Tusk nacjonalizuje Rzepę!

Obrazek użytkownika PLK
Blog

To nie żart. Witamy w putinlandzie!

http://www.rp.pl/artykul/550124-Skarb-chce-rozwiazac-Presspublike.html

PS.

Proponuje aby wszyscy polscy dziennikarze z Rzepy gremialnie złożyli wypowiedzenie i WRESZCIE UTWORZYLI POLSKĄ GAZETĘ! Oczywiście nie od podstaw tylko dołączyli do (nomen est omen) Gazety Polskiej i przekształcili ją w dziennik, a waśnie schowali do kieszeni.

Likwidacja takiej gazety jak GP przez Tuska i resztę zdrajców narodowych (do której zapewne dojdzie, bo już próbowano tego wielokrotnie) będzie bardzo trudna, bo GP jest "zaprawiona w boju" i nie odbędzie się bez skandalu międzynarodowego. A w tedy cały świat ujrzy że w Polsce już nie ma demokracji. Panowie redaktorzy będziecie mogli liczyć na azyl za granicą, lub nawet będziecie kontynuować pracę z zagranicy.

W innym razie zostaniecie PO odstrzeliwani jeden po drugim, a to jak wiadomo jest najgorsza możliwa taktyka na wojnie. Zaczęło się przecież już dawno od Wprost i Janeckiego potem odstrzelili Króla i tak dalej co kilka miesięcy! A jak wszystkich dziennikarzy powyrzucają z mainstream-owych mediów to zacznie się likwidacja Radia Maryja i Naszego Dziennika oraz wspomnianej GP. (KRRiTV już rozpoczęła szukanie haków na RM, takich samych haków jaki już znaleźli na Rzepę!!!)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...tylko od nas zależy, czy uda się udaremnić totalitaryzm,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#94964

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#94969

Nie ma co liczyć na to, że obcy nas obronią.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94970

Dlatego co jakiś czas przypominam ze musimy własnymi rękoma budować społeczeństwo obywatelskie bo solidarność w zasadzie nie istnieje !

Pozdrawiam ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#95033

Tom kolejny krok w rozwoju putinowskiego modelu państwa w Polsce. PRL bis w natarciu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#95057