Premierze D. Tusk: Do dupy z takim państwem! Do dupy z takim premierem. Do dupy z takimi ministrami!, do dupy z oszustką Kopacz!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Do dupy! To nie moje słowa, ale podpisuję się się pod nimi!
Do dupy z Tuskiem! Do dupy lek. ogólnym śmierć czyli Ewą Kopacz! Do dupy z Arłukowiczem, który zagnał do apteki tysiące schorowanych Polaków w wielogodzinne kolejki!
Dp dupy z wami szuje III RP!
Do dupy!
a dalej cytuję za w Polityce.pl :

"na ostatnim posiedzeniu parlamentarnego zespołu badającego katastrofę TU-154M wypowiedź Stanisława Zagrodzkiego, kuzyna Ewy Bąkowskiej, która zginęła w Smoleńsku.

W pełnych goryczy słowach pan Stanisław mówił m.in. o kłamstwie Ewy Kopacz dotyczącym rzekomego przekopywania ziemi na miejscu tragedii. Jak ujawnił, pierwszy raz tę kłamliwą wersję usłyszał w Moskwie we wtorek, 3 dni po katastrofie, od polskiego prokuratora:

Rodzi się pytanie, co robiły służby dyplomatyczne i służby wywiadu – polskiego wywiadu – i kto przekazywał takie – przepraszam za wyrażenie - bzdury do ludzi, którzy siedzieli w Moskwie. Wydaje się, że zabezpieczenie terenu z pozycji polskich urzędników i polskich służb dyplomatycznych i polskich służb wywiadu było kolokwialnie rzecz ujmując – do dupy. I powiem to wprost jeszcze raz – doi dupy!

To był pierwszy obraz, w którym mogę powiedzieć, że państwo absolutnie nie zdało egzaminu i to jest pierwszy raz, kiedy mogę powiedzieć publicznie, że nie mogę zrozumieć, dlaczego tak to wszystko funkcjonowało.

Stanisław Zagrodzki zwrócił uwagę na skandaliczne zaniedbania przy opisie miejsca katastrofy, na fundamentalne braki w dokumentacji zdjęciowej. A także na zignorowanie przez śledczych ważnych świadków, jakimi mogły być rodziny identyfikujące w Moskwie ofiary katastrofy.

Czy prokuratura kpi czy prokuratura pyta o prostą drogę? Jeżeli wracamy z Moskwy – my, którzy identyfikowaliśmy swoich bliskich – czy prokuratura w swoim natłoku pracy nie powinna najpierw nas wezwać natychmiast na przesłuchanie w roli świadków, byśmy rzetelnie, póki cokolwiek pamiętamy, opisali, co żeśmy tam robili? Nie zrobiono tego. Do dnia dzisiejszego się dziwię, dlaczego. Czy ja musiałem sobie pisać to na własnym blogu, żeby mi to z głowy nie wyfrunęło, odtwarzając sobie na podstawie telefonów i listy połączeń? Czy tak funkcjonuje prokuratura, która rzekomo działa profesjonalnie?

(…)

Proszę mi nie opowiadać, że prokuratura polska i polskie służby dyplomatyczne, polskie służby wywiadu spełniły swoje zadanie. Do dupy z takim państwem! Państwo nie chroni nas jako obywateli, nie chroni tych, którzy zginęli i nie będzie chronić.

Pan Stanisław przypomniał także do dziś nie wyjaśnioną sprawę fałszerstwa stenogramu sejmowego wystąpienia minister zdrowia Ewy Kopacz mówiącej o przekopywaniu smoleńskiej ziemi.

Proszę sobie porównać wypowiedź pani minister z ambony i proszę sobie porównać retusz, jaki dokonano w stenogramach sejmowych. To umożliwiło dalsze mataczenie pani minister w zakresie tego, że kopano tylko tam, gdzie znaleziono szczątki. Bzdura! Bo ona tak nie mówiła publicznie. To jakie ja mam mieć jako obywatel możliwości wiary w to, ze czytając stenogram po miesiącach jest on prawdziwy? Czy ja musze się bawić w śledczego i sprawdzać, co zapisała taśma filmowa i magnetofonowa? Tak wygląda polskie państwo. I tak wygląda niestety praca polityków również w Sejmie, ponieważ się państwo nie kontrolujecie wzajemnie. To powinien być wyciągnięty element i zrobiony z tego wielki skandal, że ktoś dopuszcza się retuszu stenogramów ministra Rzeczpospolitej, który po prostu jawnie, publicznie, po chamsku oszukuje nas wszystkich i rodziny."

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Do dupy
bialogwardzista

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#210082

Alexola
ryczysz jak lew w puszczy czego ty się spodziewasz jakich wyjasnien jednym wyjasnieniem jest to ze lecieli na pewną smierc!Mnie po prostu smieszą wasze dywagacje powiem dosc!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#210085

Do dupy to bardzo delikatne powiedzenie.
Zastanawiam się czy oni nie dodają nam czegoś do chleba i wody , że siedzimy otumanieni.
Pozdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#210087

- Do dupy z takim państwem ...

http://niepoprawni.pl/blog/152/klamcy-dostali-zadyszki#comment-243683

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
"I jak wolny człowiek mogę powiedzieć tym, którzy nie chcą być wolnymi Polakami , a jebał was pies."- J.M.Rymkiewicz do Michnika .
/ Andruch z Opola /
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

#210101

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Z takimi popłuczynami się nie dyskutuje ,takie ścierwa kłamliwe jak Kopacz powinno się zamykać w izolatkach bez klamek,albo nie raczej skierować do pracy w kamieniołomach za czarny chleb i wodę z kałuży.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#210136

gilotyna na jej tłuszczem i brudnym włosie się nie wyszczerbiła broń Boże.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#210152

Do dupy z takimi wyborcami którzy dzień w dzień wyprzedają pierworodztwo za miskę soczewicy. Mają to co chcieli ? My niestety też. Może się i kiedyś obudzą. Z ręka miast dupy w nocniku, bo dupę maja przecież na karku.
t

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

t

#210189

Trzeba im zrobić publicznie takie kuku, żeby makówek, szukali ze dwa zaświatowe pokolenia....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#210199

@antysalon: Do dupy! To nie moje słowa, ale podpisuję się się pod nimi! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja też..

I mam na temat mówienia "wprost" i nazywania rzeczy takimi jakie są, "od zawsze" takie same zdanie: - "Skończmy wreszcie kłaniać się chamowiznie i dziękować uprzejmie kiedy kopią nas.. w dupę!"

Piszę o tym tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/5482/wykoslawil-sie-nam-swiat-nie-do-wiary

i tutaj: http://niezalezna.pl/21015-salon-iii-rp-traktat-sylwestrowy#comment-507248

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#210468