Polacy Wyklęci

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Ten komu Ojczyzna obojętna, nie jest jej godzien.

Gdy opornik parzy.

Gdy część dawnej opozycji i rewolucjoniści wygodnie rozsiedli się na rządowych posadkach i w radach nadzorczych, kiedy już im opornik do garniturków nie pasuje i skryli się za...

Art. 128.

§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

W Afryce można obalać legalną władzę, tyranów co prawda, wszakże wybranych w „demokratycznych” wyborach. U nas należy czekać na wybory, a w międzyczasie przyjmować przekaz płynący z wiodących i niezależnych mediów, by przypadkiem nie popełnić błędu przy urnie wyborczej. Wybrać musi większość. Obalić może mniejszość.

Jedną z pierwszych rzeczy, jaką wprowadzili komuniści w PRL-u było Uchwalenie Małego Kodeksu Karnego.

„...Jednym z podstawowych celów, do jakich dążyli rządzący Polską od 1944 r. komuniści, było zniszczenie swoich politycznych przeciwników. Cel ten był realizowany na różne sposoby - poprzez skrytobójcze mordy, masowy, policyjny terror, itp. Od samego początku rządom komunistów towarzyszyło też nader represyjne ustawodawstwo, pozwalające uwięzić - lub nawet zabić - każdego, kogo rządząca ekipa uznała za swego wroga...”

Przykładem takiego komunistycznego prawa może być Dekret o Ochronie Państwa z 30 października 1944 r., ogłoszony 3 XI, a obowiązujący z mocą wsteczną od 15 VIII tego roku. Za wszystkie przewidziane w nim przestępstwa (11 artykułów, z których część dzieliła się na poszczególne punkty) groziła kara śmierci (alternatywnie z karą więzienia). Najwyższy wymiar kary można było otrzymać m.in. za:

  • Zakładanie lub udział w związku mającym na celu obalenie demokratycznego (sic!) ustroju Państwa Polskiego;

  • Udaremnienie lub utrudnianie reformy rolnej, oraz nawoływanie do czynów skierowanych przeciwko jej wykonywaniu i publiczne ich pochwalanie;

  • "Gwałtowny zamach" na organ państwowy lub samorządowy, jednostkę wojskową polską lub sił sprzymierzonych (czyli Armii Czerwonej), lub zakłady, urządzenia albo komunikację powszechną bądź wojskową;

  • Wyrabianie lub przechowywanie broni, amunicji i materiałów wybuchowych;

  • Uszkadzanie lub niszczenie przedmiotów lub urządzeń służących do użytku powszechnego lub obrony Państwa Polskiego albo Sprzymierzonego.

  • Uniemożliwianie lub utrudnienie prawidłowego działania urzędów państwowych lub samorządowych, zakładów wytwórczych lub instytucji użyteczności publicznej;

  • Posiadanie radia;

  • Udział w związku przestępczym lub tajnym;

  • Uchylanie się od obowiązku świadczenia osobistego lub rzeczowego w czasie wojny;

  • a także za nie doniesienie o jakimkolwiek z przestępstw (a także przygotowaniu do popełnienia przestępstwa), określonych w art. 1 - 10 Dekretu (art. 11).

Jak najbardziej rozumiem, iż Państwo i władza ma prawo bronić się zagrożeniami, jednak kiedy zagrożeniem staje się władza, która nie przestrzega Konstytucji i prawa, wtedy Naród ma prawo wypowiedzieć jej posłuszeństwo. Gdy większość Polaków popadła w nihilizm i konformizm, gdy wielu ma wspólne cele i interesy z Partią Władzy. Kiedy odradza się czerwona zaraza, a ludzie honoru i szmaty im podobne mają się świetnie, wtedy do głosu musi dojść zdrowa, niezarażona jeszcze przez lewacką, neoliberalną, unijną i wreszcie przez homo propagandę. Partia nasza ukochana nie ustąpi, nie odda władzy. Zdaje bowiem sobie sprawę z tego jakie będą konsekwencje utraty wszystkiego o co tak dzielnie i na wielu frontach, w tym także „Smoleńskim” walczył quasi-Stasi-Donek i amant ze WSI na Prezydenckim Stolcu.

Po 10 kwietnia 2010 r. Polacy o prawicowym i narodowym sercu zintensyfikowali swoją działalność. Jednak przy tak zmotywowanej władzy słowa, pióro lub klawiatura to za mało. Globalny świat z kultem konsumpcji oraz reforma oświaty, brak szerokich działań w propagowaniu postaw patriotycznych, wypieranie historii, postawa – Wybierzmy Przyszłość, bez oglądania się za siebie prowadzi do sytuacji w której więcej mają do powiedzenia o naszej historii Ozzy Osborne czy zespół Sabaton. Nieustająca nagonka na IPN ze strony obrońców starego porządku, nienażartych czerwonych świń oraz kupczenie Polską doprowadziło do tego, iż dumny i prawy Polski Naród klęka przed mamoną, która zastąpił Ojczyznę. Jeżeli już angażują się w politykę to tylko by jednoczyć się w seansach strachu przed kaczystami lub odebrać „korzyść majątkową”. Gdzie pochowali się harcerze, jakiej polskości uczą poloniści i historycy, ilu jest takich ludzi, którzy zaryzykują i postawią na szali swoją karierę będąc nieprawomyślnymi. Naród, który dał światu Jana Pawła II i wydał na świat wiele wspaniałych córek i synów, Polska, która w historii świata zapisała się czynami pięknymi, szczególnie gdy chciano ją wymazać z map świata, ta Polska, ten Kraj, ten Naród zszedł na psy ( sorry miłe pieski ). Wystarczy micha i przebieżka po centrach handlowych i radosne zabawy przy Lady Zgadze, albo inne globalnej gwiazdce. Nie, nie o to mi chodzi byśmy nie cieszyli się życiem. Najpierw trzeba jednak zadbać o prawdziwą wolność i o godny poziom życia. Nie ma w Polsce klasy średniej, nieustanny wzrost cen przy żenujących płacach, wyzysk podatkowy i wysokie rachunki za swoją radosną twórczość wystawia nam władza doprowadziły do sytuacji w której zniechęcenie i dojutrkowość zabijają w nas to co najważniejsze. Zabijają w nas Polkę i Polaka. Czynią z nas szarą globalną masę do przemielenia przez koncerny i możnych tego świata. Ilu z nas ma odwagę by na pierwszym miejscu postawić Ojczyznę być może kosztem kariery zawodowej, zdrowia lub życia. Tak życia. Ś.P. Marek Rosiak pracował dla ludzi, dla Polski. A pasażerowie Tupolewa zginęli jadąc na piknik, czy służąc Ojczyźnie.

Przez lata fałszowano lub zohydzano nam historię Polski, Żołnierze Wyklęci byli bandytami, Powstańcy Warszawscy to nieodpowiedzialni ludzie przez których ginęli cywile. Teraz przyszła kolej na nas. Mohery, ciemnogród i co kto sobie życzy choćby z repertuaru Niesiołowskiego. Brakuje by odsądzili nas od czci i wiary, a i to możliwe bo cześć oddaje się cielcom hedonizmu i konsumpcji, a wiara ma być zastąpiona wiarą w Tuskowe Cuda. Nie dajmy się zepchnąć cwanym i doświadczonym manipulatorom Czerstwym i Wiercącym nam w czaszkach by podłączyć złącze HDMI do dekodera n-ki. Przeklęci będą na wieki zdrajcy i sprzedawczyki.

Raz na zawsze skończmy bełkotem poprawności politycznej, nazywajmy rzeczy i sprawy po imieniu. Lewak i komuch nie jest nową lewicą, pętak i oszust nie jest liberałem z PO, cwaniak i koniunkturalista nie jest reprezentantem polskie wsi, Bolek nie jest Lolkiem ( tak nazywano Jana Pawła II w czasach młodości ).

A homoseksualista nie jest gejem, nie jest fajnym radosnym faciem, jest facetem który nadstawia drugiemu dupy, lub w najlepszym przypadku jest stroną czynną.

Jaruzelski, Kiszczak i cała czerwona hołota to zbrodniarze, którzy powinni zawisnąć na latarniach, a nie brylować przy okrągłym stole. Pewien elektryk powinie się leczyć i to nie na serce.

A my jak owce idziemy na rzeź czasem pobekując ze strachu, a czasem jak nam się wydaje groźnie.

Podziemie zbrojne - teraz albo nigdy.

Jak widać po przykładzie Polski miękkie oddanie władzy jest w sumie zatrzymaniem władzy. Uwolnić się możemy jedynie walcząc, poetom i pisarzom zostawmy pióra, a my chwyćmy za broń. Broń jaką daje nam Konstytucja, prawo. Pokażmy zaplutym lemingom i ich kałtorytetom, że jesteśmy dumni z bycia Polakami. Prawdziwymi Polakami, cóż złego w tym słowie, prawdziwy Polak komuś zagraża, o to chodzi. Lepszy dla władzy jest MwzWM i jemu podobni obywatele Europy. Za mało się organizujemy, musimy czerpać ze tradycji konspiracji, podziemia zbrojnego. Jeżeli szkoła nie uczy patriotyzmu to cały ciężar spada na rodzinę. Nie takie ciężary dźwigały polskie rodziny. Pokażmy, iż obciachem jest PO, SLD i PSL oraz poglądy i postawy jakie lansują. Niewiele jest czasu i od odpowiedzialności za nasz Kraj i Ojczyznę nie uciekniemy, tak jak to próbuje Władza Ludowa. Jest w sieci taki demotywator - Miej W Dupie Smoleńsk - Chwal Się Tym Na Fejsie

To ja się pytam czemu tylko Smoleńsk, ja autorowi tego demotywatora zrobię z dupy Jesień Średniowiecza i wtedy będzie mógł zrobić nowy - Miej w Dupie Polskę i Polaków. A co ?, czemu nie pójdzie na całość i wtedy pochwali się na fejsie, a najlepiej gdzieś w Polsce, na ulicy. Z taką dupą zrobi karierę na Tęczowej Paradzie.

Wracajmy jednak na ziemię, na Polską Ziemię. Przespane 22 lata powodują, że jesteśmy troszkę z tyłu z macherami z PO. To ja się pytam kilku Panów Generałów co to ZEN uprawiają, na co czekacie ? Czy bardziej gracie z obecną władzą, czy też Bóg, Honor i Ojczyzna. Nic nie macie za pazuchą, nie żartujcie. Do wyborów blisko, kiedy odpalamy. A przecież wiemy, że jest co. Zasoby IPN to tylko to co nie zdążono zniszczyć lub celowo zostawiono. A przecież każdy rozsądny człowiek zostawia sobie jakieś zabezpieczenie na wszelki wypadek Panie Generale Petelicki. No to jak, mamy czekać i wierzyć, że leży Wam na sercu Polska, czy też mamy się sami organizować. Ja lubię niespodzianki, szczególnie miłe, może jednak zbyt wielką cenę przyjdzie nam zapłacić za kolejne dni,. Miesiące, być może lata tej „ Polskiej Bandy Czworga”.

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach wierzy, że morderca, złodziej, czy gwałciciel zgłosi się skruszony i odda pod sąd. PO co byłaby policja. Współczuję zwolennikom aksamitnych rewolucji, ich efekt już jest - to życiowy hardcore jaki zafundowała nam zza groby PZPR przy wsparciu PO.

Ani PO, ani jej wschodnie i zachodnie zaplecze nie odda władzy i nie stanie dobrowolnie przed prawdziwie niezawisłym a jak trzeba to zawisłym sądem. Chyba, że ktoś wyżej zrozumie, a może już zrozumiał, iż grając dalej z Donkiem w piłkę, za chwilę wypadnie z gry i straci wpływ na swoje interesy w Polsce. Gdy poczuje, iż punkt krytyczny nadchodzi zdmuchnie ich jak świeczki z tortu urodzinowego. Ciekawe tylko co będzie z BroniWSIsławem. To tajemnica Mundialu.

Walczmy nowocześnie, słowo cięższe od kamienia, a wzmocnione nowoczesną techniką ma olbrzymią moc. Coraz trudniej dociera się di ludzi z prawdą, bo choć środków nie brakuje, to stają się coraz bardziej odporni na trudną i bolesną czasem prawdę.

Czy sędzia z polskiego sądu skierowałby Norwida, czy też Mickiewicza na badania psychiatryczne ? Niewątpliwie, miałby przecież uzasadnione podejrzenie zaburzeń psychicznych jasno wynikające z ich twórczości. Piłat chociaż ręce umył, nasz sędzia nie miałby kłopotu z rozpoznaniem choroby psychicznej u obywatela Jezusa syna Marii i Józefa.

A to dopiero początek niespodziewajek ze strony PO i jej zwolenników. Plany awaryjne już dawno rozpisano, a towarzysze nie zawiedli, wyciągnęli bratnią dłoń. I znowu jakiś Wielki Polak uratuje nasz Kraj przed zamętem i tragedią jaką szykują czy zdobędą władzę, czy też nie kaczyści pod wodzą Opętanej Kaczki. Trzeba raz na zawsze urwać łeb czerwonej hydrze i rozpłatać ją na kawałki by już się nie odrodziła. Należy przywrócić Boski Ład na Świecie. Historia pokazuje, iż nie wypadliśmy sroce z pod ogona, czas nadszedł by pokazać światu na co nas stać, dać odpór kłamliwej propagandzie Wajdeloty, Bartoliniego i jemu podobnych Radków.

Uczyńmy z Patriotyzmu i Wiary Szlachectwo, Szlachectwo o którym będą marzyć młodzi ludzie

i z dumą je nosić, nie tylko w Polsce.

Moskiewskie dziwki już nie raz zacierały ręce, niemy naród z zachodu nie po raz pierwszy w imię swoich interesów z Moskwą ponad Polską dogaduje się jak rozwiązać ostatecznie „kwestię polską”. A my czekamy na zdobycie drugiej, a być może ostatnie bramy przez „Wunderteam Donalda”.

Nie złamaliście nas Moskale i Germańcy nigdy, a dla waszych popleczników znajdzie się odpowiednie miejsce. Co wy szykujecie dla Polski i naszych dzieci, jakoś wam nie ufam i nie dopuszczę za żadną cenę do realizacji waszych podłych planów. Ja mogę oddać życie za Ojczyznę i Rodzinę, a wy ?, wy jak zwykle schowacie się za maminą spódnicę. Powiecie, że tak nie wolno, że nie trzeba, że XXI wiek i nie te metody. Mamina spódnica może okazać się za krótka, a nie sądzę by ktoś za wami tęsknił i na was oczekiwał. Było kiedy „Murzyn...”, a będzie „Tusk zrobił swoje, może odejść”. A właśnie, że nie może odejść, rozliczycie się z Narodem chłopcy z PO i wtedy już będziecie po odejściu, tak jakby dekapitacji w nowoczesnym wydaniu. My nie boimy się was, my troskamy się o Polskę, jesteśmy dumnym i niezłomnym narodem. I nie zapominajcie o tym. Tym razem doradcy się mylą. Tym razem warto oddać się pod sąd zanim zajmie się wami Trybunał Ludowy. Ale jazda, jestem chyba komunistą, nie, Trybuni to starszy pomysł.

Od dzisiaj, a właściwie od kiedy zaczęliście swój chocholi taniec jesteście moimi i Polski wrogami, nie tylko politycy, ich wyborcy też, ci którzy nie głosujecie nie służycie Polsce. A dla wrogów nie mam litości. Nie jest mi miła, ani obojętna osoba, która wspiera lewactwo lub popaprańców z ich Tolomaczem i Rusosławem. Mam prawo ich nienawidzić i bronić Polski przed nimi. I żadne prawo nie może mi tego zabronić, w obronie własnej i Ojczyzny wszystkie chwyty są dozwolone. Komunikuję zatem w/w, iż wkroczyliście na mój teren, na moje polskie podwórko i bynajmniej nie mam zamiaru was ugościć chlebem i sola. Zastanówcie się zatem dwa razy czy nie czas już pośc do lasu i spotkać się z Bogiem. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, że duża część Polaków przypomni sobie o pięknych tradycjach zbrojnego podziemia, a was uzna za wroga. A wam będzie ciężka zabrać nam radio, net, komórki i takie tam różne nowoczesne środki walki, a nade wszystko Polskie Serca.

Bo my Polacy przez was Wyklęci mamy w sercu Boga, Honor i Ojczyznę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

gość z drogi

dycha ,to za mało

ale skoro nie ma wiecej to masz ale taką jak Husarskie Skrzydła i ich Szum

ja skromniutko odniose sie to pewnej sprawy,ktora od dawna mnie martwi

TAK jak napisałeś,nie ma w Polsce klasy srednie,właśnie,bo Nocna Zmiana 

zrobiła wszystko,by Jej nie było

ale pocieszę Cie,jest olbrzymia siła w grupie tzwe niezalnej czyli w małych,rodzinnych firmach,gdzie Bóg Honor Ojczyzna,to nie są puste słowa,

nie mamy urlopów,nie latamy samolotami do Londynu PO tansze garnitury,BO NIE

 Natomiast użeramy się na co dzień z urzędnikami bezmyślnymi,z peowcami bez mózgów

ale.też i  

utrzymujemy sie z pracy własnych rąk i żaden głupi szef z PO nic nam nie może zakazać,my go PO Prostu,mamy gdzieś

i jest nas kilka milionów

własciciele małych,rodzinnych firm

przypomnijcie sobie czas przypinania OPORNIKÓW do sweterków i zapytajcie sie 

siebie dlaczego nie ma WAS na wyżynach WADZY,a nie ma,nie ma

bo nie chcielismy kraść tego pierwszego miliona,bo nie chcielismy okraść własnego Narodu

Teraz mamy szansę,by jak za dawnych lat skreslic tych ktorzy szkodza Polsce,Naszej Polsce

jwp serdecznie pozdrawiam z dychą w dłoni

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166814

Jest tak jak piszesz, tylko istnieje mały problem. W zmaganiach z rzeczywistością POlacy zatracili się bez reszty. Właśnie im oto chodziło. By nie było za biednie i za bogato zarazem. Gdybyśmy w spokoju prowadzili nasze firmy i godnie zarabiali moglibyśmy więcej czasu poświęcać dla Polski. A tak wielu z nas nie ma siły, ani ochoty na dodatkowe zmagania. Przebudzi nas jak zwykle nie walka o wolność a olbrzymi kryzys i zapaść jak nadciąga. Oni się odżegnują, jesteśmy zieloną wyspą, chyba od zgnilizny moralnej. Mam nadzieję i wiarę i jak trzeba będzie wyjdę na ulicę, bynajmniej nie na spacer. Tylko czy nie okaże się, stoję tam sam naprzeciwko ich służb. A nawet jak to i tak wyjdę. Nic już nie mam do stracenia, choć muszę dbać o rodzinę. A nawet chcę.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166825

Trzeba będzie uzgodnić. Może jednak zaglądniemy do Bronka.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166838

gość z drogi

miejsce uzgodnione,czas...przyjdzie i na TO Czas

pozdr serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166968

To jest to. Święte słowa. Gościu z drogi napisałeś w tych kilku zdaniach to co jest tak ważne dla mnie. To jest streszczenie całego (prawie całego jeśli Bóg jeszcze pozwoli) naszego (mojego) życia. Dziękuję za te piękne słowa słowa. Pozdrawiam " Do krwi ostatniej kropli..."  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166868

gość z drogi,wszak MY tak już mamy,serdecznie pozdrawiam

a Oporniki,warto przypiąc od nowa,ku pamieci Tamtych lat,tamtych Przyjaciół

serdecznie pozdrawiam z drogi do Polski Naszych Marzeń

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166969

Napisz/ Ja nie mam siły .ale muszę to opowiedzieć... Ale ty napisz.. Ja jestem malarz nie literat....Stanisław Wiech.... Nie Wiem czy to  gdzieś jest w przestrzeni....... mój wójek.......Człowiek który mnie lubił....

.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166828

Więcej szczegółów, o którego Stanisława Wiecha chodzi, było kilku.
Napisz najwyżej na Prywatną Pocztę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166834

Rzeszów, Malawa...

taka wieś podmiejska, moja....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166870

Znowu skali mało.Znowu "pod serce" załadowałeś i to mocno .Każde słowo jak perła i jak "bodziec do działania. "Żołnierze Wyklęci byli bandytami"- to za mało powiedziane.Oni byli przeklęci do ostatnich swych dni.O tym,że mój Tatuś był w NSZ-cie dowiedziałem sie od Mamy dopiero wtedy,gdy był po drugim udarze,bezwolny i nie poznający nikogo.Dopiero wtedy Ona przestała się o Niego bać. A także o tym,że gdy uciekł przed aresztowaniem na Ziemie Zachodnie,za niego zamknęli na 1,5 roku dziadka.Jak ja ich kocham,tych "onych",przez Ciebie wymienianych.Ale będe żył tak długo,że doczekam-POLSKI. Rzeczpospolita( szczególnie ta trzecia) kojarzy mi się tylko z rządami pospólstwa.

To w prezencie.

http://www.youtube.com/watch?v=-BEi1Q8QNbY&playnext=1&list=PL22035B4F10263E29

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#166831

Witaj,
wielkie dzięki za bardzo osobisty komentarz. Ludzie muszą pamiętać i przypominać o Wielkich Polakach, nie tylko tych z encyklopedii.
U mnie w rodzinie też było kilku żołnierzy, już odeszli, ale pamięć i duch pozostał.
Dzięki za prezent.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166833

dzieki Nim Jesteśmy............ A troszeczku nas nie ma..........

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166872

Ja nie potrafię tak pięknie pisać jak Gość z Drogi,czy Skowronek,ale czuję podobnie jak Ci państwo i Ty JWP.Również mam żal do wielu leniwych znajomych,którym nie chce się chodzić na wybory.Więc dla Ciebie JWP-10,chociaż należałoby się więcej.Dużo więcej.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Janowa

#166844

Dziękuję za komentarz.
Nie o piękne pisanie jak wiesz chodzi, trza wici słać i w trąby dąć. Na trwogę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166854

gość z drogi

czy zauważyłas,jak Tekst JWP zebrał nas w dawny nasz CZAS ?

szanowna Janowa ,jesteśmy,jeszcze nas nie wytłukli,chociaż tak bardzo

chcieli

pozdrawiam serdecznie

i jak napisał Opornik45,do" ostatniej kropli krwi"

tak nam dopomóz Bóg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166975

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

#166850

Witaj, dziękuję. O ileż piękniej byłoby pisać np. o wspólnej wyprawie z dziećmi na koncert lub majówce.
Na razie trza o tym co się złego u nas dzieje.

Pozdrawiam i Szacunek za prowadzenie bloga.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166856

wiecho2 2011.06.26. 22.24
Czasami ręce opadają! Jak jakiś płatny łajdak pisze głupoty,
to robi to za pieniądze. Gorzej, jak całkiem bezpłatnie głupek jeden z drugim plecie androny nie znając historii
tego kraju w którym się urodził i żyje.Tumiwisizm zaszczepiony w komunie urodził owoc w postaci totalnej obojętności na to, co w kraju się dzieje. Siądzie taki
bałwan przed telewizorem i połyka bezkrytycznie tę papkę, którą mu zdegenerowani dziennikarze wciskają, przegryzając to chipsami, wchłania w siebie te dance srance czy jakubowo-szymonowymi i kiepskimi chłamami, w których co poniektórzy
pseudokrytycy próbują wcisnąć na siłę jakąś treść. OBYWATELE! OBUDŹCIE SIĘ DZIŚ< bo jutro będzie za późno!

czuwający przez cały czas wiecho!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

wiecho2

#166867

Nie za bardzo kumam......

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166875

Nie inaczej.
A zatem - Czuj Czuj, Czuwaj.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166893

gość z drogi

zajrzałam i szacunek....Super  re "czerwony kieł"

pozdr 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167071

Uderzyłeś w najcieńsze struny. W tych czasach każdy z nas, jeśli nie bezpośrednio to pośrednio zostawił cząstkę siebie. Mój dziadek ze strony matki był ułanem. Brał udział udział w kampanii wrześniowej. Cofając się ciągle pod naporem sił niemieckich, bronił Poznania potem Warszawy. Ostatecznie jego szwadron rozbito pod Młocinami k/Warszawy. Wpadł w ręce Niemców i resztę wojny, aż do jej zakończenia spędził na robotach u bauera k/Hanoweru. Wspominał wielokrotnie traktowanie i harówkę od 4 rano do wieczora. Kiedy wojna się skończyła wrócił do Polski, do żony i córki (mojej mamy) na rowerze. Zainteresowało się nim UB. Siedział. Wyszedł ale spokoju nie dawali mu do prawie końca lat 70-tych. Złamali mu życie ale jego nie. Zapłacił za to materialnie skromnym, ale pracowitym życiem. Do śmierci poglądów nie zmienił. 

PS. Kiedy Amerykanie zajęli okolice gdzie pracował mój dziadek, właścicielka tego gospodarstwa lamentowała, że co ona jest winna, że teraz musi uciekać ? Dziadek odpowiedział: a co ja jestem winny,że musiałem tu siedzieć 5 lat.

Jak ci Niemcy byli pokrzywdzeni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166877

Niemcy jak się okazuje nieźle wyszli na przegranej wojnie.
W mojej rodzinie od kariery był zawsze ważniejszy honor i wiara. O Bogu i Ojczyźnie chyba nie muszą wspominać. Nie męczą mnie koszmary, a jedyne wyrzuty sumienia jakie mam, to że za mało uczyniłem dla Polski i dałem się oszukać.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166887

gość z drogi

moj dziadek ktorego nigdy nie poznałam,dał sie żywcem spalić w Warszawskiej elektrowni,broniąc jej przed Niemcami

stary Polski Oficer w rezerwie,poproszony by zszedł z Harcerzami do Kanałow,miał podobno odpowiedziec,nigdy

Niech mnie spalą żywcem ...i spalili,Babcia po wojnie tylko po guzikach tam zebranych poznała Slady po Nim

serd pozdrawiam i i potwierdzam,biedni Niemcy,bo musieli az ogniem brać 

Obrońców Warszawy

Warszawy,dla której pewna gazowa pani nie ma za grosz Serca

dycha

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166979

jedno zdanie. Bolek nie ma problemów z sercem. Lekarze zwyczajnie nie mogą zahamować jego sraczki. Ta wóda wychlana z Michnikiem i Kiszczakiem teraz go "przepędziła". I tyle w tym temacie. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166881

I dodatkowo wie, że kwity na niego są i czekają na moment gdy podskoczy, ale nie podskoczy. Przecież to zwykły tchórz i drobny cwaniaczek.
Klub "sraczki"coraz większy. I czerwoni i czarni, a przwodzi Bronek i Donek.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166889

To prawda. Tak samo czuję się oszukany. Naprawdę uwierzyłem naiwnie,że komuniści w 89 roku całkowicie oddali władzę. Wierzyłem, że teraz może być już tylko lepiej. Zabierzemy się do pracy i dogonimy zachód. Wałęsa wtedy był dla mnie bohaterem. Jako nastoletni chłopak pamiętam sierpniowe strajki w stoczni w 80 roku. Potem stan wojenny i nareszcie staliśmy się wolnym narodem. Naprawdę w to wierzyłem i wierzyłem Wałęsie, Mazowieckiemu i innym. Jaki Ja wtedy byłem naiwny. I rzeczywiście z perspektywy czasu mam też jakieś ukryte poczucie winy, że dałem się tak omamić. Istotnie można było zrobić więcej dla Polski.

Ale czasu nie cofniemy (żeby mieć ten rozum i tamte lata). Wyciągnąłem wnioski, dlatego jestem tu z Wami, z PIS-em, z moherami a nie z Wyborczą i TVN-em. Pozdrawiam Dobrej nocy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166896

Ja nie nabrałem się na polityków, przynajmniej nie na wszystkich. Nie wierzyłem nigdy, że władzę komuchy oddały. Uwierzyłem tylko, iż jak wezmę sprawy w swoje ręce, dam pracę ludziom to Państwo będzie mnie szanować i chronić. Niestety Moje Państw, a właściwie ich, chroni swoje i komuchów interesy oraz daje dupy na lewo i prawo zachodnim koncernom.
Można by długo pisać. Zachłysnęliśmy się "wolnością", która nie przyszła i daliśmy się ..., bez mydła.
Dlatego winni jesteśmy Polsce jeszcze jeden zryw.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166901

to właśnie tak ująć. Umiem jednak lepiej pracować rękoma niż słowem. Dlatego pozwolę sobie zacytować Twoje słowa jako myśl, którą chciałem przekazać, lecz nie potrafiłem ubrać jej ubrać. Dobrej nocy.                                                           "Uwierzyłem tylko, iż jak wezmę sprawy w swoje ręce, dam pracę ludziom to Państwo będzie mnie szanować i chronić. Niestety Moje Państw, a właściwie ich, chroni swoje i komuchów interesy oraz daje dupy na lewo i prawo zachodnim koncernom.
Można by długo pisać." Amen

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#166903

Zgadzam się z Tobą jwp ..Jeśli Bóg tak zdecyduje i ja stanę się jego narzędziem ..
Bądź pewny że i mnie ręka nie zadrży ...każąc tych psubratów..

Ważny tekst ..dziękuje

/za mała skala ocen /

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

#166912

Zgadzam się  całkowicie. A jeszcze marzy mi sie coś takiego,zaczerpniete z "Pana Wołodyjowskiego": najlepszy czas antenowy,teren przed"gajówką",  zamiast  smoleńskiego krzyża dwa konie zaprzężone do pala i operatorzy wszystkich "zaprzyjaźnionych" telewizji.I komenda: naciągaj,tylko równo i powoli.Eeech,rozmarzyłem się.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

&quot;Nie lękajcie się!&quot; J.P.II

#166932

Aś się rozmarzył. A ćwiartkowanie poprzeczne z soleniem według Kwiczoła ?

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166959

Tyz smaciutkie. Każdemu wolno marzyć.A jak wiele marzeń się spełna,prawda?

Również pozdrawiam.

"Nie lękajcie się! " J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

&quot;Nie lękajcie się!&quot; J.P.II

#166971

i mnie sie TO marzy,Kmicicem ich ,za Małego Rycerza,

za sprzedana Polskę,za Upodlenie nas w Swiecie i Europie,

pasy drzeć,jak mawiał nasz ukochany Pan Henryk S,czyli Sienkiewicz

gość z drogi

Kochani,podziękujmy JTW,ze nas swym artykułem zebrał w tym Miejscu

Dycha z Wykrzyknikiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166973

On wie,jak bardzo Mu dziekuję.Tak się zawsze składa,że do Niego powsinogi nie przyłażą. Chyba imć Zagłoba mówił( mogę sie mylić) że w zacnej kompaniji to i pośledniejszy trunek smakuje.A cóż dopiero taka małmazyja.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

&quot;Nie lękajcie się!&quot; J.P.II

#166980

Dzięki za serdeczności, a i dla mnie to zaszczyt Was gościć.
Najlepsza jednak zacna kompanija i równie zacny trunek.

Ukłony

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166983

gość z drogi

a i trunek też,serdecznie pozdrawiam

wczoraj zabrakło mnie przy wieczornych Polaków Rozmowach,ale dzisiaj

nie odpuszczę,serdeczności 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166987

Witam,
dzięki za wizytę.
Nie można mieć żądnych wątpliwości w takiej chwili. Nie jest mi bratem ten co Polskę i Polaków gwałci.
Niech oni drżą.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166958

gość z drogi

JWP i pokolenie Oporników,czy pamietacie,ze tej pieśni nie wolno było

po wojnie śpiewac ?Nasz Dom był Jej pełen Mama cudnie ją grała i śpiewała a Tatko JEJ wtórował

WSZAK  wychowaliśmy sie na pieśniach patriotycznych,nie wiem tylko dlaczego ówczesna WADZA nie tolerowała TEZ serca w plecaku,ale to juz ich Problem

serdecznie pozdrawiam,chwilowo znikam 

ale Wrócę ....pozdrowienia śpiewem pisane

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#166990

Oj śpiewało się z ojcami.

I w harcerstwie też.

Pozdrawiam Wszystkich.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166995

Przy tych utworach też się łza kręci w oku.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166996

Oni są zwkłymi tchórzami. Miałem okazję w Ergo Arenie w Gdańsku w oczy powiedzieć Halickiemu, Kleinie i co pomniejczym, że to zjazd matołów. Nie wiedzieli co odpowiadać! Straż wyprowadziła mnie gdy powiedziałem im , że chronią morderców. Musiałem grzecznie wyjść, bo byłem sam. Co by można było zrobić większą paczką!!!
Matołectwo ma pełne gacie, trzeba ich naciskać na każdym kroku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167028

gość z drogi

ukochane Pieśni z Dzieciństwa Nasi bliscy patrzą na pewno na nas TERAZ

i nucą razem z nami

Puszczam je na cały regulator,ludziska zdumieni przystają,i wiesz

nie którzy nawet  ŁZĘ ocierają

Solidarni,czas sie obudzić z letargu

serdecznie WAS pozdrawiam,warto było niegdyś biegać w sród strumieni zielonej wody

jaką na nas wylewały wozy bojowe,/strażackie/

dycha solidarnościowa,

Warto było

 

,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167037

gość z drogi

bylismy tam wszyscy i mimo,że wirtualnie,to już nie wirtualnie gryżliśmy pazury ze złości i klikaliśmy ,ile sił w rękach,w klawiatury

a więc byliśmy myslami z Tobą

serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167038

kiedy przyjdzie Czas,puszczajmy na pełny Głos TE Pieśni,to naprawdę robi wrażenie

niech polskie osiedla,ulice,wioski i miasta rozbrzmiewają Pieśnią Patriotyczną

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#167042

Wraca dobrze pojmowana moda na patriotyzm i takie pieśni wśród młodzieży. Przynajmniej u mnie w domu i w okolicy.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167057

Duży szacun. Mój kumpel, muzyk ze znanej kapeli takiemu jednemu z wierchuszki PO jak się rył do niego z grabami po koncercie rzekł - Tobie ch.ju ręki nie podam.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#167056