Mimo, żem nie Crocodil Dundy, to ani nie boję się krokodyla, ani nie zamierzam go karmić, dokarmiać!!!

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

Dlaczego karmimy, dokarmiamy kolejnego krokodyla! Po co? Aby nas pożarł??!!!

Wydaje mi się, że po ostatnich ekscesach manify, wyrokach sądów w sprawach Gością Niedzielnego, obrazy uczuć religijnych /Nieznalska/, oddających obywatelom Nieniec mienie polskich rodzin, pobicia Brauna, Rebeliantki a ostatnio Joanny Najfeld trzeba zwyczajnie powołać coś w rodzaju straży obywatelskiej, powołać obywatelski ruch sprzeciwu!
A pora temu sprzyja, bo idą wybory prezydenckie i samorządowe! więc można i trzeba wykrzesać odrobinę aktywności!oraz pozyskać sojuszników!!
Np.założyć stronę, adres ruchu obywatelskiego nie zgadzającego się na takie praktyki!
Musimy pokazywać, nagłaśniać i piętnować takie sprawy, gdyż Polacy zostaną zapędzeni do kąta we własnym kraju przez hałaśliwą mniejszość, która jest finansowana z zewnątrz a co gorsza dostaje olbrzymie wsparcie nie tylko medialne lecz także ze strony immunitetowych sędziów i prokuratorów!
Jedynie w ostatnich miesiącach zapadły liczne wyroki w takich sprawach.
Musimy robić hałas, robić hallo wymieniając takie wypadki, egzemplifikować je!
Z politykami to robimy, mówimy o tym,. krytykujemy ich po nazwisku!
Ale w cieniu pozostają ci inni!
Trzeba więc wymieniać sprawy, wymieniać z nazwiska sędziów, policjantów, prokuratorów szykanujących naszych obywateli!
Oni muszą być poddani publicznej ocenie!
Muszą być na widoku, w polu krytyki, gdyż schowani za nr sprawy, za nr odznaki policyjnej, za immunitetem i w todze
mogą w imieniu III RP dopuszczać się niegodziwości!
Oczywiście musimy to robić z zgodzie z przysługującymi nam konstytucyjnym prawami do kontroli, do krytyki ich zachowań, ich pracy!
Tak jak np w Niemczech przed ogromnymi wpływami islamu i dosłownego szantażu z ich strony jak choćby z budową meczetów w Berlinie i Kolonii utworzono portal Politically Incorrect.
"Czyta go codziennie 40 – 70 tys. osób, czytelnicy utworzyli w całym kraju 38 grup wsparcia, organizują spotkania, prelekcje i dyskusje, udowadniając, że islam nie jest żadną religią, lecz „ideologią zbliżoną do narodowego socjalizmu”. Na spotkania tego rodzaju przychodzą setki ludzi, składają podpisy pod żądaniami zakazu budowy kolejnych meczetów w Monachium, Kolonii czy Berlinie.
Organizatorzy działają jakby w podziemiu, tworzą siatkę kontaktów, używają pseudonimów w obawie przed konsekwencjami chociażby ze strony pracodawców, którym może się nie podobać tego rodzaju działalność. – Bronimy chrześcijańskich wartości, które leżą u podstaw organizacji naszego społeczeństwa – twierdzą aktywiści Politically Incorrect. Na takie wsparcie czeka od dawna antyislamskie ugrupowanie Pro NRW, działające w Nadrenii Północnej-Westfalii (NRW to niemiecki skrót nazwy tego najludniejszego niemieckiego landu)"
Nam co prawda jeszcze nie zagraża jak Niemcom islam, ale hałaśliwy, wpływowy, zorganizowany, finansowany i sterowany odgórnie ruch antychrześcijańskich, antypolskich nihilistów!
Organizujmy się, nie bójmy się tego, że nas michnikowe łżedraństwo okrzyknie ciemnotą, zaściankiem!
Musimy się bronić!
Tak jak Szwajcarzy I Niemcy przed minaretami, tak my przed plugawymi
pomysłami!
W Niemczech np już teraz 39% ma „wielkie” obawy przed islamem, a 36 proc. „duże”.
A my ze swoich podatków karmimy te przeróżne trujące feminizmy, manify!
Za nasz abonament propagują w publicznym radio i tv swe plugawe programy aborcyjno-gejowsko-lesbijskie!, deprawując społeczeństwo!
Karmimy więc tego krokodyla!
Po jaką cholerę!?
Po to aby nas... w końcu pożarł!?
A ja nie mam go zamiaru karmić, dokarmiać!
Nawet gdyby mnie osobiście nie zagrażał!
pzdr
p.s.
ten komentarz wkleiłem do mego wczorajszego tekstu, lecz uznałem, że temat jest tak ważny, że zasługuje, na odrębność, autonomiczność

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mówią, że Polska jest państwem prawa, a wyroki sądu w stosunku do Ziobry i wysokość kary,sprawa Olewnika i błędy , wyrok dla Gościa Niedzielnego, i te żenujące Nieznalskiej, oraz sprawy polityków do tego skandal nad skandale nie pozbawienie imunitetu Piesiewicza. Do tego należy dodać przekręty firm deweloperskich i przekrętów w których poszkodowani są oczekujący na własne "m" porusza często w swoich programach sprawy dla reportera E.Jaworowicz, oraz poszkodowanych przez system bankowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#51430

Witam
Popieram. Za kazdym razem trzeba wskazywac z nazwiska policjantów, prokuratorów, adwokatów diabła, sędziów... a nie, że "Sąd uniewinnił", "oddalił".

Trzeba pisać: Sędzina x, która wydała m.in. wczesniej takie a nie inne decyzje, majaca tyle lat i tyle uniwinniła człowiekowatą, która na krzyzu powiesiła męskie genitalia obrażając uczucia religijne chrześcijan... jednocześnie Gazetówna ogłosiła mrążący krew w zyłach antysemityzm Polaków wskazując na bohomazy na krakowskich ścianach blokowisk...

A rabini w USA handlowali ludzkimi organami, Palikot złamał prawo pijąc alkohol w miejscu publicznym nie będącym barem ani knajpą, zdeprawował moralnie i etycznie nasze dzieci pokazjąc przed 23.00 w TV wibrator imitujący męskiego penisa za co winien zapłacić odszkodowanie w ramach zadośćuczynienia, Tusk jako osoba publiczna nie dotrzymał obietnic kłamał składajac obietnice wobec powyższego winien być głosami wyborców napietnowany i zmuszony do emigracji do swojego macierzystego kraju germańskiego, Vincent nie spełnia formalnych wymogów aby pełnić funkcje ministerialną (nie ma wyzszego wykształcenia magisterskiego w rozumieniu polskiego prawa... jedynie licencjat), Grad winien być zdymisjonowany za sprzedaz katarczykom polskich stoczni, Hall za obniżanie poziomu nauki... i w ogóle Tusk z ferajną za choiażby stworzenie z Polski i służby państwowej struktur mafinych i brak wyjaśnienia smierci G. Michniewicza i innych...

Itd...

Pozdrawiam... nie było mnie dwa dni... i szlak mnie trafił, bo balowałem u znajomych, którzy na dźwięk słowa Tusk dostają spazmów, orgazmów rozkoszy a Palikota uważaja za zabawnego...
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#51455

ale masz znajomych?

i z kimś takim pijesz?

Nie całkiem Cię rozumiem...,

Gdybym koniecznie musiał,
to chyba wolałbym pić do ...kota (lustra)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#51457

Witam

To jeszcze znajomi ze studiów. Dyskutowaliśmy ostro... może jednak coś zostało w tych głowach... Pocieszające jest o, że ich 15 letnia córka trzeźwiej ocenia rzeczywistość niż oni...
i ich znajimi...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#51521

przerażające,
że ludzie, których się kiedyś znało
potrafią się tak zboczyć.

Również mam takie przypadki.

pzdr.

Ps.
u mnie przed słowem amator stoi zdecydowany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#51524

Wygląda na to, że jesteśmy w stanie wojny kulturowej z przedstawicielami Antycywilizacji Postępu, dysponującymi międzynarodowym poparciem. Prawda przeciw światu!

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#51540

belsko mocny!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#51595