O PANNIE Z ODZYSKU WALCZĄCEJ O RÓWNOŚĆ

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Postanowiłam nie zajmować się sejmowym osobnikiem o nazwisku Anna Grodzka. Ale dzisiaj strzeliła mnie (łagodnie mówiąc) cholera!

Wyczytałam w poznańskich mediach, że kończą się w Poznaniu obchody „dni równości”. Nie pytajcie mnie co to jest, bo nie wiem! O jaką tu chodzi równość?! Cholera wie. Cholera i osobnik Grodzka! Otóż osobnik Grodzka gorliwie opowiedział się za „dniami równości”, ponieważ w Polsce „wykluczeni”, czyli przede wszystkim transseksualiści (bo w imieniu tej opcji wypowiadał się osobnik) nie mają żadnych praw!

Osobnik Grodzka sam sobie przeczy! Przecież sam jest NAMACALNYM przykładem równości obywateli wobec prawa! No bo w świetle prawa, to ON jest teraz ONA!

Wyobrażacie sobie jakie karkołomne zadanie miał Sąd Rzeczpospolitej, żeby podważyć akt urodzenia, w którym stało napisane, że tego i tego dnia urodziło się dziecko płci męskiej!? A jednak akt urodzenia chłopca został unieważniony przez Sąd RP!
Czyli Sąd przychylił się do zmiany płci metrykalnej w postępowaniu o ustalenie stosunku prawnego na podstawie art. 189 kodeksu postępowania cywilnego – jak stwierdził mój kolega będący łebskim prawnikiem, zdecydowanie płci męskiej :)

Osobniku Grodzka! Chciałeś mieć w papierach baba? Masz baba!
Jak chcesz rodzić dzieci, to do magika!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przecież to jest Rychu. Ryszard Grodzka normalnie toto się zwie. No to jak on może dziecko urodzić? Czym ma to zrobić? Co?
:D

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#201526

Ale nie tylko u nas, w USA już wyprzedziła dawno temu.
Jakby zbadać jego(jej?) DNA, to wyjdzie, że chłop. Ale prawnie jest niby kobietą. Czyli tzw. fikcja prawna.
To prawie jak z Bolkiem, każdy wie, że był i miał okres współpracy, ale sąd orzekł inaczej, więc proszę nagiąć fakty.
Czekam, kiedy sąd orzeknie, że jesteśmy milionerami, ale wtedy użyjemy!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201567

Jasne! Biologicznie to jest wypisz wymaluj chłop! Sądy jednak naginają prawo, żeby ulżyć dewiantom. A dewianci i tak wrzeszczą, że nie mają żadnych praw. Z tego wynika, że trzeba zorganizować ogólnopolską paradę równości osób heteroseksualnych, domagając się przychylności sądów!
;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201596

kobiecości Obywatela Grodzka są męskie dłonie. "Niestety ręce. Możemy ogolić ale nie odrąbiemy", jak to powiedziano w "Rozmowach kontrolowanych".
Czasem widać w telewizji. Proponuję sprawdzić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201612

Tato czy mamo ? A może wy ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Paul

#201647