Jano Osik, część 2

Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Film trwał dalej. Jano Osik chodził po górach i szukał bandy na odpowiednim dla siebie poziomie. Niestety, w większości składały się z krwiożerczych Polaków. Ale był w nich na szczęście pełen przekrój społeczny. Udało się więc Jano Osikowi znaleźć grupę zbójów złożoną ze studentów, ateistów i inteligencji pracującej. Jej szefem był inżynier agronomii, ale wkrótce przywództwo przeszło w ręce Jano. Zmienił więc ideologię swojej grupy i zaczęli stosować nową taktykę. Napadali na prześladowców i pomagali prześladowanym. Ratowali wojska austriackie i mniejszości etniczne przed krwiożerczymi Polakami, a krwiożerczych Polaków rabowali (ale humanitarnie, zostawiając im kieszonkowe) i dawali im wycisk.
Film trwał dalej. Widać było, że to nie jest żadna krajowa produkcja lecz porządny film zza oceanu. Żadnej cepelii, żadnego biegania po górach w śnieżnobiałych kubraczkach. Nędzę i brud pokazano bardzo realistycznie, zwłaszcza, jeśli chodzi o wioski, w których zamieszkiwali krwiożerczy Polacy. Choreografię walk układał znany współtwórca filmów akcji z Hong-Kongu, tak więc zbójnicy dynamicznie uprawiali skalny parkour i zawisali w powietrzu, a kamera okrążała ich dookoła.
Większość ról była obsadzona przez ludzi z Hollywood. Polacy też grali w tym filmie. Grali Polaków (krwiożerczych). Na szczególną uwagę zasługiwała młoda, polska aktorka. Media rozpisywały się o wielkiej szansie, o zwróceniu uwagi Hollywood, o sugestywnej i naturalnej grze. Grała młodą, niemą wariatkę. Przez pół filmu biegała w podartych łachmanach, z rozwianym włosem i twarzą pomazaną popiołem, a Polacy (krwiożerczy) gwałcili ją i gwałcili. Wreszcie zbójnicy Janosika ulitowali się nad nią i na jej wyraźne życzenie dokonali na niej eutanazji.
Jano stał się harnasiem pełną gębą. Wszyscy Polacy (krwiożerczy) bali się go i nienawidzili. Czuł jednak, że jego życie jest w pewnej części puste - nie było bowiem nikogo, kogo by kochał. Seks, owszem, był. Część jego zbójników próbowała nawiązać bliskie stosunki z tubylcami. Ale niestety, krwiożerczy Polacy byli na dodatek zacofanym, katolickim ciemnogrodem. Część zbójników próbowała prowadzić alternatywny tryb życia z rogacizną. A jeszcze inni rozwiązywali ten problem na własną rękę. Jano nie wiedział już co robić, gdy spotkał jego... Podczas romantycznej kąpieli w strumieniu najmłodszy członek bandy, dwunastolatek, nagle wyznał Jano swoje uczucia. A potem, zawstydzony i nagością i śmiałością, opuścił wzrok.
- O! Jesteś obrzezany! - zawołał dwunastolatek. I tak Jano Osik odkrył nie tylko siebie, ale także to, kim jest i jaki jest. Ta noc należała tylko do nich dwóch.
Piękne było to lato w górach. Piękna była ich miłość, ale nic co piękne nie trwa wiecznie. W bandzie zbójników znalazł się nieszczęśnik, którego krwiożerczy Polacy złamali psychicznie i za paszport zgodził się wydać harnasia. Polacy (krwiożerczy) złapali bandę Jano Osika, a zdrajcę zabili. I zgwałcili.
Jano zginął powieszony za żebro. A zbójników krwiożerczy Polacy zapędzili do stodoły i spalili.
Przez ekran przewinęły napisy końcowe, zabłysło światło na sali. Wniesiono stół, krzesła, zasiedli goście. Wygłosili krótkie mowy. Reżyserka i scenarzysta spokojne, a aktor grający Jano Osika - porywczą i gwałtowną.
- Tak było!! - krzyczał. - Bardzo się zaangażowałem w kreowanie tej postaci. Dałem jej całego siebie! W tworzeniu tej postaci oparłem się na tradycji, na historii! Oczywiście, na tej właściwej historii, bo wy, Polacy, nie lubicie odkrywać białych plam! Zwłaszcza swoich!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Eee tam... Ci Polacy (krwiożerczy) i tak zostali pokazani w zbyt dobrym świetle (chyba w celu zachęcenia do odkrywania wszystkich swoich pozostałych białych plam...).

Na przykład ta młoda, polska aktorka grająca młodą, niemą wariatkę... Niby tylko biegała i ją tylko gwałcili i gwałcili - ale o taką jakże europejską eutanazję poprosiła "wyraźnym życzeniem"... Wariatka polska a taki ładny akcent na koniec wątku...

Albo, że zbójników to tylko zwyczajnie zapędzili do stodoły i spalili... Toż to już naprawdę wybielanie Polaków. Przecież powszechnie w świecie wiadomo, że to Polacy cięli ludzi piłami, wykłuwali oczy, zabijali okrutnie dzieci... No i te obozy mieli...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35588

o obozach... Pozwolę sobie wtrącić wzmiankę o tym w trzeciej części.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35590

Wczoraj dałem cynk do fajnego obrazka o "Bękartach Europy". Czesz zobaczyć?

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=303

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35596

bardzo trafne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35597

... owacji publiczności i wywiadu którejś idiotek z tefałenu z gwiazdą-wariatką.
A następnego dnia w lokalnym dodatku kolorowego pisemka dla idiotek pojawił się następujący tytuł:
Polska gwiazda, zagra w hamerykańskim filmie sprzątaczkę-wariatkę. Podtytuł: pikantne sceny gwałtów z postępowym afro-amerykanem; nasza gwiazda robi karierę!
Pozdro.:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#35601

Poczekaj, poczekaj... Może jeszcze będą owacje i wywiady... Marcin wspominał o trzeciej części, może będzie coś o Holyłudzie...

A tak na marginesie, to nie znalazłoby się tam coś bardziej trendy i poprawnego obyczajowo niż stary, oklepany gwałciciel afro-amerykański? Toż filmy o gwałcących (między innymi) Czarnych Panterach żem widział ćwierć wieku temu... Kurde, żeby tylko wymowa filmu ze sprzątaczką-wariatką (niemą?) nie była przypadkiem zbytnio zachowawcza... ;/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35627

I smieje sie i plakac mi sie chce.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35629