To mi się podoba...

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

To mi się podoba, nie ma co liczyć na Tuska, Komorowskiego & company. Umiesz liczyć, licz na siebie. Niedawno ktoś oficjalnie zapowiadał zwiększenie budżetu na wojsko, a tu premier zapowiedział, że nie. Nie pozostaje nam nic innego, niż naśladować białostocczan.

http://niezalezna.pl/58837-bialystok-stal-sie-miastem-frontowym-podlascy...

Kto następny ?  Są pozytywne sygnały ( ankieta "Rzeczpospolitej"), że większość ludzi popiera wznowienie szkolenia wojskowego, ale tylko połowa popiera zwiększenie środków na obronę. Ale jak można robić jedno bez drugiego ? Nie napawa optymizmem niewielki procent (13%) opowiadających się za powszechnym dostępem do broni.  Jak to - to tylko komuchy mają mieć realne prawo do posiadania broni we własnym domu ? To mi się nie bardzo podoba. Trzeba patrzeć wyprzedzająco, tak jak Szwajcarzy - nikt nie wtargnie do Szwajcarii, bo by dostał tęgie baty.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:6)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jak dotąd 3 wpisy zetjota dzisiaj. Prosimy o więcej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Kazek

#1436966

Co to to nie, trzy wystarczą, chociaż tekstów gotowych mam więcej. Nie będę nadużywał wzroku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1436976

Gratulajce i to szczere.  Tak trzymaj.

Wiecej takich miast - caly czas mowie ze OT jest tanie, a nie ten zlom co to niemiecki i bez amunicji, albo rakiety marynarki z rosji - z rosyjskimi kodami.  Nie no, szkoda o tym pisac.

My Ukrainy nie obronimy, to nie XVII wiek gdzie bron w domach obywateli co mieli prawo glosu, na scianach wisiala.  Proste.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Bogdan

#1437027