Pokłosie

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Tuleya pokazał, kto za nim stoi i dlaczego nie ma niezawisłych sądów w Polsce.

Jeżeli politycy Platformy, jedynej partii politycznej na świecie, będącej równocześnie rządzącą i opozycyjną, na serio w kołchoźniku* twierdzą, że aresztowanie dr. G. położyło polską transplantologię na lata, to oznacza to, że nie ma znaczenia, czy łapówkarza aresztowali

stalinowcy

czy szczerzy demokraci. Za rządów tych ostatnich (PO), dr G. mógłby sobie spokojnie brać łapówki od kogo i ile chce. Innymi słowy, nawet gdyby kaczyści zamknęli dr G. w Bastylii* gdzie mógłby jadać przyniesiony kawior, popijając szampanem, przyjmować gości i korzystać

z uciech cielesnych

ile dusza zapragnie, to popełniliby niewybaczalną zbrodnię przeciwko systemowi. Dlatego afera Tuleyi nie jest aferą Tuleyi, a aferą Tuska. To on sprzyja bandyckiemu państwu korupcji; w końcu to nie przypadek, że Platformę – teraz widzimy dlaczego – wybierali także

przestępcy

zarówno przebywający w zakładach karnych, jak też i liczący się (ryzyko zawodowe) z tą ewentualnością. W dintojrze kontra PiS bierze udział szemrane towarzystwo; o określonych korzeniach ideologicznych, preferencjach ideowych i towarzyskich. To szambo.

* w kołchozach (PGR-ach) i fabrykach instalowano głośniki, nadające propagandowe programy radiowe w celu otumanienia ludu pracującego miast i wsi.
* Bastylia, symbol samodzierżawia, była w istocie luksusowym domem poprawczym dla krnąbrnych arystokratów. W Polsce już od 1433 roku żaden sędzia nie mógł wtrącić do lochu obywatela (szlachcica) bez wyroku sądowego.

http://www.youtube.com/watch?v=3jG5T4i9EME

Post scriptum: PiS w odczuciu wielu internautów milczy. Ale przecież media, stanowiące własność Platformy (utrzymują się one z płatnych ogłoszeń rządowych, a więc to jej własność) nie udzielą głosu wrogom. Może nowa stacja TV pomoże w przywróceniu wolności słowa w autorytarnie rządzonej Polsce.

I jeszcze jedno: niezbędny jest (tu się powtarzam) indeks niezależności sądowej w Europie. Czy w całej Unii sędziowie jedzą z ręki rządzących i orzekają na ich zamówienie? Czy taki wyrok, jak w sprawie dr G., byłby możliwy na przykład w Niemczech, duchowej ojczyźnie pana premiera Tuska? Tak. O tym traktuje książka pt Anklage unerwünscht: Korruption und Willkür in der deutschen Justiz (Niepożądane oskarżenie: korupcja i samowola w niemieckim wymiarze sprawiedliwości). Jej autorzy to: Jürgen Roth, Rainer Nübel i Rainer Fromm. Indeks niezależności sądowej byłby zatem krokiem we właściwym kierunku.

Ktoś zapytał mnie, czy w sytuacji nagonki na PiS i kreowania skazanego łapówkarza na Blidę II p. prezydent Komorowski nie powinien ułaskawić dr. G. Ma przecież taką możliwość. Ma. Ale większe wrażenie zrobi uniewinnienie łapówkarza przez sąd wyższej instancji, nad czym na pewno Partia teraz pracuje na pełnych obrotach.

A że Polska spadła pod względem gospodarczym do ogona unionistów? Nie szkodzi, pracy w bród – zagranicą. Jak wejdzie euro, łatwiejsze będą przekazy. Na razie stracimy grosze i dwugroszówki. Słusznie. Łapówki płacimy w końcu w banknotach.

A zarzut stalinizmu wobec CBA? To dowód na to, że Tuleya i jego promotorzy uważają Polaków za debili.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 "To dowód na to, że Tuleya i jego promotorzy uważają Polaków za debili".

 

skoro nic się nie stało więc mają rację, jak zabić kata

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320783

Jan Bogatko

...tak.Po prostu tak.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320804

Dzięki, że mogłam to poczytać. Przyznam tylko, że czasami ręce mi opadają, gdy widzę tę naszą rzeczywistość. Możemy pisać, mówić...,a lemingi i tak wybiorą...
Pozdrawiam

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#320787

Jan Bogatko

...z jednej strony się cieszę, że p. Szary kot odczuwa to, co ja, ale wolałbym mieć inne odczucia,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320805

"Post scriptum: PiS w odczuciu wielu internautów milczy. Ale przecież media, stanowiące własność Platformy (utrzymują się one z płatnych ogłoszeń rządowych, a więc to jej własność) nie udzielą głosu wrogom. Może nowa stacja TV pomoże w przywróceniu wolności słowa w autorytarnie rządzonej Polsce.". I tu całkowicie z Panem się nie zgadzam . Jeśli media są własnością PO , to dlaczego wszelkiej maści Błaszczaki , Giżyńskie , Hofmany i inna " opozycja" , biega od stacji , do stacji i je uwiarygadnia ? . Niech Pan poświeci chwilę wolnego czasu i obejrzy " Kawę na ławę " , Kropkę nad i " , " Piaskiem po oczach " i inne badziewie ......... Niech Pan posłucha co mówi ta " opozycja " , i co ta " opozycja "  sobą reprezentuje . Dlaczego nikt tam nie poruszy ważnych spraw , tylko daje się wciągać ( a może tak jest umówione ) w tematy nic nieznaczące , lub ośmieszające PIS ? .Mają swoje 5 minut przed kamerami , ale stać ich wyłącznie na nieporadne odpowiedzi i głupie uśmiechy . Tym do potencjalnych wyborców nie dotrą , a i zrażają do PIS swoich zwolenników . Mi to wygląda na jakąś grę , a może na zwyczajny pęd do kasy . ( myślę , że im za każdy występ dobrze płacą ) .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320797

Nieporadność części osób z PiSu przed kamerami aż bije po oczach, a to oczywiście nie zwiększy im elektoratu. Wręcz przeciwnie. Jak chce się wygrać wybory trzeba być skutecznym. Chyba, że się nie chce. Duża część społeczeństwa na wybory nie chodzi i chyba warto byłoby o nią zawalczyć, przekonać do siebie. Ale takimi metodami z pewnością nie da się tego uczynić a później są lamenty, że ludzie są nieaktywni i mają wszystko gdzieś.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#320802

Jan Bogatko

..pełna zgoda.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320807

Xenia
mediów, i nie dawać się takim kraśkom, oljnikom, lisowskim smieciom, pochenkom i innym mundurowym funkcjonariuszom poniżać. Jeżeli nie potrafią się skutecznie bronić /a może są spolegliwi?/ to powinni zamknąć dzioby.
Ja to tak odczuwam, a nie dawać powód do szyderstw na interii, onetach, wuperiach i gazetach niepolskich.
Tak to wygląda, oczywiście wg mnie.
Jest mi przykro ponieważ od zawsze byłam ich wyborcą. Czy tylko ja jedna jestem niemiło rozczarowana?
A może to prawda, co niektórzy piszą na swoich blogach, że PO-PiS to jedno? Z tej samej komuny stalinowskiej?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320876

Jan Bogatko

...opowieści,że PO i PiS to jedno, to celowe ploty.Różnicę widać chyba gołym okiem. Nie dajmy się zapędzić w kozi róg. To przecież PiS żąda lustracji, a nie PO.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320931

Jan Bogatko ...nie o to chodzi. Ważne jest to, co produkują te media między wizytami różnych Błaszczaków i Giżyńskich. Oni są wpuszczani w maliny i odgrywają rolę clownów na cyrkowych przerwach. Zgadzam się natomiast z Panem, kiedy Pan pyta o sens ich biegania do tych szczekaczek. To trzeba byś fachowcem wysokiej klasy, by uporać się z tymi oficerami śledczymi. Niestety, nikt im nie robi treningów, a pytania są w kółko te same. Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320806

Moim zdaniem ci Giżyńscy , Błaszczaki i Hofmany są mało bystrzy i to ich gubi . Przecież nie trzeba wszystkiego mieć zanotowane na kartce . Pewnie do historii mediów przejdzie słynny " rozmowa" Pana Bosaka i dwóch ( na jednego ) kobitek . Ja rozumiem że rozmówczynie nie tego formatu , ale Pan Bosak pokazał , jak inteligentnie wykazać totalną ignorancję , żeby nie powiedzieć głupotę tych funkcjonariuszek . Można  ? . Można . Do dziś TVN tropi i niszczy w internecie dowody tego blamażu :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320812

Jan Bogatko

...zgadzam się. To nie samorodki. Łatwiej dać się złapać,niż złapać. Zapominamy o tym, że w medialnej demokracji nie liczy się wiedza, a błysk. I tu się kłania trener.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320818

Tylko rewolucja zostaje,a tak niema najmniejszych szans by z nimi wygrać,oni mają wszystko,włącznie z sądami, POlicją ZOMOwską,i kacapskimi serwerami do liczenia,jest pan człowiekiem inteligentnym i wie pan jak ja,że pisaniem to możemy siebie straszyć,a nie tych zbójów od mokrej roboty,za pewno pan pamięta ten cytat Gomułki,raz zdobytej władzy się nie od daje,i będą jej bronić,bo bronią te wszystkie łajdactwa które zrobili,i które zrobią

pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#320813

Jan Bogatko

...ja wierzę, panie Marku, w zwycięstwo wolnej myśli. Nie wolno się poddawać, czas pracuje dla nas!

Pozdrawiam,

ps oni sami wiedzą,że jak dojdzie do rewolucji, to są be szans. Więc pewno po cichu pakują walizki.Wymyślonym Brevikowskim nikt się nie przejął, więc mają pietra.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320819

Panie Marku . Podobnie jak Pan Jan , wierzę w zwycięstwo wolnej myśli . Rewolucje z reguły kończą się źle dla ludu i świetnie dla dyktatur . Czy jest Pan zainteresowany wyłącznie wymianą jednej na drugą ? . Sądzę , że w naszej sytuacji musi to się samo wypalić , a pożoga już  trwa . Na wypalonej ziemi wszystko rośnie szybciej , jest świeże i pięknie zielone . Niech Pan nie myśli o zalaniu tego ognia krwią Polaków , bo na długo pozostanie wyłącznie smród . Ps. Dla ostudzenia Pana  myśli rewolucyjnych , mogę podesłać Panu kilka filmów z toczącej się " rewolucji " w Syrii . To może Pana troszkę "otrzeźwić  " . ...........i proszę się nie obrażać :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320829

Pozwolę sobie polemizować ze zwycięstwem "wolnej myśli".
Kiedy nieco szerzej Pan spojrzy, to zobaczy Pan,
jak nad Wisłą od już 73 lat trwa zwycięstwo
"szybkiej myśli" lenina i marxa.
Ja wiem, że teraz moda na magię i parapsychologię,
ale dopóki nie zobaczę policyjnej kuli zatrzymanej myślą,
to jednak pozostanę fanem sprawdzonych metod.
Proszę się nie obrażać:)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320840

Jan Bogatko

...nie obrażam się, ale na początku zawsze jest wolne słowo,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320847

Moje wolne i nieskrępowane słowo zmarnował Bolek.
Dlatego już mi trudno tylko mleć ozorem,
a i trwa to już zdecydowanie zbyt długo.
Do tego wszystkiego zauważyłem, że zamiast pozytywnych
skutków, to do budynku sejmowego wchodzą gumowe penisy.
I to z ważną przepustką...
Mało tego.
Plują nam w twarz, rechocząc ze wzgardą i sprzedają
naszą wolność moskalskiemu okupantowi.
Okrutnie nieskuteczne te nasze metody.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320854

Jan Bogatko

...to szukajmy skutecznych. I nie dajmy się zbić z tropu przez macherów.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320857

Nieustająco.
Nawet wtedy, kiedy wszyscy będą nas przekonywać
o zwycięstwie...
Bo powtórka tego samego błędu to świadectwo głupoty.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320865

Jan Bogatko

...zgadzam się.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320866

Rozumiem , że ironizuje Pan z tą " szybką myślą " ,  Parafrazując powiedzenie o łapaniu pcheł , moim zdanie ma ono zastosowanie również w polityce . Niech Pan wymieni jedną rewolucję , która przyniosła narodowi ( narodom) wolność i ogólną szczęśliwość . Z odbudową kraju jest jak z odbudową domu , trzeba zacząć od solidnych fundamentów , bo stawiając na starych , narazimy się za jakiś czas , na ponowną katastrofę . A swoją drogą podziwiając Pański nick , proponowałbym drobną korektę , Między S a e , wstawić literkę p :) . Przepraszam , żart :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320877

Nawet drwina, jesli chodzi o lewactwo:)
Choć to mało zbieżne porównanie, ale przyszły mi na myśl
Stany Zjednoczone.
Bo choć już swoją wolność na drobne rozmieniają, ale
NIC podobnego platformie, jeszcze długo im nie grozi.
Gwarantem jest Colt.
Co do budowania na solidnych fundamentach - zgadzam się.
Na czerwonym ścierwie nic stabilnego nie postoi.
Ale też nie widzę możliwości pokojowego usunięcia
moskalskiej agentury z Polski.
I dla pełnej jasności - nie optuję za wycinaniem w pień
wszystkich, którzy kolaborowali z władzą.
Trzeba ich pozbawić tylko łbów, które sterują
"świadomością społeczną".
W odróżnieniu od rzeszy tumanów, łby są nieliczne i
dostatecznie już rozpoznawalne.
Co zaś do nicka -pozwolę sobie pozostać przy obecnym:)
Może oryginał był ofermowaty, za to bardzo sympatyczny.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320904

Widziałem wydarzenia grudniowe w 1970r na żywo będąc na pogrzebie mego dziadka w Szczecinie,miałem w tedy 18 lat,i widziałem zabitych i rannych,i nie muszę oglądać zmagań w Syrii by ochłonąć,przecież ja nie piszę żeby się zarzynać,rewolucja o której piszę ma polegać na strajkach ,pochodach,protestach,zbieraniu,manifestowaniu na ulicach,tak aby była uciążliwa dla władzy,już sobie coś wyjaśnialiśmy,że pisaniem to możemy,a nie tym zbirom od mokrej roboty,ma pan wiek podobny do mnie i wierzy pan że oni tak po prostu od dadzą władze,to jest pan naiwny,bez obrazy z mojej strony

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#320929

Jan Bogatko

...im trzeba dać po łapach.Pokazać się przed Sejmem. Ale przede wszystkim pukać do drzwi i mówić: chodźcie z nami, głosujcie przeciw PO.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320933

Xenia
matki. Żyć łatwo, spokojnie, w dobrobycie kosztem innych. Ja to nazywam korytem. Świnię gdy się kopie przy korycie, tylko kwiczy ale od koryta nie odejdzie. Psa gdy dostanie kopa przy misce, ucieknie ze skowytem.
Przepraszam za takie porównanie, ale w każdym, powtarzam, każdym demokratycznym kraju opozycja już dawno przegoniłaby to platformerskie ścierwo od koryt. Zmobilizowałaby naród do protestów a nie udawała, że coś robi wiedząc, że wszystkie ich ustawy lądują w koszu. I nic nie tłumaczy PiS. Po prostu udają że coś tam, coś tam, ale koryto im bliższe sercu niż my, Polacy.
Bardzo to smutne stwierdzenie o partii, której cały czas kibicowałam i oddawałam na nią swój głos. I nie dziwię się. To też ludzie wywodzący się z PZPR.
Jedyna nadzieja Polaków to w młodych, nie skażonych czerwonym wirusem. A jest takich w Polsce naprawdę dużo.
I to w nich pokładam nadzieje, jak np w Młodzieży Wszechpolskiej, kibicach, ONR. Oni mogą zmienić Polskę bo zrobią to dla siebie i swoich rodzin.
Tylko oni mogą odbudować i podnieść z dna nasz kraj.
Kraj toczony od 70 lat przez czerwoną zarazę. Stworzyć Narodowy Rząd zlustrowany do 3-go pokolenia z czerwonych gnid. Przywrócić naszej Ojczyżnie dumę, godność i honor. Oni to mogą zrobić, bo zrobią to dla siebie i swoich rodzin.
Odbudują Polskę. Ale, trzeba to zrobić już, bo nasza Ojczyzna ginie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320851

Jan Bogatko

...sam brałem osobiście w obchodach 11.11. Ale jestem zwolennikiem spokojnego działania. PiS nadal jest wielką siłą i trzeba mu to uzmysłowić.

Jestem za Wielkim Marszem Opluwanych na Sejm w dniu 10 kwietnia 2013 roku.

Szczegóły powinniśmy dopracować w dyskusji.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320861

Xenia
tj. 11.11.2013 przyprowadzi Pan na Marsz Niepodległości swoje dzieci, wnuki, rodzinę, znajomych? Bo ja nie po tym, jak moje 2 dzieci wrzeszczało ze strachu i nałykało się gazu 11.11.2012.
A mama, czyli ja, zapewniała, że będzie pięknie.. i patriotycznie.
W tym roku też pójdę, ale sama z moim mężem, dzieci zostawię u babci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320879

Jan Bogatko

...nie wezmę dzieci, bo są w szkole dość daleko od W-wy. Ja będę, może zachęcę kilka osób. Jak w ub. r. będę szedł z niepoprawnymi. Było nas niewielu. Może tym razem będzie więcej.

Ten gaz, jakiego się nałykały, będzie dla dzieci pięknym wspomnieniem, zobaczy Pani,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320935

Xenia
literami.To może wreszcie ogarnie jakoś Polaków co się stało w Siewiernym 10.04.2010r. i doda im odwagi.
Wiem,że większość Polaków już wie, ale nadal boja się samej myśli, że tak dali się oszukać. Nie chcą się do tego przed samym sobą przyznać.
To kiedyś wybuchnie ze zdwojoną siłą.
Ale musi nas być minimum 1 MILION !!! Polaków.
RATUJMY naszą Ojczyznę!
Dokąd jeszcze jest co uratować.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320924

Jan Bogatko

...mamy cel, realizujmy go,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320937

Wniosek nr.1
Każdy uczestnik przynosi cytrynę.
Aby śliny nie zabrakło w "krytycznym" momencie.
Ja jestem ZA.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320930

Jan Bogatko

...to już jest nas troje. Pozostało 999 997.

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320938

Ale da się zrobić.
A platfonsy pomogą.
Może nie w sondażach, ale cenami i podatkami -niewątpliwie.
A my -choćby drwiną z kupujących gazwyb.
Będzie dobrze.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#320944

dojechać, bo mam do Warszawy daleko, a zdrowie nie takie jak trzeba, to będzie czworo ;-)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#320949

Jan Bogatko

...no to już mamy dwa transparenty!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320962

A na jednym koniecznie orzełek z gestem Kozakiewicza. Uwielbiam to nasze logo :-)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#320975

Jan Bogatko

...super,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320984

Obecnie rządzący stosują totalitaryzm w obronie...demokracji.
Prezydenta L. Kaczyńskiego można było zaszczuć, a wreszcie bestialsko usunąć, krytyka Komorowskiego to już faszyzm. To tylko pozornie obok tematu notki. Każda błahostka jaka pojawiła się w dwuletnim okresie rządów PiS urastała w oczach Komorowskiego do rangi międzynarodowego wstydu - słynna reakcja prasy na Jamajce. Ja uważam, że te żenujące działania ze strony PO i PSL (nie wolno zapominać dzięki komu PO może sobie pozwalać na lekceważenie Narodu), do których zostało zaprzęgnięte sądownictwo, to badanie, jak daleko jeszcze można zawłaszczyć przestrzeń publiczną. Gdy społeczeństwo gwałtownie reaguje, wtedy następuje odwrót. I tak do kolejnej sprawy. Do czasu trwania tej organizacji u władzy nic na lepsze się nie zmieni. W moich oczach sędzia Tuleya, z chwilą opowiedzenia się po jednej ze stron, stracił prawo do osądzania. Przestał być bezstronnym człowiekiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320808

Jan Bogatko

...człowiek może być bezstronny,sędzia musi.

Ale w Polsce mamy farsę pod tytułem "Wymiar sprawiedliwości",

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320811

Xenia
Polskę, naszą Ojczyznę!
"Polacy! O ile jeszcze tacy są w naszym biednym
wyniszczonym i okradzionym kraju, nie mamy już na co czekać, jeżeli chcemy uratować siebie i nasze rodziny!
Górnicy, hutnicy, kibice, mohery, młodzież patriotyczna, ludzie pracy, wszyscy ZJEDNOCZMY SIĘ i RAZEM na Warszawę pod Sejm z żądaniem ustąpienia zdrajców i bandytów z Sejmu!
Wszystko do reszty przez te 2 miesiące bez nadzoru ABW i CBŚ rozkradną i o to chodziło ryżemu zdrajcy folksdojczowi gdy rozwalił służby. Jesteśmy w śmiertelnym niebezpieczeństwie !!!
Nie ma już na co czekać, urazy na razie w kąt i na Warszawę oraz Strajk Ogólnonarodowy!!!!
Nie pozwólmy złodziejom za przyzwoleniem mafii w togach rozkradać nasz narodowy majątek do reszty w bandycki i bezczelny sposób.
MUSIMY już na ordynarne bandyctwo i złodziejstwo, chaos i bezprawie ostro ZAREAGOWAĆ. Tak dalej nie może być.
Musimy utworzyć Tymczasowy Rząd Narodowy i rozprawić się z bandycką mafią okradającą nas w bezczelny sposób. MUSIMY !!!!!
MUSIMY odzyskać nasz honor godność i dumę, bo jak nas osądzi świat?
Wszystko zawsze zaczynało się od Polski, od małej garstki patriotów Polskich, tak MUSI być i tym razem. Widocznie Niebiosa nas wyznaczyły do tego, aby Europa mogła oprzeć się bandytyzmowi, terrorowi i reżimowi.
Za długo czekaliśmy udając, że jest OK, za długo chowaliśmy głowy w piasek za cenę spokoju. Teraz duchy zamordowanych 10.04.2010r. w Smoleńsku proszą nas o wstawiennictwo za wolność naszej Ojczyzny.
Nie możemy ICH zawieść. Oni na to zasłużyli swoją męczeńską śmiercią! Na naszą wieczną pamięć o NICH...
Naród nie pamiętający o grobach i mogiłach zamordowanych nie zasługuje na uznanie i szacunek.
Nikt za nas tego nie zrobi, a my zostaniemy goli pod mostami jeżeli NATYCHMIAST SIĘ NIE ZJEDNOCZYMY!
Nie ma już na co czekać.
To jest APEL do Narodu Polskiego. Rozsyłajcie dalej".

Też tak myślę. Najwyższy czas powstać z kolan!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320821

Jan Bogatko

...zgoda. Ale jak i kiedy?

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320823

Xenia
urazy odkładać na bok, będzie czas kłócić się w Wolnej Polsce i wybierać do rządu kogo się chce. Nie mamy czasu.
Rozkradają polską ziemię, rolnictwo, zniszczyli już wszystko. Przeklęte Ordynusy grabią nas na każdym kroku i niszczą.
NA CO JESZCZE CZEKAMY?
Teraz nie ma czasu na myślenie. Ręce na pokład. Nie mamy przywódcy? Ja proponuję Pana Mariana Kowalskiego z ONR, wspaniały Polak, patriota. Proszę na YT posłuchać jego przemówienia z 11.11.2012 do Mł. Wszechpolskiej, ONR, kibiców, wszystkich Polaków po Marszu. Poprowadzi Polaków, jeżeli nie mamy innego kandydata. Ja jestem tylko kobietą. Kto by mnie słuchał?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320859

Bezczynność to POmoc dla bandytów którzy niszczą naszą Ojczyznę,tak przyszedł czas by stanąć w obronie naszej Ojczyzny

pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#320826

Te służby nie działają już od ..........przynajmniej 5 lat . Te ich ruchy określam jako pakowanie walizek . Masz rację . Pod sejmem i nie tylko pod sejmem , powinno stanąć milion Polaków . I to jak najszybciej . Może zdążą uciec , ale " walizki " pozostaną .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320833

Xenia
Mam nadzieję, że teraz już naprawdę tak myśli 80% Polaków. Te tzw. "lemingi", to przecież nasi rodacy, też już przejrzeli na oczy. Odkupią swoje winy za zły wybór przyłączając się do nas, Polaków, którzy chcą żyć i mieszkać w swoim domu czyli w Polsce. Oni chyba już też mają dość zmywaków u Angoli i szwabów i chcieliby wrócić do swojego domu, do Polski.
A my czekamy na nich, wiemy, że to ruskie serwery zadziałały i naszym "lemingom" wybaczamy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320867

Zamiast podcinac skrzydla PISowi pomyslcie jak tej jedynie polskiej parti pomoc w wygraniu wyborow,jesli macie tu tyle energi pyszczenia na PIS, ze to, a tamto zapiszcie sie do tej parti i bierzcie czynny udzial w tworzeniu lepszego image.
W PIS sa ludzie spokojni inteligentni bez tz.politycznych lokci,zas przeciwnik to zorganizowane beszczelne chamy o rodowodach PZPRowskich, z przygotowaniem agiatcyjno propagandowym, pewnych siebie bo z poparciem politycznego sadownoctwa, policji, sluzb postPRLowskich, mediow oraz agentury zagranicznej.
Ich wystepy w ich mediach sa wyrezyserowane i przygotowane tak zeby nie bylo wpadek,choc mimo to i tak te POmioty zaliczaja wpadki,zas PISowcy ludzie spokojni nie potrafia w tych PObolszewickich mediach poradzic sobie ze z gory przygotowanym scenariuszem ich osmieszenia , bo o to chodzi w tych wywiadach.
Dziwie sie ze tego zwolennicy PISu nie potrafia zrozumiec ,tej nierownej walki we wrogich mediach o przekaz.
Jesli wymagacie agresywnosci od PISu sami badzcie na co dzien bardziej agresywni w stosunku do okupanta Polski- PObolszewickiej totalitarnej bandy i wcale mi nie chodzi zeby odrazu isc z koktajlem molotowa na PObolszewickie placowki,choc to bedzie juz niedlugo nieuniknione, ale o codzienna walke o prawde i opor wobec okupanta w swoim srodowisku i codziennym zyciu .
Maly sabotaz podczas minionych okupacji byl wielka sprawa,z ktora okupant walczyl i nie mogl sobie poradzic , dlaczego teraz Polacy o tym zapomnieli otym rodzaju walki, ktory podnosi ducha w narodzie.
Czy musi juz dojsc do tego ze ludzie nie beda mogli sie wyzywic ,leczyc,mieszkania beda zajmowane przez komornikow pracujacych na zlecenie zydowskich bankierow zeby ludzie zdesperowani ockneli sie ze juz nie ma wyjscia ?
Mieszkania spoldzielcze dano ludziom na wlasnosc po to zeby
tych ludzi pozniej okrasc dajac im uprzednio pozyczki, a pozniej zabierajac prace czyli moznosc splacenia dlugu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320880

Przepraszam , ale czytając Pana tekst , przychodzi mi na myśl stare powiedzenie, że " jedni są od myślenia , a inni od roboty " .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320882

Xenia
Uważam,że Pana wypowiedż jest nie na miejscu. MY chcemy wreszcie mieć naprawdę Wolną Polskę!
Nie chcemy być podnóżkiem i zapyziałym sługusem szwabów i sowietów. Chcemy być wreszcie od 70 lat wolnymi Polakami i żyć w NASZEJ WOLNEJ I NIEPODLEGŁEJ nikomu!! Ojczyżnie.
Chcemy mieć swój dom. Czy to takie dziwne?
Czy to takie dziwne, że oburzamy się na bezczelną grabież naszej Ojczyzny z majątku narodowego budownego przez dziesięciolecia przez naszych rodaków?
Że boimy się o nasze i naszych dzieci bezpieczeństwo po rozwaleniu przez ryżego kominowego folksdojcza służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo?
Czy to Pana tak dziwi?
To kim Pan jest? Polakiem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320883

a nie narzekaniem,gdzie bylas przez 20 lat? wswoich mazeniach ze zyjesz w wolnej Polsce?
Polski nie ma od 39 roku czy to trudno sobie uzmyslowic?
ludzie przywykli byc pacholkami nie wiedza co to jest wolnosc bo kto sie urodzil niewolnikiem ten naprawde nie wi co to jest byc czlowiekiem wolnym.
W jaki sposob walczysz o wolnosc w jaki sposob wspierasz PIS w walce o ta wolnosc?
Problem jest w tym ze ludzie uwierzyli ze w89 roku komuna zostala obalona, a zlodziejski plan Balcermana i innych finansistow zydowskich ktorego BUL nagrodzil medalem ,
byl postawieniem gospodarki na nogi.
Jeszcze raz xenia chciec to malo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320893

że w PiS są ludzie inteligentni bez politycznych łokci, itd. Tylko proszę się zastanowić, co to daje w perspektywie czasowej? Owszem, są ośmieszani w mediach ale proszę zauważyć, że ta taktyka ośmieszania przynosi wymierne korzyści stronie rządzącej. Mało tego: coraz więcej ludzi ulega tej idiotycznej propagandzie i odwraca się od PiSu jako od partii, która tylko potrafi nadstawiać policzek. Obserwuję to w środowisku mojego zamieszkania. Dzisiaj naprawdę czasy się zmieniły i nastąpiło głębokie przewartościowanie stylu uprawiania polityki i stylu życia niż to było jeszcze 20 lat wstecz. W mojej ocenie PiS po prostu nie nadąża za tymi zmianami.
Mnie osobiście bardzo podobał się styl sprawowania rządów przez PiS: spokojny, rzeczowy, mądry, bez wrzasków. To, co niezbędne jest aby uzdrowić państwo. I co z tym wszystkim zrobiły media? Opluwały, ośmieszały, a lud miał igrzyska. PiS nie potrafił postawić żadnej kontry i dał się zakrzyczeć. I tak jest nadal. Brak odpowiedniego PR na wyzwania współczesnej walki politycznej. Świat naprawdę się zmienił i to jest trend globalny.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#320886

Ja rozumiem , że cała anty pisowska koalicja zastrasza , ośmiesza i drwi , ale wśród elit intelektualnych naszego kraju muszą też być ludzie z charyzmą , niepodatni na wrogą propagandę ....................A jak jest ? . Przykład . Mieszkam w małym , Mazurskim miasteczku  ( przepraszam że Mazurskim piszę wielką literą , ale tak już mam ) .Członkami PIS w naszym mieście są ludzie ................no właśnie , jak to napisać ? . Powiedzmy ( żeby nie obrażać ) mało orientujący się w tym , w czym uczestniczą . To z reguły ludzie znani w mieście , ale że tak powiem mało wybitni . W kontaktach z nimi , odnoszę wrażenie , że są w tej partii po to , bo może zdarzy się jakiś cud i ( nie daj Boże ) po wygranych wyborach , znajdą się na ( co najmniej ) ministerialnych stanowiskach . Jeśli dodam , że wśród elit tego środowiska jest Pani sprzedająca kurczaki na rynku , Pan , którego (nawet w naszej Gazecie) określają jako  biznesmen , a o  którym wszyscy mieszkańcy wiedzą , że jest od zawsze przemytnikiem alkoholu i papierosów ( dodam , że świetnie prosperującym ) , to się pytam , jak budować struktury w tym mieście ?? . Kto w to wejdzie ? . Wot  problem .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320905

Ja mieszkam w większym mazurskim mieście ale u nas jest tak samo śmiesznie.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#320999

oczywiste samo w sobie. Jeśli ktoś tego nie widzi, to znaczy, że nie chce widzieć.

'Trzecia droga'? I wszystko jasne... Zdaje się, że po raz kolejny naród da się nabrać na 'nową siłę' - ręce opadają...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#320887

Jan Bogatko

W pełni popieram!Trzecia droga to klęska jak PJN czy SP,

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320941

Jan Bogatko

cytat:Zamiast podcinac skrzydla PISowi pomyslcie jak tej jedynie polskiej parti pomoc w wygraniu wyborow

otóż to!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320940

(ani w zaprzyjaźnionej, ani w odpolitycznionej - rzecz jasna) ja (ossala) chcę posłuchać rozsądnej, twórczej rozmowy, dyskusji, polemiki, a nie lewych i prawych (słownych) sierpowych ludzi błyskotliwych.
Powiem tak: Kwaśniewski był/jest błyskotliwy i co z tego???

Wolę nudne słońce, które daje ciepło non stop zamiast migotania supernowych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320897

Oj ossala , ossala , aleś nam tu zawaliła tym Kwaśniewskim :) . Kwaśniewski to zwykły ćwik , wytresowany aparatczyk . Jasne że zahartowany w słownych bojach , ale to nie ten wymiar . Ćwik między innymi różni się tym od intelektualisty , że gdy nie wie co odpowiedzieć , opowiada dowcipy , a gdy i z tym sobie nie radzi próbuje być śmieszny :) . Kwaśniewski najczęściej bywa śmieszny .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320917

Xenia
nie mogę cały czas siedzieć w necie, odpowiadam:
Absolutnie nie podważam tego co robi PiS, to jedyna opozycyjna partia w naszym kraju i należy ja wspierać. Całym sercem wspieramy i głosujemy całą rodziną od lat na tę partię. Bo nie ma innej równej sobie w naszym kraju.
Jednego nie rozumiem: po co się pcha w paszczę wroga? Tzw.lemingi mają ubaw, bo nawet na tamtych portalach, wrogich Polsce jak onet itp, bronią te nasze "lemingi" suwerenności Polski i dyskutują z naszymi wrogami nieraz całkiem rozsądnie. Młodzi to nie wszyscy idioci. Są też mądrzy między nimi, myślący rozsądnie. Dla porównania przeglądam nawet nowyekran. Między nimimi WSI-owymi, też są rozsądni logicznie dający idiotom odpust. Co tam robią, nie wiem. To nie moja sprawa.
Ale jedno wiem: są Polacy, którzy kochają Polskę. I to jest większość wbrew idiotycznym sondażom CBOS= bigosowym.
Tego jestem pewna i należy poruszyć tę część naszego społeczeństwa, nawet tzw. "lemingów" bo to też Polacy, nasi bracia, którzy widzą, w co się i nas wpakowali.I to z nimi należy odbudowywać nasz kraj. Bo to oni są przyszłością Narodu Polskiego. Młodzież Polska!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#320939

Jan Bogatko

ja też chcę posłuchać twórczej rozmowy.Może usłyszymy to w niezależnej TV? Mam taką nadzieję.

Kwaśniewski nie jest błyskotliwy, on jest węgorzowaty.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320943

Prawda jedna z niewoli i wojny wynika
Nie słuchali próśb Rozalii Celakówny biskupi zadufani
Żeby Jezusa ustanowić Królem Polski ,nie plebani
Ostrzeżenia z wizji uporczywie i wciąż ponawiała
Ale Hlond i biskupi ten czas przespała
Teraz mamy kolejną szansę na ratunek skuteczny
Potem przyjdzie tylko koniec najgorszy, bo ostateczny
Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#320945

 Ta nowomowa typu kochający inaczej, kradnący inaczej to coś wymyślone na użytek wszelkiego rodzaju od normy .

Wg POpaprańców aresztowanie doktora G. łapówkarza położyło polską transplantologię . Nic bardzie głupiego i obłudnego dawno nie słyszałem . Więc tak dobry bankowiec może  kraść , nic mu nie grozi bo jak go aresztują padnie system bankowy, dobry minister może kraść , nie zamkną go bo padnie ministerstwo , stadion w Warszawie może zalać woda , ktoś nie pomyślał o odpływach a wybudowano najdroższy stadion świata ( no ktoś kradł bo mógł ) , co mu groziło nic, i tak jest ze wszystkim .

Czytałem Panie Janie komentarze, znowu wywołał Pan burzę za co oczywiście 10 i brawa .

Ale chciałem w tym miejscu niepokornym, szukającym wyjścia coś pokazać, daje do myślenia.  Zobaczcie Szkocja  , wcale nie za bogaty kraj , obecnie w UK , czyli Zjednoczonym Królestwie . Wybory już w 2007 roku wygrała Szkocka Partia Narodowa . Na 192 miejsc w parlamencie szkockim miała tylko 47 mandatów. 

Już w 2011 roku zdobyła 69 mandatów , ma więc większość . W listopadzie 2011 roku przeprowadzono sondaż Scottish Public Opinion Monitor który wykazał że ponad 50 % Szkotów wyraża aprobatę rządów tej partii . 

Dlaczego tak jest , ta partia robi to co obiecała w trakcie kampanii wyborczej. Jasno i klarownie przedstawiła CO ZAMIERZA a obecnie to robi .I to są konkrety . Dla przykładu przygotowuje się do referendum w sprawie oderwania się od Anglii i od razu jasno mówi jak to będzie wyglądać . Szkocja chce być państwem samodzielnym ale głową państwa samodzielnego ma zostać brytyjska królowa Elżbieta II. Tego chcą sami Szkoci . 

Obniżono już podatek VAT dla usług budowlanych z 17,5% do 5%. Można, ano można , i jeszcze wyjaśnili  jakie z tego płyną korzyści dla kraju i społeczeństwa. Nie dla GTW ( grupy trzymającej władzę ) ale społeczeństwa i kraju . 

Tworzą specjalny fundusz gdzie wpłacą i podają konkretnie kwotę 90 mld funtów na inwestycje zapewniające dobrobyt przyszłych pokoleń . A skąd te pieniądze , ano z wydobycia ropy i gazu . A mają identyczne a może nawet mniejsze złoża niż Polska . 

Caith Cochrane szef największej firmy inzynierskiej expert w wydobywaniu gazu łupkowego daje Szkocji pozycję lidera w tej dziedzinie , wymienia w tym samym miejscu Polskę i jej mozliwości w tej dziedzinie jak porównywalne ze szkockimi . 

Czy gazeta wymiotna TO PODAWAŁA ? Czy TVN Polsat radiozet RMF FM to podawało .

Jest sposób , jest metoda ale ... Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami mówiącymi gdzie jest ten NAS PiS.  Blogerzy piszą nie chodźcie do tvn , nie rozmawiajcie z TW, potomkami komuchów i SB-ków bo to obciach .

A dlaczego obciach . Już odpowiadam, zawsze mówiłem na skróty , więc zrobię teraz to samo . Otóż jeśli ktoś był TW , to znaczy donosił, a jak donosił to na kogo . No na wroga Polski Ludowej . Przecież TW nie donosili o napadach na bank. A więc skoro donosili na wrogów Polski Ludowej to znaczy donosili na patriotów .A skoro donosili na patriotów to są zdrajcami Polski . 

To ja się teraz pytam - CO ZDRAJCY NARODU ROBIĄ JESZCZE W SEJMIE , W RZĄDZIE, W TELEWIZJI PUBLICZNEJ ( bo prywatna tv może zatrudniać kogo chce i nic mi do tego ) .No co oni tam szukają, kogo reprezentują , bo na pewno nie mnie, na pewno nie większość społeczeństwa. Ano reprezentują interesy tego co lubi konie , jak mu tam , PUTIN . Bo w końcu TW byli od razu po zarejestrowaniu przez tutejsze SB odnotowane tam w Moskwie . Czyż nie tak panie i panowie TW .

Moja recepta , mogę się mylić ale skoro szukamy wyjścia więc pomyślmy . 

Moja recepta jest taka . Nie mamy takiej partii jak ta w Szkocji , więc skoro PiS chce  wygrać a musi do cholery , więc panowie z PiS proszę jasno i wyraźnie powiedzieć co i jak chcecie zrobić, nie ble ble tylko tak jak Alex Salmond, w takim czasie to i w taki sposób, konkrety . 

MUSICIE MIEĆ WIĘKSZOŚĆ - ZERO KOALICJI . POLACY już nie chcą koalicji. 

Druga sprawa , takze konkretnie , nie ma słabych , mało zdolnych, wygarniać TW że jest zdrajcą, pokazać mu jego jego miejsce, publiczną tv oblegać ale mówić konkretnie dobitnie nawet zakląć jak trzeba, nie obawiajcie się Boniego macie imunitety MY nie mamy a się nie boimy.

Telewizje prywatne  przepraszam za słowo OLEWAĆ . Zero tłumaczenia się ludziom którzy sami mają się z czego tłumaczyć , czyż nie prawda ? 

Chcecie wygrać wybory , chcecie coś zmienić to DO ROBOTY .

Albo powiedzcie NAM że to WAS nie interesuje i dajcie nam spokój , znajdziemy inną drogę bo jest nas już za wielu , jest nas ogromnie wielu co niektórych już niedługo ZDZIWI . 

I nie ma co się bać TW ZNAK , czyli człowieka orkiestry , który zawsze wykonuje ślepo rozkazy mocodawców - ja się go nie  boję   - mowa o niejakim Boni .

 

Do roboty PiS.

 

Pozdrawiam Panie Janie , oczywiście 10 i wszyscy niepoprawni 3majcie sie mocno i róbcie to co ja . Zmuśmy PiS do roboty , w końcu to oni są dla nas a nie my dla nich , muszą to zrozumieć i nie ma czasu , prawda ? 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#320954

Jan Bogatko

cytat:Moja recepta jest taka . Nie mamy takiej partii jak ta w Szkocji , więc skoro PiS chce wygrać a musi do cholery , więc panowie z PiS proszę jasno i wyraźnie powiedzieć co i jak chcecie zrobić, nie ble ble tylko tak jak Alex Salmond, w takim czasie to i w taki sposób, konkrety .

MUSICIE MIEĆ WIĘKSZOŚĆ - ZERO KOALICJI . POLACY już nie chcą koalicji.

Podpisuję się oburącz,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#320972

 Wszystko jest o key, ale co zrobić żeby PiS miał świadomość tego czego oczekujemy , i żeby zaczął rozmawiać z nami chociażby na niepoprawnych . Czy to takie trudne , czy nie lepiej zamiast robić obciach u Olejnik czy Miecugowa porozmawiać ze swoim elektoratem , bo jak NAS stracą to PO SLD PSL ten co ćpa , jak mu tam Palikot zostaną sami , dopiero zacznie się dziać .

Musimy im jakoś wbić do głowy - DO ROBOTY PiS i zacznijcie już dzisiaj , jutro , natychmiast z nami rozmawiać bo warto .

To nie kosztuje, nie trzeba jeździć tylko po kraju, macie NAS na wyciągnięcie ręki , trzeba tylko odrobinę chęci i szacunku dla SWOJEGO ELEKTORATU .

Niech PiS nie patrzy na Victora Orbana , bo tego u nas nie będzie, przynajmniej ja w to nie wierzę, niech posłucha NAS, co mamy im do powiedzenia, czego oczekujemy , jak ich postrzegamy . Takie rozmowy mogą tylko zwiększyć elektorat uwiarygodnić nasze oczekiwania na WOLNĄ SPRAWIEDLIWĄ POLSKĘ .

Niech PiS nie szuka drogi, ona jest istnieje , trochę chęci Panowie i zawsze prawda, pamiętajcie tylko i wyłącznie prawda musi padać z Waszych ust .

Zamiast do tvn przyjdźcie do Nas , tak zrobił papież Jan Paweł II , Polak patriota , kochała go młodziez , kochali i kochają go Polacy i kochać będą .Bo szedł do ludzi a nie do TW i komuchów .

I doceńcie wreszcie internet  , Boni na rozkaz Tuska już chce nas zablokować , na razie to odszczekał powiedział 13.12.2012 roku ( kurcze w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego ) cyt: Rząd wstrzymuje się z zatwierdzeniem ITR ( Międzynarodowy Regulamin Telekomunikacyjny ) w obawie przed potencjalnymi mozliwości naruszania wolności w Sieci .

Na razie więc likwidują filmy Grzegorza Brauna i wszystko co ich jakaś tam cenzura   , której podobno nie ma uzna za szkodliwe dla Ludowej Ojczyzny . 

Bo dla nich Polska to dalej Polska Ludowa - źle mi się  robi jak o tym myślę  .

Blogerzy , niepoprawni wszyscy którzy chcą zmian apelujmy do PiS , mają rozmawiać z Nami a nie ... wiadomo z kim , już nie będę się powtarzał .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#320988

I tak też myślę . Nigdy więcej nie zagłosuję na PIS , póki sam Jarosław nie stanie przed narodem , i nie ogłosi , co zrobi po wyborach . Nie co ma zamiar zrobić , ale co zrobi . Dokładny harmonogram . Kiedy JOW , co z KRUS , co z ZUS , od kiedy  lustracja , itd, itp....... ? Nie ma wiary na słowo , muszą być konkrety ,  nie obietnice . Nie mam zamiaru tracić życia na kolejną walkę o swoje prawa . Albo , albo . Duperele wygłaszane jak do tej pory , już mnie nie interesują . Ja wiem , że Błaszczaki , Giżyńskie , Hofmany .............itd już się ślinią do władzy , ale ja mam to w dupie . Konkrety , albo nic .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#320990

 oczekuję konkretów, bo poza jakimiś-tam komentarzami w telewizorniach, wyrwanymi zresztą z kontekstu, aby nikt nie zrozumiał, nie ma żadnego głosu ze strony PiS. Ja nie znam ich planów, harmonogramu, celów sposobów ich osiągnięcia. Nawet dla small biznesu pisze się biznes plany, a dla tak dużej sprawy jak POLSKA nie trzeba?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320993

że mamy jednakowe zdania domagając się od PiSu konkretów. Być może w końcu ci wszyscy doradcy lidera JK odkryją nas.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#321006

Może jakieś pismo do posłów PiS, do centrali, że chcemy na portalu widzieć przedstawiciela/i PiS i dyskutować, dzielić pomysłami, chcemy naprawiać Polskę.

Oni do nas nie przyjdą, ale my moglibyśmy coś takiego wyegzekwować.
Robią spotkania w terenie ? Robią ! Czemu nie mogliby na NP.PL !!!

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#321012

 ja myślę że możemy poprosić redakcję NP.PL żeby w imieniu nas zaprosiła PiS do NAS . T o chyba realne i możliwe , i nie ma w tym nic niegrzecznego ani nietaktownego .

Nie wiem co inni niepoprawni na to , ale wolę zaryzykować największą    głupotę, najwyżej ktoś mnie wyprostuje niż czekać aż znowu będzie nikła wygrana i koalicyjka z jakimiś popaprańcami i powtórka z rozrywki .

Polska nie ma czasu a Polacy cierpliwości .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#321020

 czekam na reakcję adminów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#321031

Tak na chybcika wysmażyłam notkę propozycję.
Zapraszam do dyskusji.

http://niepoprawni.pl/blog/1792/pis-nie-zaprasza-zaprosmy-pis

Pozdrawiam.
contessa

PS. Sama jestem ciekawa reakcji Niepoprawnych...

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#321038

 niech założą i to szybko blog na niepoprawnych , niech z nami rozmawiają , a jest o czym .

Mają możliwość mieć większy elektorat , zwolenników przybywa , muszą zrozumieć że więcej uzyskają rozmawiając z tymi którzy ich popierają i potrzebują , tak samo jak PiS potrzebuje NAS . 

Już teraz muszą zacząć swoją kampanię wyborczą zdobywanie zwolenników bo PiSowi nie wolno tylko wygrać wybory , muszą zdobyć większość . Nie ma co czekać aż się PO wyłoży , bo wtedy wyłoży się Polska najpierw , PO będzie trwać do ostatniej złotówki jaką mozna UKRAŚĆ .

W końcu popierają łapówkarstwo, kombinacje , nierzetelną robotę ( patrz stadion narodowy vel największy basen w Europie z krytym dachem ).

PiS ma z nami rozmawiać i łaski nie robi - musi to zrozumieć .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#321016

Xenia
stołów.
Droga do wolności jest tylko jedna; my, Naród Polski. Razem!!!!
To jest recepta na Bóg Honor Ojczyzna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#321009

 tuSSk potrafi odwdzięczyć się bandytom za ich głosy. A ci uczciwi, którzy głosowali za nim, bo mu uwierzyli? Nad nimi wylewa donek krokodyle łzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#320998