Prymas Węgier będzie sie modlił za Polskę

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Idee

Dzięki orędownictwu Matki Najświętszej, dzieło Krucjaty Różańcowej rozwija się bardzo szybko i zyskuje rozgłos na świecie.
Zachęcamy do przeczytania relacji z wywiadu z Prymasem Węgier ks. kard. Péterem Erdö, udzielonego 17 września Naszemu Dziennikowi:

http://www.niepoprawni.pl/blog/3787/prymas-wegier-popiera-krucjate-rozan...

W wywiadzie ksiądz Kardynał mówi między innymi:
"Będę bardzo wdzięczny, jeśli otrzymam tekst modlitwy za waszą Ojczyznę. (...) chętnie włączymy się do modlitwy za Naród Polski."

Szczęść Boże !

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

liczba odsłon takich informacji. Jak to jest, że ludzi to tak mało interesuje? Patriotów? Mówią o wierze, że są do niej przywiązani i te sprawy ich obchodzą, ale liczba odsłon pokazuje co innego.

Nie można rąk załamywać, ale mnie to bulwersuje. Podobnie, jak pyskówki  i wzajemne animozje, których tak wiele na tym forum, nawet wśród stronników tej samej sprawy. Mógłbym podawać przykłady, ale zaraz bym oberwał od wymienionych.

Matko Boża, czy musimy jeszcze więcej doznawać tragedii, byśmy jako Naród, wreszcie dorośli to Twoich oczekiwań?!

Dziękujemy braciom węgierskim i Episkopatowi Węgier za zainteresowanie naszym losem.

Jadwigo, niech Cię Bóg wspomaga.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#185429

Szczęść Bożę dla wierzących i módlmy się za niewierzących tak jak za naszą ukochaną ojczyznę Polskę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#185483

tytułuj inaczej? Tak, żeby nie wskazywały od razu na katolicką zawartość przekazu.. Napisz jakiś prowokujący tytuł, a pod nim Twoją nienaruszoną treść. To wzbudzi ciekawość czytelników, a tym samym wzmoże siłę oddziaływania. Mamy być jak gołębice, ale zarówno jak węże...

Ps. czy Twoją patronką jest Jadwiga królowa, czy Jadwiga śląska?

Tej ostatniej wiele zawdzięczam, (może nie ja osobiście, ale osoba, w imieniu której prosiłem o wstawiennictwo) choć jestem "tylko" mężczyzną. Podkreślam "tylko" nie ze wględu na osoby świętych, ale po to, żeby męskich niedowiarków zachęcić do uciekania się do orędownictwa kobiet. Wszak wiemy, że płeć po tamtej stronie już nie ma znaczenia...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#185668