniczyłam i nie daję się. nie zastraszą mnie ci fanatyczni, ociemniali z nienawiści wrogowie .
Zapraszam na mój blog: kresowianka32.blog.interia.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#243563