Wymiana banknotów - uwaga na fałszywki!

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Eksperci na podstawie nagrań rozmów Belki z Sienkiewiczem oraz tempa i ilości drukowanych w ramach wymiany banknotów na bezpieczniejsze 100-złotówek doszli do ciekawych wniosków. Otóż NBP zamierza wpuścić na rynek więcej banknotów, niż wycofa. Jakby na to nie patrzeć, to w ten sposób może po cichu wspomóc rząd w finansowaniu budżetu wyborczego.

Ja mam tylko wątpliwości, czy przy takim dillu nowe 100-złotówki nie okażą się fałszywe. Nie jestem ekspertem, ale o ile wiem, fałszerze sprzedają swoje falsyfikaty nie po nominalnej wartości, ale z upustem, np. za 30% nominału. Jeśli NBP wpuści na rynek w ramach wymiany więcej banknotów niż wycofa, to zachowa się jak fałszerz sprzedający swoje produkty. A dodatkowo fałszerz doskonały, bo jego produkty będą drukowane na oryginalnych matrycach w WPW...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:14)

Komentarze

Jak zyc - premierze ?

Jak tu teraz zyc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostawiles mnie na lodzie - zapamietam

 

 

Pamietaj ja tez mam haki na ciebie

 

Jescze sie spotkamy

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1428842

Zdradziecka biesiada w restauracji „Sowa i Przyjaciele” kosztowała tyle, co średnia krajowa pensja. Niejeden emeryt dawno przestał marzyć o takich miesięcznych dochodach.
Carpaccio z matjasa holenderskiego, kawior z anchois, piklowane rzodkiewki, kawior z łososia, tatar i carpaccio z mlecznej jagnięciny, ogony zawijane w szynkę, świeże szparagi i sałatka z grillowanym kozim serem. Do tego drogie wina, dobrane tak, by – jak powiedział kelner – „nie obrazić pana ministra zbyt niską ceną”. Taka uczta musiała kosztować. Nie można się przecież zastanawiać jak wypełnić dziurę budżetową dodrukowanymi 10 mld złotych przy słonych paluszkach.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1428861

Dialog, przez Ciebie zaczęty:

 - Jak żyć, premierze, jak żyć?

Premier:

- A ja mam w rzyci (śląska gwara) Polskę i Polaków  problemy.

.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1428882

wyboru bo jak nie to PO zniknie z powierzchni, a banda sie po swiecie pochowa.Nie po to Tusk ma dom na Florydzie i jezdzil do Peru.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1428920

Nie bez powodu Seremetowi wyrwało się, że jak PiS wygra, to ich wszystkich pozamyka...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1428944