Polki w Anglii Trochę humoru nigdy nie zaszkodzi!

Obrazek użytkownika Archiwum X
Świat

"Polki w Anglii" wyglądają trochę "inaczej".

zdjęcie powyżej przedstawia "Polki w Anglii"

Po czym mozna poznac Polke w Anglii?

Po "ciapaku" :)

Polaka po "VW Passacie" :)

Ciapak: muzulmanin z Pakistanu

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.1 (głosów:10)

Komentarze

Takie sobie ;)))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

To ya.

#1423410

Albo dostałeś "czarną polewkę", kosza itp wiele, wiele razy, albo musisz się leczyć. Szkalujesz Polaków, w tym szczególnie Polki,  już od dłuższego czasu zresztą i piszesz bzdury. Jestem tutaj bardzo długo, ponad 8 lat, Twoje opinie są dla mnie czymś szokującym, a Twój "czarny" humor jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. I kłamiesz, pisząc o Polakach na wyspach. Kłamiesz, rozumiesz, co to słowo znaczy.

Polak2013 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#1423412

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

@Polak2013: albo masz Passata albo nosisz burke?

"Poczucie humoru zaczyna się wtedy, gdy człowiek potrafi się śmiać sam z siebie".

Polak2013 w takich sytuacjach od razu się obraża i wyzywa.

Bardzo trudno przychodzi nam śmiać się z samych siebie, dlaczego panie Polak2013 ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9
#1423416

Nie chodzi tylko o dzisiejszy wpis, byłem na Twoim blogu, Bardzo Wirtualna Polska. Połowa blogu to "Polki to dziwki", dlaczego Polki dają d..y czarnym, "Polki dziwki i polska wódka to najlepsze produkty eksportowe" , "czym się różni Polka od kuli do kręgli" i temu podobne.

Więc tutaj nie chodzi o poczucie humoru tylko zwykłe chamstwo. Nie wyzywam Ciebie, stwierdzam tylko, że kłamiesz. Trudno mi natomiast przychodzi nie śmianie się z siebie samego ale z Twojego głupiego poczucia humoru. Podobny humor widziałem w Izraelu, kiedy grały tam siostry Radwańskie. Słowa podobne do tych które zamieszczasz na swoim blogu, pisząc tam o Polkach.

Myślę, że teraz zrozumiałeś skąd taka a nie inna moja reakcja. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić co Archiwum X tam wypisuję podaję link, ale nie polecam tego. 

http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/

Polak2013

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#1423430

"To wstrząsające…ale o co chodzi?? od momentu przeczytania tej wiadomości mój świat już nie będzie taki sam a ludzie na których patrzę będą wyglądać inaczej. Ta traumatyczna wiadomość pozostawi swoje piętno w mej psychice do końca życia.. w najblizszym czasie postaram sie zorganizować Marsz Równości Lemingowych Bałwanów zwolennikow Owsiaka,Tuska i Szechtera, To niedopuszczalne, że w XXI wieku zyją bałwanofoby. Nie taką kulture pielęgnujemy w sobie od 1000 lat – jak jest zima to się ją szanuje ! u nas nie szanowali i co ?? od 7 lat nie ma zimy"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1423426