O,bama, O,bama blue, O'bama blue! Appllebaumradsick w uścisku POlitykujących inaczej

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Koniec głupot, koniec bełkotu przedwyborczego i O.bama bierze się do pracy. Retoryka lewacka jest dobra na wiece przedwyborcze ale na na kryzys kredytów hipotecznych.
Karaiby, Hawaje i inne bambusowo będzie nadal pląsać w obamowych afrorytmach a elekt musi wczuć się w puls supermocarstwa;Irak, bin Laden, dolar, giełda, kredyty hipoteczne.
Już w karnawale, w styczniu będzie musiał zarzucić idiotyzmy wyplatane na meetingach przedwyborczych, żeby Amerykanie nie zaśpiewali mu w te słowa" W karnawale Ameryka go poznała a on d... dał!!"
Zaś nad nasza biedną Wisełką POlitycy dalej dają sobie d... brnąc w POwyborcze brednie.
Appllebaumradsick protestuje przeciw prezydenckiemu nawoływaniu aby nie pozostawić Gruzji na pastwę Rosji.
Schetyna z miną kretyna dalej bredzi o niekompetencji prezydenta a Tusk naciągnąwszy na swoją łepetynę czapeczkę z napisem Peeeruuu smaży prezydentowi instrukcje na szczyt brukselski.
HGW ze zwisającymi, opuszczonymi pończochami/ wszak swoimi POdwiązkami uhonorowała biedaczka, Marcinkiewicza!/ ściga PO stolicy emerytów, co to jeżdżą metrem na ulgowe bilety.
Boluś, mędrzec wyzywa Hugo/ czy on odróżnia Chaweza od Bossa??!!/, że mu żle skroił garnitur i nie chcą go wpuścić na Kubę!
Nawet poprosił internautów aby go przemycili pod zmienionym nick,iem! Tylko gdzie chcesz lecieć Bolusiu? Na temperatury dodatnie czy ujemne?
W tej sytuacji POzostaje mi chyba coś ukręcić.A może raczej zaśpiewać a nawet zatańczyć na znaną już wszystkim, swojską melodię
O,bama, O,bama blue, O,bama blue!
pozdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

no rozbawiłeś mnie, tak to plastycznie opisałeś, zwłasza HGW z opuszczonymi pończoszkami.

Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#7148