Narodowy Spis Powszechny Łobuzów – Poloneza czas zacząć!

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Idee

Od dnia 11 listopada 2012 roku rozpoczynamy „Narodowy Spis Powszechny Łobuzów” (NSPŁ).

Przewodnim hasłem NSPŁ będzie: – „Cała Polska spisuje łobuzów!”.

(Fotografia przedstawia prowokatorów policyjnych pozorujących walkę z policją. - Proszę nie wdawać się z nimi w żadne awantury, bo dla naiwnych skończy się to minimum oklepem i dołkiem.)

Na czym ten NSPŁ ma polegać?

Na tym, że sporządzamy dokumentację filmową, fotograficzną, dźwiękową i papierową z naszego kontakty z łobuzami i odnotowując wszelkie ich dostępne Nam dany o spisywanym przez Nas łobuzach, jakich napotkamy na swojej drodze.

Jeśli łobuz podający się za policjanta lub strażnika miejskiego, który bez przyczyny i powodu dokonuje naszego legitymowania i spisywania - spiszmy jego numer służbowy, imię i nazwisko, stopień oraz to nagrajmy lub wykonajmy takiemu łobuzowi fotografię.

Jeśli łobuz umundurowany lub nieumundurowany, bo w mundurze cywilnym dokonuje prowokacji w tłumie lub wyciąga z tłumu kogokolwiek brońmy wyciąganego i wykonajmy na okoliczność tego incydentu jak najdokładniejszą dokumentację filmową, fotograficzną, dźwiękową, papierową.

Czyńmy ją na bieżąco bez zbędnej chwili zwłoki, tak by można było łobuza bezbłędnie zidentyfikować w przyszłości i pozbawić go tantiem za bandyckie występy w tym bandyckim teamie Tuska, który wspierał czynnie i biernie zaprzańców i zdrajców Polski i Polaków.

By nie było tak, że będą się zasłaniać brakiem odpowiedzialności zbiorowej, więc wykonajmy ją indywidualnie rozliczając każdego łobuza i zaprzańca indywidualnie, a bandę mimo wszystko zbiorowo.

Spisujmy numery służbowe każdego ZOMOwca, który jest lub był w „zabezpieczeniu” i rozbijaniu polskich wieców i manifestacji patriotycznych i narodowych oraz wykonujmy możliwą do wykonania szczegółową dokumentację do NSPŁ.

Kamery filmowe, aparaty fotograficzne, telefony, dyktafony i mały notesik kieszonkowy ze zwykłym ołówkiem lub długopisem musi być na podorędziu każdego spisowego, Polaka, któremu nie jest obojętny los Polski i Polaków.

W przyszłości takie dane będą jak znalazł, gdy będą pozbawiani uprawnień pracowniczych, emerytalno – rentowych czy osadzani w zakładach i koloniach karnych za swoje występy antypolskie i antynarodowe.

Nie może być tak jak było i jest dotychczas, że dokumenty o ich komunistycznych zbrodniach przez nich samych i współudziale solidarnościowych zaprzańców i zdrajców zostały zniszczone w lochach policji politycznej i ich komunistycznych komitetów KOMpartii, a oni sami zasłaniają się brakiem oryginałów.

Po NSPŁ odpowiednia dokumentacja będzie w posiadaniu Polskiego Narodu, który na jej podstawie wypatroszy z siebie to zaprzańcze i zdradzieckie towarzystwo każąc je najsroższą z możliwych kar w Wolnej Polsce, która zerwie w końcu raz i skutecznie wszelką ciągłość ustrojową z systemami okupacyjnymi Polski, które trwają od 1 września 1939 roku poczynając, poprzez PRL i na III RP kończąc.

Należy przerwać ciągłość by wrócić do polskiej konstytucji i polskiego prawa obowiązującego przed okupacją, tak by prawa narzucone Polsce i Polakom przez okupantów i ich usłużnych tubylczych zdrajców przestały być prawem w Odrodzonej i Wolnej Polsce.

Dzisiejsza III RP jest nie tyle sukcesorką, co kontynuatorką i to nie tylko PRLu, ale i władz okupacyjnych niemieckich i rosyjskich – jednych od 1 a drugich od 17 września 1939 roku, na co przykładów mógłbym wymienić miliony, bo wystarczyłoby sięgnąć do orzecznictwa sądowego tych rozgrzanych i dyspozycyjnych dla zaprzańców i zdrajców antypolskich i antynarodowych sądów i prawa napisanego pod potrzeby zaprzańców, zdrajców i złodziei, którzy w swoich orzeczeniach w latach 1989-2012 powołują się na rozstrzygnięcia z czasów okupacji, mrocznego PRL czy w końcu z okresy stanu wojennego.

Prawa, które zbrodnie komunistyczne popełnione na Narodzie Polskim przedawniają po upływie 5 lat, przy niedziałającym prawie w ich ściganiu poczynając od 1989 roku.

Zbrodniarze dziś podnoszą swoje zbrodnicze łby i ścigają tak jak przed 1989 roku swoje ofiary przed od zawsze dyspozycyjnymi im niby niezawisłymi rozgrzanymi sądami tej degrengolady, jaką jest ta pseudo demokracja pod nazwą III RP, matka zbrodniarzy niemieckich, rosyjskich i tubylczych zaprzańców, zdrajców, morderców i zwyczajnych bandytów, morderców, złodziei, łobuzów znaczy się wszelakich.

Dokumentujmy ich i przekazujmy dane o łobuzerii do publicznej informacji, tak by przestali być bezimienną masa oprawców, jakim było ZOMO, LWP, Milicja Obywatelska, WSW, UB, SB, PZPR i ich satelici bez względu na nazwę, bo to była taka sama jak i później konstruktywna opozycja wyhodowana przez przewodnia partię PPR/PZPR, dziś jest jej godna następczyni, która zowie się PO.

Mój wyrok na kopacza i zwyrodnialca policyjnego, który kopał Polaka za to, że ten ośmielił się (wbrew zdrajcom i okupantom) iść spokojnie warszawskim chodnikiem z flagą narodowa Polski w dniu 11.11.2011 roku już został przeze mnie wydany wyrok i brzmi kara śmierci przez powieszenie lub uduszenie stalową struną - w wersji konspiracyjnej.

Gdyby to tylko i wyłącznie ode mnie zależało to ten mój wyrok posiadałby klauzulę bezwzględnej i natychmiastowej wykonalności, a wykonawca (-y) wyroku zostałby (-liby) odznaczony (-eni) jednym z najwyższych odznaczeń Mojej Wolnej Polski – Krzyżem Restytucji i Suwerena Polski wpisanym w Orła Białego.

Ten Krzyż Restytucji i Suwerena Polski będzie najwyższym cywilnym odznaczeniem w Mojej Wolnej i Niepodległej Polsce.

Wszystkim zdrajcom i zaprzańcom Moja Polska zafundowałaby sznur i solidną gałąź na drzewie, która by się nie złamała pod ciężarami mnogo - grzechu żadnej z tych kanalii.

 

PS

Co się zmieniło między 11.11.2010 a 11.11.2012 rokiem w III RP?

Wzór poprawnie wykonanych kotylionów w barwach narodowych III RP, bo z filipińskiego na Polski, które w roku 2012 lansuje Bulek syn Nadzieji ze Szczynowyczów znad Wołgi.

 

Było wówczas TAK.

Szef kaszalota:

I sam kaszalot:

I ich moskaliki w przydługich gaciach z zapasem na nie jeden mankiet (Michnik, to ma takie robocze buciki ze stalowym noskiem bez glancu):

I jego dwie, zawsze gotowe do naśladowania małpy z okienka TyVi:

Jest TAK:

M może szykuje się zmiana schodzonego kaszalota na jego nowszy model?

I klaka w 2012 roku zauważyła nowy trend w modzie kotylionowej Bulka:

Gdy tymczasem te dzieci nieświadome udziału w antypolskiej grze zaprzańców i zdrajców są ich tarczami na ich antypolskiej strzelnicy i strzelania zza węgła:

Takie młodzieży chowanie do niczego dobrego Polski nie doprowadzi.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ja z małą dygresją historyczną w kwestii "kotylionów", Obiboku... ;-)

Pozwolę sobie przypomnieć, że w XIX i na początku XX wieku skazanym na rozstrzelanie często przypinano na sercu coś w rodzaju "kotylionu". Aby ułatwić celowanie... ;-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305534

Prawda, że jakoś dziwnie się one kojarzą nam obu?

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305538

Oj prawda, prawda...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305545

Niektóre myślą , ja nie urosnę
Jeśli z kacapami będą stał
Bo sumienia nie będę miał
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#305539

W zeszłym roku, po "spacyfikowaniu" namiotu Solidarnych i pobiciu Michała Stróżyka przez Strasz Wiejską Wiochy Stolicznej Warszawy stworzyłem na NE (Ała!! Nie bijcie, dajcie skończyć!!) tzw. Ścianę Hańby - część z Was na pewno ją widziała.

Ze swoich zdjęć, ze zdjęć innych ludzi oraz z filmików i klipów skompletowałem planszowe portrety wszystkich straszaków miejskich uczestniczących w pobiciu.

Na jednym takim planszowym portrecie (de rigeur na czerwonym tle :) ) umieszczałem 1) Lewy profil, 2) prawy profil, 3) en face, 4) Blacha z widocznym numerem, 5) w miare możliwości zachowanie wykraczajace.

Odzew był instant: się na GWnie i Łonecie aż zagotowało :)

Fajnie by było, gdyby jedna osoba albo lepiej jakiś zespół kompletował takie metryczki.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#305547

Niestety na NE nie zaglądam, choć muszę posypać głowę popiołem i wyznać, ze zgrzeszyłem zakładając tam konto Obibok na własny koszt i przez nierozwagę namówiłem kilku blogerów do założenia tam kont.
I chociaż bardzo szybko się zorientowałem co to za ta trzecia WSI pachnąca droga o jednak nie da się ukryć, że tam byłem zarejestrowany, chociaż nie uświadczysz pod nim ani posta ani komentarza.
Chociaż jak wynika z ich strony jestem jednym z pierwszych około 150 kont tam założonych.

http://obiboknawlasnykoszt.nowyekran.pl/

Nie mogę konta zlikwidować, bo musiałbym kontaktować się z ty sowim i promilowym środowiskiem rodem z LWP.
Dla jednych to WSIowe i eSBecze towarzystwo emanuje polskim patriotyzmem a dla mnie zaprzaństwem i zdradą, bo nie jest dla mnie po drodze z tą bolszewicką hołotą.

Pozdrawiam, a tak przy okazji to proszę uważać by sierp i młot nie okazały się tylko i wyłącznie plastikowymi zabawkami wyświetlanymi na fałszywym ekranie.

Bo na tym zamieszkałym łonie zazwyczaj mieszkają ŁOmendy.

Jeszcze raz pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305549

Dlatego...

Bo połowa z nich to policja i jej gorliwi współpracownicy

Filmujmy i wykonujmy im fotografię i zamieszczajmy mordy tych lewackich bandytów w sieci.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305552

Można się śmiać z teorii spiskowych, ale widać gołym okiem jakie mam zadanie Wronisław z Dziadzią na zapleczu i jak był szykowany. Zapewne jest tylko jednym z wielu wariantów, coś tam w rezerwie mają. Jednak sowieci biją na głowę zachód jeśli chodzi o agenturę.

Dostaniemy od Bronka na każdą okazję wyrób "polskopodobny".

Bronek na mszę w Царь-колокол wali, jednak ten nigdy nie zadzwonił i nie zadzwoni dla Polaków z krwi i kości.

Żadnej poprawności ni też litość. Bez zmiłowanie dla pętaków i zdrajców.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#305557

Czy ta grafika może być odpowiedzią na pytanie:

- Co może kryć tupecik przyklejony choćby i na taki rowek?

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305559

Czy ci młodzi zdają z tego sprawę, że w antypolskiej służbie na rzecz okupantów Polski?

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#305560