ZAKAZ POLSKI WALCZĄCEJ I SZYKANOWANIE BRAUNA

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Ogłoszenie

Zwiastun

"Gazety Warszawskiej" 

"Grupa posłów zgłosiła projekt zakazu używania znaku Polski Walczącej. Nad przestrzeganiem zakazu czuwać mają Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (dla którego walka z kulturą i dziedzictwem narodowym to akurat nie pierwszyzna) i Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Powodem zakazu ma być wykorzystywanie znaku Polski Walczącej „w celach politycznych”. Rozumiem, że i ministerstwo, i rada ochrony polityczne nie są? W proponowanym zakazie prócz głupoty może i trudno byłoby dopatrzyć się czego innego, lecz za najbardziej znamienne mam to, że wśród proponentów co to tak stronić chcą od „polityki” („nie róbmy polityki”) dominują… posłowie partii politycznej - bo za taką uchodzić chce Platforma Obywatelska" (Mariusz Cysewski). 

Procesy tortowe 

SZYKANY WOBEC GRZEGORZA BRAUNA 

  "Jedną z metod gnębienia wrogów obecnego Rozstroju Rządowego jest przewlekłość procesów sądowych. Dyspozycyjni funkcjonariusze w togach, stosując pseudoprawne fortele, bezczelnie i bez ogródek, bez zażenowania i zahamowania, jak jest to tylko możliwe w krajach niepraworządnych, mają na celu umęczyć i psychicznie zdołować politycznego podsądnego. KomoruskoTfuskolandia potrafi pod byle pretekstem zemścić się na każdym, od kibica poczynając a na intelektualiście kończąc, w myśl stalinowskiej zasady "dajcie człowieka, to i paragraf się znajdzie". (Zygmunt Korus)

   - będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu „Gazety Warszawskiej” nr 27 (05-11.07.13), ogólnopolskim tygodniku ukazującym się w każdy piątek. Domagaj się w okolicznym kiosku dostarczenia tego tytułu prasowego, byś miał szansę skonfrontować z jego publicystami swoje myślenie o dzisiejszej Polsce.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dość ciekawy zakaz, może tak jak prohibicja, przyczyni się do upowszechnienia używania tego znaku na pohybel wszystkim związanym z platformą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#367996