Tomek Lis olewa Tuska

Obrazek użytkownika foros
Kraj

  Jakie jest najważniejsze wydarzenie dzisiejszego dnia, i wogóle całego tygodnia? Niewątpliwie święto demokracji jakim były konsultacje społeczne nad ACTA zakończone spektakularnym, osobistym zwycięstwem premiera Tuska, który m.in. powiedział, że szlag go trafiał, gdy musiał rodzinie fotografika płacić za zdjęcia. Na spotkanie z premierem, mimo ekstremalnie krótkiego czasu na reakcję przybyło w sumie aż 140 przedstawicieli spośród zaproszonych 134 ministerstw, urzędów, uczelni, samorządu gospodarczego, organizacji broniących praw autroskich, wydawnictw, organizacji społecznych i portali internetowych oraz także 100 zarejestrowanych internautów.

Jak na ten sukces rządu i całego społeczeństwa obywatelskiego zareagowały polskie media, zwłaszcza te misyjne?
Nawet Tomasz nie poświęcił temu wydarzeniu uwagi w dzisiejszym programie. Pyskówka między Rutkowskim a rzecznikiem policji, odgrzewane zwierzenia Czubaszek. Czy to rzeczywiście ważniejsze niż święto demokracji z osobistym udziałem, tak rzadko przecież widywanego,  premiera?
 
Jeśli dodać do tego ostatni artykuł Jacka "Odwalcie się od Tuska" Żakowskiego pt. "Donaldowi Tuskowi dziękuję", to nawet u platformianego inteligenta może powstać wrażenie, że coś tu jest nie tak. Szczęściem pozostają jeszcze Tomasz Wołek, Janina Paradowska i gwiazdy TVN. 
 
UPDATE
Jeszcze jedno, na tym spotkaniu premier powiedział, że tak czy inaczej przepisy ACTA będą w Polsce obowiązywać, po ratyfikacji przez parlament europejski, rząd na pewno nie wycofa się z nich, konsultacje służą zaś temu, by wyzbyć się wątpliwości wobec ACTA, jakoś brak tej informacji w polskich portalach.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nawet Tomasz nie poświęcił temu wydarzeniu uwagi w dzisiejszym programie.

Przecież to banalnie proste. Jeszcze nie wie co ma myśleć.

Spokojnie, trzeba mu dać jeszcze kilka godzin.

Pozdr.

Resort

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Resort

#222981

cóż, miałem wrażenie, że pan Tomasz mocno aspiruje do roli cadyka, a nie tylko wiernego, widać jednak byłem w błędzie, albo czas jeszcze nie ten.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#222985

Generale,

w czasie programu Lisa spotkanie u Slonca Peru jeszcze trwalo.

Foros niepotrzebnie sie denerwuje.

Za tydzien temat ten na 100 % zostanie skomentowany :)

* na zdjeciu Slonce Peru ze znana~, butikowa~ blogerka~ Kasia~ T.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#223003

Pamiętam jak pan Donald kiedyś powiedział: "konsultacje społeczne trwają, ale to i tak nic nie zmieni" [wcięło mi wykrzykniki, będzie III]. Więc po jaką jasną niespodziewaną konsultacje ze społeczeństwem III Przecież i tak to nic nie zmieni. Pan Donald powiedział i tak ma być III. Możemy sobie pomarzyć o tym, że mamy na cokolwiek wpływ. On powiedział i tak ma być III.

Lisa sobie odpuściłam, wystarczyła mi Kolenda - Zalewska z całym gnojowiskiem. Podejrzewam, że było to samo.

Ciekawostka: mąż oglądał i jak z pudełka wyskoczyła Czubaszek.  Boję się zaglądać do lodówki :] Cholera wie gdzie jeszcze siedzi  Kobita ma parcie na szkło I

Jeszcze z innej beczki:

Wczoraj minęło mnie dwóch młodzieńców, mogli mieć po 16 - 17 lat, spieszyli się. Powiedzieli grzecznie "przepraszam" na wąskim chodniku. Za chwilę pchali jakiemuś facetowi samochód, tak z własnej woli, bo słyszałam rozmowę:

- Pomożemy?

- No I

I świat mi się zawalił :]  Zdumiałam się III To byli KIBOLE, z szalikami na twarzach III. A pan Donald przecież mówił, że to swołocz [tak zrozumiałam pana Donalda] i należy to tępić III Każdemu takich kiboli życzę III  [ przepraszam za przydługie "beczki"]

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zdumiona

#223011

Dlaczego w tytule pieszczotliwie "Tomek"? Program "Lis na żywo" nie zasługuje na jakąkolwiek wzmiankę. To parodia dziennikarstwa. Trzeba pamiętać popis, jaki ten "Tomeczek" dał swego czasu w rozmowie z Kaczyńskim.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#223017

Lis jest teraz młodzieżowcem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#223165

Spokojnie Panowie.Wszystko pod kontrolą.Redaktor o chytrym nazwisku zaprosi swojego człowieka roku za tydzień.
Będzie miło,będzie o konsultacjach z internautami,reformach z szuflad,sukcesie policji w sprawie Magdy itp.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#223023