Mafia nagrywała mafię, czyli, służby jak zwykle zdają egzamin...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

    Grupa przestępcza nagrywała polityków partii rządzącej...

Radzio  Sikorski zabrał głos. http://wiadomosci.wp.pl/kat,139314,title,Radoslaw-Sikorski-rzad-zostal-z... Oczywiście nie ma znaczenia, co  zawierają taśmy, tylkoto, kto rejestrował rozmowy.

Okazuje się, że mamy do czynienia z najszybszą akcją spec służb III RP. Trudno się zresztą dziwić, wszak skonczeni amatorzy nagrywali najważniejszych ludzi w Polsce.

Winnych znaleziono i medialnie już osądzono. Trafią z pewnością do aresztu, gdzie - tradycyjnie dla III RP - nieoczekiwanie popełnią "samobójstwo"...

Podejrzani w najważnieszych i największych aferach zawsze robią psikusa i urywają ślad kończąc z życiem w celi aresztu, lub więzienia. Pewnie wyrzuty sumienia targają nimi.

POlacy, jako, że mądrzy są i świadomi galopującej demokracji, odsuwają od siebie myśli o tym, jakie treści przedstawiają taśmy, skupiając - dzięki niezależnym, rządowym mediom - swoją uwagę na nikczemnym, zbrodniczym fakcie rejestrowania "prywatnych" rozmów największych w hsitorii Polski patriotów.

Jesteśmy zatem świadkami zamiecienia pod dywan kolejnej afery. Idtotne jest to, że zamiecienie owo jest patriotyczne i bohaterskie, co oczywiście jest domeną Ferajny rządzącej.

Cała sprawa spowolni teraz budowanie Polski i festiwal spektakularnych sukcesów pana Donalda.

Wszyscy związani z obozem Ferajny skupią się w najbliższym czasie na tropieniu układu antypatriotycznego. Same media - jak się okazuje wciąż w pewnym stopniu nie "niezależne" - wymagają uporządkowania i czystek, aby mogły funkcjonować prawidłowo, czyli obiektywnie.

Skandalem jest bowiem, że ośmieliły się uczestniczyć w tym niecnym, haniebnym ataku na demokratyczne władze, czym zaszkodziły interesowi Polski i zagroziły jej bezpieczeństwu.

Była burza, nie ma burzy, a zgliszcza pozostają. Najważniejsze, że państwo zdaje egzamin. Będziemy więc mieli okazję ponownie widzieć pewnego siebie pana Donalda, który z pełną determinacją - jak zwykle zresztą - będzie walczył z wrogiem Polski. Media wroga zidentyfikowały dzięki staraniom Czuchnowskiego. To kelnerzy, zdrajca z BOR i oczywiście polityk... PiS.

W ciągu najbliższych dni przyglądac się będziemy nie kolejnym taśmom, a rozprawianiu się z wrogami Polski. Po chwili medialnej zadyszki nad treściami rozmów, rozpocznie się zmasowany atak na opozycję i spektakl w postaci natłoku tematów zastępczych.

Tradycyjnie już nie będzie słowa o przejmowaniu przez oligarchów i sowietów kolejnych firm. Będzie za to wiele informacji o postęach śledztwa i kolejnych, wychwalanych przez niemieckie media sukcesach pana Donalda.

Wszystko wraca do normy.

Polska jest stracona. A my zwyczajowo klaszczemy w łapki z radości, wypeirając fakty ze świadomości i skupiając się na kłamstwach i matactwach. Bo lubimy być okłamywani...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Zobaczymy. Która mafia odniesie sukces w tej walce? Ta, która jest lepiej przygotowana do tego typu rozgrywek. Nie sądzę aby ci, co za wszelką cenę dążą obecnie do utrącenia DT, tak łatwo odpuścili. Jak będą dozować ludziom taśmy w swoistym serialu, to w końcu serial spowszednieje i wówczas faktycznie cała para może pójść w gwizdek i ośmieszyć mafiosów.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1429023

...Wielce Szanowna  *Szpilko*.

Pytasz, pełna rozterki, czy wszystko wróci do normy ??..... Zapewniam Cię,  że  tak !

Wszystko zasuwa w dobrym kierunku. Władca Żyrandola , na Premiera powoła albo Sokołowskiego vel "Masa", lub  "Słowika"....I będzie git marynia !

Ukłony,

Marek

ps.

....a *Harpoonowi*,  jak zawsze -  wysyłam 5*

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1429024