Jak po 2 latach i 2 miesiącach zablokowano mnie na Salonie24

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

Dziś boleśnie się przekonałem, że w Internecie, na polskich serwerach kończą się czasy możliwości obrony honoru ofiar zbrodni i ich rodzin atakowanych przez ustosunkowanych chamów z PO.

Po umieszczeniu tekstu (takiego jak niżej, na zrzucie) został on zdjęty już po 30 minutach. Dokonałem więc zmian redakcyjnych. Janusza Palikota nazwałem Juchujsiem Walikoniem, a PO nazwałem POsyfem. Uważam, że był to zabieg bezpieczny i bardzo uprawniony (ze względu na okoliczności). Po umieszczeniu nowej notki, została ona natychmiast wycięta a konto moje na Salonie 24 zostało całkowicie zablokowane. Bez możliwości logowania.

Myślę, że taka postawa Igora Jankego to dopiero początek. Zachowuje się on w stosunku do partii PO jakby polował na Kurdle. Tylko, że zamiast bombki zegarowej bierze koszyczek z pyszną pastą, a i wchodzi tam od drugiej - niż opisywał Lem - strony.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przecież to właśnie przewidywaliśmy. Kiedy nie da się korzystac z netu - czas odkurzyć drukarki. A tak mieżduprociem - poostrzyć coś niecoś. W "kryterium ulicznym" - jak znalazł.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#69977

Faktycznie - odpaliłem Twojego bloga na S24 i notki nie ma. Sk...syństwo.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#69999

Twój sposób widzenia przyszłości jest ze wszech miar wieszczy. Znając kamienną elastyczność umysłów i równie kamienną wrażliwość i czułość tych pulsujących w klatce piersiowej mięśni wśród niewolników platformy - to tylko taki sposób "dialogu" (kryterium uliczne!) gwarantuje osiągnięcie właściwego stanu Polsce! Mam kilka sprzętów w stylu Tadeusza Kościuszki w stodole. Są wyklepane, jak zawsze.

Są rzeczy, których nie ma...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Są rzeczy, których nie ma...

#70223

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#70007

Nieśmiało chciałam zaproponowac,by napisac protest do p.Jankego,a co do Walikonia, to uważam,że jest konieczny protest w realu.Była mowa o tym już w dzisiejszej dyskusji.Co z pomysłem na sposób protestu.Tego nie można tak zostawic! Przypomniałabym również język Niesiołowskiego ze starcia z p.Jakubowską i jego wypowiedzi o Napieralskim.Słowem wypunktowac to całe słownictwo Platformy w zestawieniu z ich hasłem.Takie małe podsumowanie.Pytanie :-Gdzie i jak?Prawdopodobnie nie ma u nas osób o tak wysokim IQ jak Brander,ale mam nadzieję,że sobie poradzą Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70012

Jaka jest linia redakcyjna salonu24, widzi już chyba każdy. To nie zaczęło się wczoraj - przypomnij sobie Nicponia, Freemana i wielu innych.
Gdy dodasz do tego bezkarność Mikiego, Infidela, reagowanie banem na każdy donos Krysztopy, to masz pełny obrazek tego, czym jest dzisiaj salon24.
Jesteś pewien, że chcesz obracać się w towarzystwie tego typu szumowin?
Dzisiaj zrezygnował Toyah. Na szczęście sieć nie kończy się na salonie24 .....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70017

Samo jednak nazwisko Janke mi mówi wszystko. Czas aby ktoś z POLAKÓW za granicą uruchomil portal POLSKI dla POLAKÓW piszących w POLSCE. Jeśli taki jak ja skrobak jestem na czarnych listach onetu, interi i innych to co mowić o znawcach tematów POLSKICH. Jeśli ja pisze że POLSKA nie posiada już ani jednej instytucji POLSKIEJ - to niektórzy sie śmieją. Moim zdaniem oni nic nie rozumieją w jakim miejscu juz jesteśmy.Pisanie protestów jest bez celowe. Kiedyś napisałem [ z założenia dla śmiechu} do rzecznika praw obywatelskich na wszechobecną cenzurę. Zdziwilem się bo dostałem odpowiedz i to dośyć szybko.Naprawdę byłem zaskoczony nie licząc na reakcję. Jednak treść iście komunistyczna .BBBBBLLLEEEE przepraszamy, nic nie możemy poradzić, to nie jest w naszej kompetencji. proszę podać sprawę do sądu.Noooo pewnooooo tam ja chłop uzyskam prawdę.Po co mi taki rzecznik , oczywiście dla śmiechu i kasy tam pracujących.napewno jest tam nie mało ludzi samochodów biurek itd.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70022

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70028

Prawda jest taka że po podpisaniu  /tfu - "traktatu"/ Polska została skazana na śmierć i zapomnienie. Po wyborach kiedy ludzie zafundowali sobie rządy liberałów z korzeniami KLD,UW iSD jej majątek rozszabrowano w majestacie "prawa". A obecny wynik wyborów tylko przyspieszy jej zgon bo to niczym wyszarpnięcie poduszki spod głowy konającej. Takie to "dzieci" wychowała. I w tym miejscu przypominają mi się słowa piosenki Daukszewicza :
".. I ten sen nam się ziści,
że tę Polskę ..rozpieprzymy!
Ale My! Nie komuniści! .."

pozdrawiam

W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#70030

 "Demokracja zwycieżyła" czy cos podobnego.Jak chcesz to poczytaj.Chyba za dużo tam prawdy wylałem bo juz art. leci do dołu. Pisałem o tym tylko nie wiem czy niepoprawni to odpowiednie miejsce. Pisałem że koniec POLSKI poleci obecnie błyskawicznie a przy PiSie byłoby to samo tylko w wolnym tempie.I tutaj jest pies pogrzebany, jak to PiS ???a PiS to kto. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70039

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Ze mnie też się śmieją, gdy piszę, że historia dzieje się daleko od Warszawy. Ciekawe tylko, kto będzie się śmiał ostatni. Tylko co mi po takiej satysfakcji...
Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#70087

Nic nie moge pisać caly wieczór mi wcina teksty.nie wiem czy moja radiowka czy brukselska BESTIA mnie "śledzi".Ty masz całą kopalnię wiedzy, kiedy ja to przeczytam. Pozdrawiam moze pojdzie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70103

Nie przejmuj się, mi też puściły nerwy. Od debilek wyzwałem wybrankę życia, bo nie po to, moi przodkowie ginęli w Katyniu, a mnie wywalili w 89 z Szkoły Orląt, żeby spokojnie patrzeć jak wbijają mi nóż w plecy. Może jak bym miał IQ 200, przyjąłbym to z większym spokojem , a tak po 20 latach robienia niczego, postanowiłem znowu zawalczyć i nie spocznę do puki nie zostaną ukarani mordercy smoleńscy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70029

weszłam na stronę niepoprawni po 10 kwietnia . Nie pamiętam już jaki Twój artykuł przeczytałam , ale byłam zachwycona . Jestem Twoją wielką fanką . Mnie jest wszystko jedno , gdzie przeczytam Twoje wpisy. Czy tu , czy na salonie , czy gdzie indziej . Znajdę Cię , bo bardzo mi odpowiada poziom Twoich wpisów :)
Pisz jak najwięcej , a ja będę drukowała i rozdawała niekumatym na komputerze koleżankom .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70044

Mam nadzieję, że moja żonka nie wyciągnie z Twojego komentarza zbyt daleko idących wniosków. Teraz robie archiwizację postów na S24 by w terminie tygodnia się ewakuować z tego medium. Będę pisał dla Niepoprawnych i POLIS. Ocenzurowany Internet mi do nieczego nie jest potrzebny. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#70217

Wobec powszechnego buntu na tanią propagandę gównianej ,odczołgali ubowcy platfusowi na niby wolny internet.Gdzieś ta frustracja społeczeństwa musi znajdować upust. Ja zdążyłem w porę i sam zdecydowałem o nie istnienu salonu.24. Kupa propagandzistów blokujacych możliwość komentarzy.Obym był błędnym prorokiem, jutro niepoprawni.pl zostaną zlikwidowani. Radzę po przemyśleniu poczuć się wiernym ideałom wyznawanym, a tzw. salon potraktować jak niemiecką szczekaczkę. Onet ubowcom padł, więc stworzyli nowe byty np. salon.24 a gdy te wymknęły się z pod kontroli wycinają Polaków. Jak nie jesteś miki czy infidel to nie masz głosu.
Nigdy nie zmuszą Cię do myślenia tak jak chcą , i to jest nadzieja.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70073

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Tak po prawdzie to ja Cię doskonale rozumiem, sam przeszedłem taka sytuację. I wiesz co Ci powiem? Olej to. Szkoda takich jak Ty do legitymizowania tego hucpiarskiego przedsięwzięcia.
Tam za chwilę zostanie tylko Barbur ze swoim zastępem potakiwaczy (nielicznym).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#70082

T - REX

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

T - REX

#70124

 Już kiedyś pisałem do GG zadając pytanie ile firm obserwuje to co my tu wypisujemy :))). Oni mieszkają na naszych portalach tak jak na NK i Facebooku. Zarejestrowałem się na salon24 i onet.pl i od miesiąca nie udało mi się zamieścić żadnego komentarza. Czyżby sprawdzono moje pochodzenie ( najpierw umieszczałem komenty na niepoprawnych ). Wydaje mi się że kontrola i próby wpływania na to co sie dzieje w polskim necie już istnieje.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70151

no proszę, proszę, już myslałam, ze to ja taka ważna jestem;) a tu szerszy krąg społeczeństwa dotyka ban w postaci niemożności napisania czegokolwiek (nawet słów "dziękuję za miłe zdjęcia" pod fotkami uroczych szczeniaczków na onecie czy innej interii). Moim podanym gdzie indziej mailem się proszę częstować. Jak go zmienię (pewno długo się nie pocieszę polską skrzynką - hihi), to dam znać.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70225

Nie wiem czy taki był i czy ktoś zwrócił uwagę na kilka rzeczy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#70548

T - REX        No coz sprobuje jeszcze raz cos napisac , bo z tego co wpisalem przed godzina przeszedl jedynie tytul . Wiec problemy o ktorych pisal Chlop ze wsi chyba jednak wynikaja z tego ze ktos cos zaczal majstrowac przy Waszym serwerze , bo nie sadze byscie wprowadzili nagle cenzure . Nic dziwnego ani bardzo poruszajacego nie napisalem  , a i tak wszystko zniklo . Moze wiec problemy wlasnie sie zaczynaja jak niektorzy z Was krakali .

Coz takiego napisalem ? Otoz o tym  , ze tak naprawde to preludium dopiero sie konczy , uwertura przebrzmiewa , a to co moze postawic wszystko na glowie dopiero sie zaczyna . Wlasnie powoli zaczynaja wyciekac informacje od bezposrednich swiadkow ze Smolenska .

Zarowno pilot Jaka  , jak i dzisiaj inny czlonek zalogi  Jaka  potwierdzaja , ze slyszeli na wlasne uszy jak wieza przyzwalala i im samym i Tupolewowi schodzic na 50 m . Takie bezposrednie swiadectwa bedzie trudno kwestionowac , a przeciez wszyscy nie moga ginac w wypadkach samochodowych  , bo nawet durnie zrozumieja ze cos nie tak . Ciekawe kiedy zaczna mowic inni co byli na lotnisku w Smolensku , dziennikarze , fotografowie itd . O ile wszyscy maja zginac , to moze pojada wspolnie autokarem na wycieczke ?

Tak jak pisalem , to nadal jest coraz wiekszy niepokoj wsrod zwyciezcow wyborow , dardanela to tak nosi , ze ledwo co nie peknie z nienawisci , a teraz nawet dolacza sie bardzo intensywnie bilgorajczyk . Ciekawe dlaczego ? Ciekawe tez ze i ten pierwszy i drugi opowiedzieli jak to oni sobie spokojnie poszli spac o 22-23 , jakby nic . Chcialbym to widziec gdyby nie wiedzieli jakie byly wyniki . A dzisiaj wszyscy "zwyciezcy" przechodza samych siebie by udawac jak najlepiej jak to oni byli niepewni , ale wiekszosc z nich to kiepscy komedianci , a niepokoj trudno udac , rownie trudno jak go ukryc . Wiec cos w tym jest .

Tak poza tym poprosilem Chlopa ze wsi by moze akurat teraz nie oddawal sie tak intensywnie studiom etnograficznym , edukacja to dobra rzecz , zadze wiedzy trzeba zaspakajac jak sie ja czuje , ale teraz to moze nie za zbyt konstruktywne rozwiazanie . Akurat teraz sa wazniejsze rzeczy , ja tez fanem nie jestem ale po co sie teraz rozpraszac ?

Ktos czegos teraz bardzo intensywnie pilnuje , by nie wycieklo , ale zdajsie zaczyna i tak wyciekac , a to moze ostawic wszystko na glowie , ciekawe czy naprawde wycieknie .

A jesli idzie o Twoja eksmisje z saloonow , to i tak jestes za dobry w swoim pisaniu by sie tam marnowac . Czym sie wiec martwisz ?

Pozdrowienia .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

T - REX

#70152

Dziękuję Ci za ten komentarz. Szczególnie Tobie bo przecież nie zawsze się zgadzaliśmy (do tego stopnia, że aż z nerwów "wahający" napisałem przez "ch" ;-). Czytamy się, myślimy i tylko wniosku lub narzędzia czasem się różnią. Dziś spojrzałem na SG salonu - porażka. Atak miernot z upchniętymi kilkoma perełkami. Bryluje antydziennikarz Leski i jego "głębokie" analityczne teksty. Do tego ktos mi wkleił przykłady tolerowanych i nagradzanych SG skrzyknięć niejekiego Mikiego, który ma tyle samo co Walikoń do powiedzenia na temat przyczyn katastrofy i pluje na jej ofiary.
To już nie dla mnie towarzystwo chyba. Nie poto jestem w necie by bawić się w autocenzurę. Pisałeś o prawdzie materialnej - przez najbliższe 500 dni pozostaje nam tylko walka o jej zachowanie. A tego u Jankego nie da się zrobić. Teraz więc archiwizuję posty z komentami by móc za jakiś tydzień powiedzieć bye-bye (jeśli mnie tam jeszcze wpuszczą) lub po prostu nie wrócić. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#70221

mówiłem Ci, nie ma sensu ruszać gówna ; ))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#70166

wrażenie, ze potrzebujesz chusteczek higienicznych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70204

Właśnie z Blogu Krzysztofa Leskiego sie dowiedziałem, że z Salonu24 wyrzucony zostałem na tydzień. Szkoda że mi nikt z Adminów Salonu takiej informacji nie przekazał. Pan Leski raczył się za mną wstawić - wróć - nie tyle wstawić co podnieść problem mojego wykluczenia z Salonu24 twierdząc, że oberwałem za "popularnosć" i że to jest jakaś tam polityka adminów.
Chciałbym więc przybliżyć sprawę mojego bana, by Pan Leski nie opowiadał bajek - abstrachując od tego, że tylko admin idiota by banował popularnego blogera.
W dniu wczorajszym opublikowałem tekst ostry ale moim zdaniem jedyny możliwy w zaistniałych okolicznościach (bo gdy cham okazuje się kanalią, to juz nie ma platformy z nim dyskusji ale tylko sekowanie i nazywanie po imieniu) "Palikot, ty kanalio". Tekst został usunięty w 30 minut. Zrobiłem więc autocenzurę i wszelkie imiona i nazwisko Janusz Palikot zmieniłem na Juchujś Walikoń i opublikowałem podobny tekst (choć bez imienia i nazwiska kanalii o której pisałem) pod tytułem "Juchujś Walikoń"

nie minęło 10 minut a dostałem bana.

Żeby było śmieszniej, 2 godziny wcześniej (przed tekstami i przed banem) zwróciłem sie listownie oraz w komentarzu u mnie na blogu z listem do adminów o takiej treści:

"Droga Administracjo Salonu24
Praktycznie już ponad miesiąc (z jakimś małym wyjątkiem) funkcjonuję w podziemiu poza SG. Rozumiem, że to przez to, iż moje wpisy są waszym zdaniem marnej wartości. Proszę więc mi wyjaśnić, jakim cudem przy takim kiepskim piórze i pisząc w piwnicy przez ostatnie 30 dni moje posty uzyskały ponad 100 tyś. odsłon?

Myślę, że powinniście rozważyć, czy takie postępowanie nie ma znamion ostracyzmu i sekowania blogerów (bo nie jestem jedyny) dzięki, którym możecie sprzedawać reklamy za taka nie inna cenę i którzy wpływają na wzrost popularności tego serwisu.

Mam więc prośbę, napiszcie kiedy łaskawie zmienicie stanowisko albo jak czule mam się pocałować w dupę, bo dziwnie i tchórzliwie cokolwiek to teraz wszystko wygląda z waszej strony.

Inaczej grupa blogerów może dojść do wniosku, że jesteśmy cenzurowani za nieprawomyślność, a na Salonie 24 zaczęły obowiązywać zasady funkcjonujące w Gazecie Wyborczej pt: "O pewnych autorach nic nie mówimy, udajemy, że zwyczajnie nie istnieją, to może istnieć faktycznie przestaną".

Ten list wciąż wisi.

Admini odpisali mi tak (pisownia oryginalna):

"Szanowny Panie, dzielujemy za wyrazanie opinii, z powazaniem"

Poczym chwilę trwało zamieszanie z Walikoniem i dostałem bana. Zgodnie zatem chyba z moim życzeniem pokazano mi jak czule mam się w dupę pocałować.

I jeszcze dwa słowa do Krzysztofa Leskiego.

Napisał Pan: "Mam naprawdę Łazarzowi za złe sporo".

Ciekawe co? Moje krytyczne teksty pod Pana słabymi wpisami? Nie wiedziałem, że mogę pisać tylko komplementy. Czy kiedyś Pana zbluzgałem, obraziłem czy stanęliśmy w jakieś poważne szranki? Nie przypominam sobie. Przypominam natomiast sobie, że wielokrotnie, gdy zwrócił pan na coś celnie uwagę wypowiadałem się z uznaniem. Nie jest Pan dla mnie ani wrogiem ani przyjacielem. Taki typowy ni brat ni swat. Więc o co chodzi, o poglądy? Wielkie sorry. Taki zarzut (jeśli prawdziwy) byłby poniżej krytyki.

Aha - i jeszcze odnośnie mojego tekstu Gruppenfuhrer KAT. Proszę o nieporównywanie go z wypowiedziami tego kmiotka Walikonia, KAT jest analizą opartą na dokumentach rządowych, sejmowych i prezydenckich. Ukazuje bewna logikę ich obiegu co w zestawieniu z Kłamstwami Tuska i zachowaniem pozostałych antybohaterów (które to za każdym razem dokumentuję) prowadzą do całkiem konkretnych wniosków. Co najśmieszniejsze, ten tekst nigdy przez żandą inna analizę nie został obalony. Wyśmiewano go tylko lub buczano z oburzeniem bo albo "się w głowie nie mieściło", albo było niewygodne światopoglądowo, albo gadano dziecinnie "niemozliwe, niemozliwe". Szanowny Panie Krzysztofie Leski, miło mi (choć nie wiem czy słusznie), że raczył Pan podjąć sprawę blogera ŁŁ, ale zwracam uwagę, że to iż coś się w głowie nie mieści albo wydaje niemożliwe to nie oznacza jeszcze, że teza jest nieprawdziwa lub co najmniej nieuprawniona. Trzeba ja podważyć, wyrazic konkretne zastrzeżenia, mieć inny pomysł, ogląd i hipotezę.

I to tyle, może jakaś dobra dusza podrzuci Panu Leskiemu moją polemikę. Bo ja się tam zalogować nie mogę. A czy jak będę mógł to zostanę? Nie wiem, na dzisiaj "sądzą że wątpię" ale żadnych przeprosin nie oczekuję i nie chce bo nie jestem nadąsana panienką i się nie obraziłem. To kwestia czystego pragmatyzmu. Bo jeżeli mam się autocenzurować ponad potęgę, by liczyć na życzliwość Pana Janke - to tego Pana raczej niedoczekanie. W Internecie jestem bowiem dla frajdy pisania swoich opinii, a nie dla wierszówki czy ulotnej popularności kosztem niezależności.

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#70246

Jako dobra dusza, zamieściłam.

Leski się obraził za - jak to nazwał - "cenną lekcję".

Szczegóły tutaj:
http://krzysztofleski.salon24.pl/204526,za-co-lazarz#comment_2890633

i tutaj:
http://krzysztofleski.salon24.pl/204526,za-co-lazarz#comment_2890653

i jeszcze tutaj;
http://krzysztofleski.salon24.pl/204526,za-co-lazarz#comment_2890873.

Pozdrawiam,
listonosz :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70255

Z której nie wyciąga się wniosków? Dziękuję Rebeliantko za pośrednictwo. Niech tam Pan Krzysio sobie pisze ...
Ja też mam zajęcia domowe. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#70267

Krótkie wyjasnienie, Panu Krzysztofowi Leskiemu. Napisałem dzisiaj:
"Dziś spojrzałem na SG salonu - porażka. Atak miernot z upchniętymi kilkoma perełkami. Bryluje antydziennikarz Leski i jego "głębokie" analityczne teksty."

Bardzo chętnie zmienię o Panu Leskim opinie, gdy zacznie w końcu pisać jak prawdziwy dziennikarz. Krótkie wstawki prowokujące dyskusję dzięki automatycznej zawieszce na SG to bowiem juz nie jest dziennikarstwo. To jego zaprzeczenie. Gdyby każdy inny bloger takie teksty pisał to na SG znalazłby się raz na rok, a komentarzy miałby o 4-5 max i adekwatne zainteresowanie.

Pan Krzysztof woli oburzać się na "spiskowe teorie Smoleńskie" zamiast zrobić cos przyzwoitego i korzystając z tego, że jest wolnym strzelcem, ma warsztat dziennikarski i zdaje się łeb na karku - zacząć drążyć temat i pytać dlaczego każdy postulat o "wyjaśnienie sprawy katastrofy smoleńskiej" jest dziś uznawane za agresywny atak na PO?

Może by to więcej korzyści przyniosło niż wstawianie się za blogerami bez znajomości sprawy i dało powód do szacunku. Blogerzy sobie poradzą, ba S24 sobie poradzi i beze mnie i bez Pan codziennych wpisów. Natomiast bez dziennikarzy działających z czystej przyzwoitości największa polska tragedia nigdy nie zostanie wyjaśniona, a jej ewentualni sprawcy nie poznani.

A co do braku najlepszych na SG S24 to brak: Toyaha, Freemana, FYMa i wielu innych (że wspomnę o T-Rexie) ale za to mamy głupstwa ezekiela i niejakiego Ziętkiewicza. Coraz mnie tekstów wyrazistych i analitycznych. Salon walczy ze swoimi silnikami. Pewnie wygra.
 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#70257

Takie życie. Teraz to będzie fajnie.
O co masz pretensje? Trzeba było nie pisać głupot, tylko chwalić demokratyczny wybór polaków (no może Polaków).
A tak masz to na co zasłużyłeś...
I dlatego wołam: NIEPOPRAWNI! DAJCIE MOŻLIWOŚCI PISANIA BLOGEROM!
A jak nie, to władzio komarowski taki dostęp załatwi. Cenzura powinna być jedynie w przypadku pisania o jego wielorybie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#70268

Niestety Leski bardzo dobrze robi za co mu płacą i co do niego należy. On po prostu w dalszym ciągu pracuje dla Michnika tak samo jak Janke. Leski ma swoje zadanie na Salonie24 oni się z Jankem rolami podzielili, Janke żądzi a Leski ma tam "niezależnie" trollować.

Stan Klęski Rozumu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#70280

Z pewnością za akcję STOP Komorowskiemu.
Admin odpisał mi na email w tonie oburzenia jakim prawem je jeszcze mam pretensje.

Pozdrawiam

PLK
Stan Klęski Rozumu
http://stankleskirozumu.salon24.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#70276

Napisałem do Pana na bloggerze, ale widzę że tutaj to dużo lepiej funkcjonuje. Tam mi komentarz przepadł bo był ... za długi!

Stan Klęski Rozumu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#70281

Bardzo proszę, niech Pan pisze również na s24; nieważne jakie ONI mają intencje, ważny jest zasięg i należy to wykorzystać, póki się da.
My tam na Pana czekamy:) i nawet się martwimy, że ostatnio nigdzie Pan się nie odzywa.
A ban był pewnie za te szubienice:), fakt, że z GieWu niestety niewiele zmieniał; eh, też czasem myślimy o tym u nas w domu... :)
Dzisiejszy dzień wniósł następne elementy do smoleńskiej dyskusji. Jednak ciągle boję się jakiejś koszmarnej wrzuty o tym, jak to nawet w USA nie znaleźli żadnych uzasadnień co do naszych wątpliwości.

Leski to cienias, nie ma tematu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70718

Bardzo proszę, niech Pan pisze również na s24; nieważne jakie ONI mają intencje, ważny jest zasięg i należy to wykorzystać, póki się da.
My tam na Pana czekamy:) i nawet się martwimy, że ostatnio nigdzie Pan się nie odzywa.
A ban był pewnie za te szubienice:), fakt, że z GieWu niestety niewiele zmieniał; eh, też czasem myślimy o tym u nas w domu... :)
Dzisiejszy dzień wniósł następne elementy do smoleńskiej dyskusji. Jednak ciągle boję się jakiejś koszmarnej wrzuty o tym, jak to nawet w USA nie znaleźli żadnych uzasadnień co do naszych wątpliwości.

Leski to cienias, nie ma tematu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#70720

drugi raz się wpisuję może tym razem - łazimy za Łazarzem - śmieszny ten Janke - całego internetu nie zablokują! Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

valmerte

#70727